3:0
1:2
6:1
- : -
branky (asistence): 05:28 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 08:04 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 15:26 Jan Hněvkovský (Jan Pícha), 33:22 Jakub Renčín (Jakub Nachtmann), 42:45 Jakub Boček (Jakub Renčín), 46:27 Jan Hněvkovský (Ondřej Vaculík), 52:07 Ondřej Vaculík (Jakub Renčín), 52:32 Lukáš Nekola, 56:53 Matěj Boček, 58:48 Jakub Boček (Matěj Boček)
branky (asistence): 26:29 Petr Kašpar (Bohdan Kopelec), 35:24 Martin Hurajt (Dominik Chvastek), 55:09 Martin Szweda (Dominik Chvastek)

BLACK ANGELS - Z.F.K. AQM Petrovice 10:3
6. Jakub Renčín, 9. Daniel Ludvík, 16. Jan Hněvkovský, 34. Jakub Renčín, 43. Jakub Boček, 47. Jan Hněvkovský, 53. Ondřej Vaculík, 53. Lukáš Nekola, 57. Matěj Boček, 59. Jakub Boček - 27. Petr Kašpar, 36. Martin Hurajt, 56. Martin Szweda; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 23 - Roman Ciompa 10; po třetinách: 3:0, 1:2, 6:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Pro kluky je výsledek příliš krutý, ale z 50 % si za něj mohou sami, pokud dají 3 branky z 20ti vyložených šancí.Chybí klid v zakončení, trpělivost. Druhých 50 % no comment. Dokud nebude kvalitní video, které odhalí chyby profesionálů, tak se tento sport neposune. Hlavně, že marketingový produkt šlape. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Klíčem ke třem bodům byly dnes využit přesilovky a koncentrovaný výkon v 1. a 3. třetině. Ve druhé třetině jsme měli velké štěstí, že soupeř víc netrestal naší laxnost a nedůraz. Velký dík patří také našemu golmanovi, který nás podržel ve chvílích kdy se nám zrovna herně nedařilo! Soupeří přejeme hodně štěstí do zítřejšího zápasu.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 9:11
58:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (10:3).
58:48
Čakovickou desítku čepuje Petrovicím Jakub Boček asistence Matěj Boček.
56:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček bez asistence (9:3).
56:53
Do zápisu střelců se zapisuje i druhý z Bočků Matěj, který posílá balon do prázdné branky.
56:00
Hosté zkouší opět hru bez brankáře v šesti. Matiášek dnes skvělý.
55:09
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Martin Szweda, asistoval Dominik Chvastek (8:3).
55:09
Hosté ještě upravují výsledek na 8:3
52:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola bez asistence (8:2).
52:32
Hosté bez brankáře a Nekola zvyšuje už na 8:2
52:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jakub Renčín (7:2).
52:07
Odražená střela k Vaculíkovi a ten skóruje.
52:07
Boček-Boček-Renčín který těsně mimo.
49:43
Gol vstřelil Novotný z BA rozhodčí jej neuznal pro vysokou hokejku.
48:38
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
48:06
Ježek teď zblokoval další střelu.
46:40
Matiášek se přesunul proti střele Petrovic, Ludvík odkopává do bezpečí.
46:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Vaculík (6:2).
46:27
Faul na Vaculíka ihned potrestán Hněvkovským, asistence Vaculík.
46:10
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:30
Ježek na středu v souboji s hráčem Petrovic, který skončil za mantinelem.
42:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (5:2).
42:45
Dvě střídání potřeboval Jakub Boček aby zvýšil vedení BA na 5:2
41:00
Petrovice hned od začátku tvrdě dohrávají hráče BA.
39:46
Nervózní hra teď na obou stranách, končí druhá třetina.
38:46
Několik tvrdých zákroků v rohu hřiště končí přerušením, ale vylučovat se nebude.
37:55
Ludvík si odseděl svůj trest a hraje se v pěti na obou stranách.
35:45
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
35:45
Petrovice snižují a navíc se jim naskytla výhoda přesilové hry.
35:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Martin Hurajt, asistoval Dominik Chvastek (4:2).
33:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Nachtmann (4:1).
33:22
Renčín si křiknul o nahrávku, kterou mu Nachtmann předložil do prázdné branky a zvyšují na 4:1.
32:13
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
32:13
Friedel se nesportovně zachoval a odpočine si na trestné lavici.
31:31
Hra přerušena po střetu dvou hráčů na hřišti, vše se obešlo bez pomoci zdravotníka.
30:55
Nekola pálí do tyče Ciompovy brány.
30:01
Pícha na hřišti.
28:58
Bauman blokuje střelu a BA se zatím úspěšně brání.
28:01
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
26:29
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Bohdan Kopelec (3:1).
26:29
A vyplatilo se jim to, snižují na 1:3.
26:07
Petrovice teď přidaly na důrazu a dva hráči BA se podívali ven z hřiště.
25:01
Další střela na branku BA, Petrovice se nechtějí smířit s 0 na svém kontě.
22:40
Střela Petrovic teď propadla za Matiáška, který se ale stihl otočit a balon na čáře zastavuje.
21:32
Kopecký servíruje před prázdnou branku, ale přihrávka neprošla.
20:01
Po konzultaci s videorozhodčím byla asistence u první branky BA opravena. Renčínovi nahrával Ludvík.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu 6:6.
19:57
Pícha v poslední chvíli srazil svoje ladné nožky a zblokoval střelu Petrovic.
18:10
Sprinterský souboj přes celé hřiště vyhrává hráč Petrovic.
17:24
Petrovice v pěti.
15:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jan Pícha (3:0).
15:26
Opravdu rychle využitá :)
15:24
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:24
Renčín končí za mantinelem a je to dvojnásobná přesilovka.
14:10
Pícha se chystá vypustit svoji pumelici, zatím nedostal ideální přihrávku.
13:57
Vyloučen hráč Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:15
Signalizované vyloučení Petrovic.
13:00
V šanci Friedel ale Matiášek chytá.
10:49
Ludvík vybojoval posunul na Hněvkovského jeho přihrávka na Renčína zblokovaná.
09:35
Kopecký opět v rohu čaruje s balonem.
08:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (2:0).
08:04
Stejná pětka znovu našla recept na obranu Petrovic prosadil se Ludvík.
07:11
Kopecký v rohu motá obranu Petrovic jeho přihrávka však nenašla spoluhráče.
05:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (1:0).
05:28
Renčín propálil vše před sebou včetně gólmana hostí.
04:00
V šanci nyní Petrovice, ale střela končí nad brankou Matiáška.
02:40
Píchova střela letí po zásahu obránce mimo a následně tvrdě sražen Ludvík u mantinelu.
01:30
Zatím opatrná hra na obou stranách bez větších příležitostí.
01:00
BA dnes přivítají nováčka 1.ligy Petrovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Roman Oborák, Marek Čížek, Bohdan Kopelec, Petr Kašpar, Martin Hurajt
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Jan Hněvkovský, Daniel Ludvík, Jan Pícha