2:0
4:2
3:3
- : -
branky (asistence): 12:52 Ondřej Valíček (Marek Osvald), 14:29 Petr Torma (Marek Osvald), 23:02 Matěj Surák (Ondřej Budek), 30:10 Matěj Surák (Ondřej Valíček), 31:16 Petr Torma (Ondřej Valíček), 32:31 Vlastimil Buchta (Jiří Trnka), 44:59 Matěj Surák (Marek Osvald), 56:07 Jakub Vandák (Marek Firla), 59:25 Dalibor Berka (Ondřej Valíček)
branky (asistence): 32:56 Lukáš Jarolímek (Milan Drobný), 33:47 Dominik Reczai (Lukáš Hlava), 41:33 Jan Novotný (Adam Kuršel), 44:06 Michal Slavík (Lukáš Hlava), 49:22 Adam Buriánek (Václav Hartl)

Florbalová škola Plzeň - TJ Sokol Koberovy 9:5
13. Ondřej Valíček, 15. Petr Torma, 24. Matěj Surák, 31. Matěj Surák, 32. Petr Torma, 33. Vlastimil Buchta, 45. Matěj Surák, 57. Jakub Vandák, 60. Dalibor Berka - 33. Lukáš Jarolímek, 34. Dominik Reczai, 42. Jan Novotný, 45. Michal Slavík, 50. Adam Buriánek; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 4:4 + Adam Buriánek 10; využití: 4:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Mayer 16 - Ondřej Brunclík 13; po třetinách: 2:0, 4:2, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů (J. Kovář): Soupeř byl lepší na míčku a těžil z výborných přesilovek a zaslouženě zvítězil. Děkujeme fanouškům v hale i u online přenosu.
59:59
Střely ve 3. třetině FBŠ 5 - Koberovy 9.
59:59
Komentář trenéra domácích (J. Trnka): Na začátku zápasu jsme byli aktivnějším týmem. Ale zakončení nebylo kvalitní. Většinu gólů jsme vstřelili při přesilovkách, což nám pomohlo zvládnout zápas. Na to, že soupeř teprve letos postoupil do divize hrál velmi slušně a donutil nás předvést maximální výkon. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
59:59
Zápas plný zápletek končí. Hrál se ve vysokém tempu a oba týmy ukázaly svou kvalitu. V poháru však pokračuje tým z Plzně. Sice si zápas za stavu 6:0 zbytečně zkomplikoval, ale nakonec ho dovedl k vítěznému konci a může vyhlížet soupeře pro další kolo.
59:40
Ještě jedna šance domácích. Buchta netrefuje ve skvělé pozici vůbec branku.
59:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Dalibor Berka, asistoval Ondřej Valíček (9:5).
59:25
Je rozhodnuto. Čtvrtý přesilovkový gól na straně FBŠ si připisuje Berka a tento náskok se už asi ztratit nedá.
58:53
FBŠ hraje přesilovku zkušeně i se třemi juniory na ploše. Střílí jen z dobrých pozic a jinak kontroluje balonek.
57:26
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:26
Budek je ve střelecké pozici faulován. Velká šance tedy skončila jen na boční síťce, ale Plzeň má k dobru dvouminutovou přesilovku. To už by si měla pohlídat.
56:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jakub Vandák, asistoval Marek Firla (8:5).
56:07
Sportovní klišé Nedáš - dostaneš znovu v praxi. Po ubráněné šanci soupeře přichází možná rozhodující gól. Klid svému týmu dává Vandák střelou na vzdálenější tyč. Na jeho poměry i docela letěla :)
55:36
Dan Mayer vykopává zakončení útočníka v černém dresu. Koberovy šli ve třech na jediného obránce. Tohle může být klíčový moment.
54:29
V posledních minutách se uklidnily emoce nastřádané ze spousty soubojů a vyloučení a oba týmy se teď znovu soustředí na florbal. Iniciativu se vzala zpět Plzeň a chce zápas rozhodnout.
51:20
Pětka plzeňských mladíků s vyjímkou přecejen staršího Ondry Valíčka dnes hraje skvěle. Střelu Tormy jen tak tak dokázal Brunclík vytlačit mimo a práci měl i s další střelou o pár vteřin později. Následně Surák z pravého křidla pálí do boční sítě. Kerio má teď skvělou pasáž. Potřebuje ji přetavit v uklidnující gól.
50:12
Poslední desetiminutovka začíná akcí Koberov, ale domácí obrana to prozatím zvládla.
49:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Buriánek, asistoval Václav Hartl (7:5).
49:22
Těchto zbytečných faulů se musí Plzeň vyvarovat. Hosté si vyměnili pár rychlých nahrávek po obvodu, bleskurychle sehráli na střed před velké brankoviště a znovu se přibližují téměř na dostřel. Stav je 7:5.
