4:6
1:1
3:4
- : -
branky (asistence): 00:40 Vítek Moučka (Tomáš Staněk), 11:40 Ivan Petr (Jiří Beck), 13:36 Jakub Wágner, 14:02 Ivan Petr (David Jurášek), 39:05 David Nesnídal (Ivan Petr), 42:13 Ivan Petr (Jiří Beck), 48:41 Ivan Petr (Jiří Beck), 54:20 Ivan Petr (Michal Obertan)
branky (asistence): 01:10 Ondřej Kopp (Ondřej Šarša), 02:12 Petr Pastor (Petr Linc), 05:30 Petr Pastor (Petr Linc), 08:19 Petr Pastor (Erich Kellermann), 08:46 Marek Chocholoušek (Jakub Štěrba), 09:52 Petr Linc (Ondřej Šarša), 31:16 Petr Pastor (Michal Šnábl), 41:44 Jakub Štěrba (Ondřej Bejček), 49:13 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek), 57:33 Michal Šnábl (Jan Vlček), 59:27 Marek Chocholoušek (Ondřej Šarša)

FbK Olymp Praha - Florbal Chomutov 8:11
1. Vítek Moučka, 12. Ivan Petr, 14. Jakub Wágner, 15. Ivan Petr, 40. David Nesnídal, 43. Ivan Petr, 49. Ivan Petr, 55. Ivan Petr - 2. Ondřej Kopp, 3. Petr Pastor, 6. Petr Pastor, 9. Petr Pastor, 9. Marek Chocholoušek, 10. Petr Linc, 32. Petr Pastor, 42. Jakub Štěrba, 50. Lukáš Fiala, 58. Michal Šnábl, 60. Marek Chocholoušek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Dvořák 15 - Ondřej Trhlík 13; po třetinách: 4:6, 1:1, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za dobré utkání. Utrpěli jsme vítězství, ale s takovými to výkony v 1. lize hrát nepůjde
59:59
Komentář trenéra domácích: Utkání se odehrálo ve velkém tempu. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k postupu.
59:28
Hosté definitivně rozhodují zápas trefou do prázdné branky
59:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Ondřej Šarša (8:11).
58:35
Domácí zkusí štěstí v 6 hráčích v poli
58:14
Timeout FbK Olymp Praha
58:13
Jan Havel teď mohl být slavný, nicméně samostatný únik vychytal brankář Chomutova
57:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Šnábl, asistoval Jan Vlček (8:10).
54:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Michal Obertan (8:9).
51:26
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
50:30
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vražení zády.
49:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (7:9).
48:41
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (7:8).
48:41
Za domácí celek se dnes již po 4. prosazuje Ivan Petr po rychlé rozehře standartní situace.
46:38
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:13
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (6:8).
41:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Bejček (5:8).
40:00
40:00
39:05
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Nesnídal, asistoval Ivan Petr (5:7).
38:15
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
31:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Michal Šnábl (4:7).
20:00
20:00
14:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (4:6).
13:36
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner bez asistence (3:6).
11:40
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (2:6).
09:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Ondřej Šarša (1:6).
08:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Jakub Štěrba (1:5).
08:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Erich Kellermann (1:4).
05:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (1:3).
02:12
01:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Ondřej Šarša (1:1).
00:40
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Vítek Moučka, asistoval Tomáš Staněk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Lukáš Fiala, Petr Linc, Petr Pastor
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Jiří Beck, Tomáš Staněk, David Nesnídal, Ivan Petr, David Jurášek