48:02
Vyloučen hráč Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:02
Diváci se opravdu nenudí. Hráči domácích si nechtějí nechat utéct slibné vedení, ale trochu to přehánějí s důrazem. Při útočném napadání je vyloučen za vrážení Torma a ke svým kanadským bodům přidá i dvě trestné minutky.
47:29
Domácí hrají v plném počtu, toto oslabení zvládli.
45:29
Vyloučen hráč Vlastimil Buchta družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:29
Další komplikace domácí Buchta, řečený Perník, srazil soupeře a bude za to pykat dvě minuty na trestné lavici.
44:59
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Marek Osvald (7:4).
44:59
Domácí diváci mají po delší době důvod k radosti. Junior Surák, který je ve FBŠ na střídavém startu z Bohemians komletuje hattrick, to by mohlo gorilám pomoci.
44:06
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Lukáš Hlava (6:4).
44:06
Mayer nejprve vytáhl skvělý zákrok levou rukou proti prudké ráně ze střední vzdálenosti ale o chvíli později už za přetíženou domácí obranou nestíhá a inkasuje. Čeká nás zřejmě ještě nečekané drama.
43:27
Hra je přerušena a hráč Koberov odměněný osobním trestem se vrací na svou střídačku pomoci svému týmu.
41:33
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Adam Kuršel (6:3).
41:33
Koberovy nic nevzdávají a Plzeň už vede jen o tři góly. Takhle si asi domácí trenér start 3. třetiny nepředstavoval.
40:01
Oba týmy jsou zpět a schyluje se k velkému finále. Pro obě družstva by byl postup do 5. kola poháru obrovským úspěchem.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině: Domácí 7, Hosté 6.
39:58
Poslední střelu této třetiny blokuje Koberovům kapitán Vandák. V této divoké třetině se toho stalo opravdu hodně. Viděli jsme několik vyloučení a bohatý přísun branek. Do poslední dvacetiminutovky si Florbalová škola ponese vedení o 4 branky. Koberovy budou mít co dělat, jestli chtějí zápas ještě zdramatizovat. V některých pasážích, ale naznačily, že by toho mohly být schopny.
39:14
Letní posila domácích Janáček vyslala z mezikruží střelu tahem, která po lehké teči obrany končí na tyči.
37:55
Zdá se, že jsme se o domácí báli zbytečně, už zase rozmístili svou první pětku na půli soupeře a v klidu si kombinují. Valíčkova přízemní střela končí těsně vedle, ale odražený míček si FBŠ "doskočilo".
36:25
Koberovy prostrčily míč až na Cvrčka, který ale tváří v tvář Mayerovi trefuje pouze boční síťku. Nicméně na hole domácích se vkrádá mírná nervozita.
33:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (6:2).
33:47
Mohlo se zdát, že utkání je už prakticky rozhodnuto, ale diváci by ještě měli zůstat sedět na svých místech. Tým, ze severu Čech střílí v krátkém sledu druhý gól. To by mohlo hráče v oranžovém rozhodit. Stále ale drží čtyřbrankový náskok.
32:56
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Milan Drobný (6:1).
32:56
Trocha nekoncentrovanosti a Koberovy ve vlastním oslabení snižují. Střela do pravé šibenice už byla nad síly maskovaného muže.
32:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Jiří Trnka (6:0).
32:31
Domácí hrající trenér Trnka zřejmě se svým družstvem piloval přesilovky celé léto, protože efektivita v této herní činnosti je skvělá, prosazuje se Torma.
31:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Valíček (5:0).
31:16
Sledujeme možná rozhodující pasáž utkání. Gorilám se podařilo přetavit dlouhou přesilovkou v další gól a hýčkají si tak už pětibrankový náskok a navíc mají stále početní výhodu.
30:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (4:0).
30:10
U stolku se teď máme co ohánět, po několika vyloučeních přichází čtvrtý gól z hole Suráka. Domácí to stihli v průběhu prvního trestu a mají k dispozici pokračování přesilovky.
29:49
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 10 minut za nesportovní chování.
29:49
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:49
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
29:05
Hned na začátku přesilovky trefují domácí tyčku.
28:59
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
28:46
Osvald vypíchl soupeři míč u své branky. FBŠ mělo brejk 4 na 2 a vše končí záchranou brzdou. Koberovy budou dnes poprvé v oslabení.
27:38
Další střela od obránců Koberov končí na pravém zadním mantinelu. Tato taktika zatím příliš nevychází, ale stačí lepší muška a rázem to může být nebezpečné.
25:59
Hostující Jarolímek svedl rychlostní souboj s Laudou. Ten skončil nerozhodně, ale Jarolímek byl v rohu šikovnější, vybojoval míč a zakončoval rychlým obtočením kolem branky. Mayer se však stihl skvěle přemístit a rukou utěsnil místo u své tyčky. Jeho jistý výkon zatím dává spoluhráčům klid.
25:16
Koberovy se opravdu snaží, ale proti obraně domácích to mají těžké. Střelu z dálky vyráží Mayer a následnou melu před brankou řeší pohlednější z dvojice rozhodčích.
24:33
Vypadá to že gól a ubráněná přesilovka přidali domácím znovu na klidu a vrací se ke své nátlakové hře s míčkem na čepelích.
23:02
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (3:0).
22:46
Druhá přesilovka se hostům daří o poznání méně než ta první. První brejk zakončil Osvald dorážkou těsně vedle poloprázdné branky. Chvilku na to, přichází další chyba na vrcholu přesilovky a Surák přidává třetí branku svého týmu.
21:03
Vyloučen hráč Jan Felkl družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
21:03
Koberovy začaly druhou část hry mnohem aktivněji a z svou aktivitou donutily k faulu domácího Felkla. Populární Felix blokoval při střele soupeřovu hůl a odsedí si dvouminutový trest.
20:01
Sudí Patera svým hvizdem zahájil druhou třetinu.
20:00
20:00
19:59
Poněkud nervóznějším závěrem nám skončila první třetina. Domácí měli převahu a zaslouženě vedou 2:0. Zhruba půlminuta ještě zbývá z přesilovky hostů. Poměr střel v první části 10:6 pro domácí.
19:21
Mladíci Torma s Budkem vypíchli míček soupeři na vrcholu přesilovkového obrazce, ale brejk 2 na nikoho zazdili nepřesnou zpětnou nahrávkou. To byla opravdu škoda pro Plzeň.
18:26
Střelec první branky Valíček za svou brankou nepustil do hry útočníka soupeře a rozhodčí ho trestají dvěma minutami. Koberovy rozjíždějí svoji přesilovku a domácí brankář se teď měl při dvou střelách z levého křídla co ohánět.
17:38
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
17:07
Scénář první třetiny se na chvilku otočil a protiútok zakončovala plzeňská florbalová škola. Vandák z levé strany nabil Laudovi, ale ten mířil mimo i nad.
16:35
Domácí se zdají mírně uspokojení svými brankami a těžiště hry se v posledních desítkách vteřin přesouvá více před Mayera.
15:47
Koberovům se zatím nedaří rozhýbat plzeňskou obranu a tak se snaží zaměstnávat Mayera střelbou z dálky. Domácí gólman ve spolupráci s blokujícím obránci zatím vše zdárně vyřešil.
14:29
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Marek Osvald (2:0).
14:29
V signalizovaném odloženém vyloučení doklepává Torma do prázdné branky Osvaldovu střelu a domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
12:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Marek Osvald (1:0).
12:52
Osvald přenesl rychlou přihrávkou hru na levou stranou k Valíčkovi, který příklepem umístil míč přesně k pravé tyči. Domácí svůj tlak zúročily v zasloužené vedení.
12:35
Delší pasáž bez zakončení na branku. Sledujeme však bitvu plnou pohybu a soubojů.
10:06
Po rozehrávce u půlicí čáry Koberovy zkusily štěstí, ale střela nešla do Mayerovy svatyně. Chvíli na to prověřil na druhé straně Brunclíka střelou na levou šibenici Berka.
08:59
Osvald našel polovysokým krosem nabíhajícího Ondru Budka, ten ale ze vzduchu míjí.
07:30
Junior Torma dvakrát během střídání ohrozil hostující branku, ale ani dorážkou zblízka skóre neotevřel.
06:56
Oba týmy neúnavně napadají rozehru soupeře až u jeho branky, žádný fatální kiks jsme zatím ale neviděli.
05:41
FBŠ je v tlaku i držení balonku. Koberovy však zatím svůj blok stíhají posouvat.
04:18
Koberovy měly zatím jen náznaky protiútoků. Teď se snad poprvé dostaly k souvislejšímu držení míčku, nicméně zakončení nevyprodukovaly.
03:05
Již druhou střelu domácích beků zastavila obrana Koberov. Další ranou v dobré pozici míjí Firla.
01:44
Domácí si v minulém kole zvedli sebevědomí výhrou nad konkurenčním FBC Plzeň a nyní kombinují a tlačí se na půli soupeře. Koberovy kontrují vysokým napadáním.
00:17
Hned při prvním střídání domáci gorily zahrozily a brankář Brunclík se měl co ohánět. Zakončení Budka ale zlikvidoval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: hráči v poli: Adam Buriánek, Marek Šikola, Adam Kuršel, Jan Novotný, Leoš Kopáček
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Marek Osvald, Matěj Surák, Ondřej Budek, Ondřej Valíček, Petr Torma
00:00
Vážení diváci, vítejte u sledování zápasu 4. kola poháru České pojišťovny mezi domácí Florbalovou školou Plzeň a hostujícím TJ Sokolem Koberovy. Zápas bude za malou chvilku začínat. Vy, kteří nemůžete být zde v Orange areně můžete sledovat náš online zápis. Rozhodčí Staňková a Patera již svlékají své bundy a za malou chvíli proběhne úvodní buly.