2:3
1:1
5:2
- : -
branky (asistence): 00:32 Marián Kloza (Kamil Peřka), 06:50 Pavel Kožušník (Adam Klimeš), 39:32 Adam Klimeš (Martin Varta), 43:37 Pavel Kožušník (Adam Klimeš), 44:33 Vojtěch Mžyk (Kamil Peřka), 54:44 Pavel Kožušník (Adam Klimeš), 57:17 Pavel Kožušník (Erik Šochman), 58:44 Adam Klimeš (Tomáš Vlach)
branky (asistence): 02:15 Marek Fuchs, 13:48 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 14:06 Zdeněk Habr (Martin Nagy), 20:48 Jan Vojtíšek, 40:28 Marek Fuchs (David Medek), 54:22 Martin Nagy (Roman Houbal)

Florbal PEGRES Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:6
1. Marián Kloza, 7. Pavel Kožušník, 40. Adam Klimeš, 44. Pavel Kožušník, 45. Vojtěch Mžyk, 55. Pavel Kožušník, 58. Pavel Kožušník, 59. Adam Klimeš - 3. Marek Fuchs, 14. Marek Fuchs, 15. Zdeněk Habr, 21. Jan Vojtíšek, 41. Marek Fuchs, 55. Martin Nagy; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Pavel Kotula 19 - Jan Chrást 19; po třetinách: 2:3, 1:1, 5:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Filipa Kubíčka: V prvé řadě děkujeme soupeři, že nám umožnil dohrát utkání v tomto čase. Začátek zápasu jsme měli dobrý, ale od stavu 2:2 jsme přestali hrát. My můžeme být rádi, že v 2. třetině jsme nedostali klidně 7 gólů. Ve 3. třetině si myslím, že se hrál dobrý florbal a v závěru při nás stálo štěstíčko. Děkujeme divákům za návštěvu a soupeři za hru.
60:00
Střely ve 3. třetině: D: 10 a H: 6
60:00
Komentář trenéra hostů Fialy Marka: Zápas jsme si dobře rozehráli, ale individuálníma chybama jsme si to nakonec prohráli.
60:00
58:44
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Tomáš Vlach (8:6).
57:45
Brno hraje powerplay.
57:17
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:17
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Erik Šochman (7:6).
57:16
Nepřesná přihrávka obránce z Brna umožnila Havířovu využit akci 2 na 1.
55:26
Hra se hraje v rychlém a svižném tempu.
54:44
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Adam Klimeš (6:6).
54:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Roman Houbal (5:6).
54:07
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
53:43
Vyloučen hráč Jaroslav Řeháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
52:08
Krausův příklep letí mimo bránu.
51:12
Brno uzavřelo Havířov na jejich polovině.
49:43
Fabian střílí příklepem z půlky hřiště, ale jeho střela je tečována obráncem z Havířova.
47:56
Mžykova střela mimo bránu.
47:21
Hra po vyrovnávacím gólu vyrovnala a obě strany se snaží napadat soupeře.
44:33
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Kamil Peřka (5:5).
43:37
43:35
Kožušník si vyjíždí oblouk z poza brány a dává gól.
43:27
Havířov má rozehrávku v rohu soupeře.
42:14
Kloza napadá obránce Brna agresisvním způsobem.
40:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval David Medek (3:5).
40:15
Rychlá akce Brna směřuje na bránu Havířova.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: D: 8 a H: 9
40:00
39:32
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Varta (3:4).
39:12
Zatím každá střela Havířova je blokována nebo mimo bránu.
37:40
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
37:09
Brno se tlačí stále dopředu, ale Kotula nemá problémy jakoukoliv šanci vychytat.
35:19
Kotulův další zákrok, který drží Havířov před dalšími góly.
34:17
Andrlej běží sám na bránu, ale e podražen Kotulou a mají volný úder.
32:53
Fabian z první střílí do noh Kotuly.
31:08
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
30:54
Hronek běží sám na bránu, ale střílí do helmy Kotuly.
29:43
Kotula vychytává střelu, která mířila do prázdné brány.
27:54
Mžykova střela se odráží od golmana do tyče a ven.
27:27
Peřka v gólové šanci netrefuje bránu.
25:32
Klimešova nahrávka na Šochmana byla úspěšná, ale Šochman ji nedokázal zpracovat.
24:15
Hosté hrají v plném počtu a pouští se do útoku.
22:51
Peřka se pokouší dát cross na Vlacha, bohužel neúspěšně.
22:11
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
22:11
Kloza střílí tyč.
20:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek bez asistence (2:4).
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
18:34
Volný Hromek ohrožuje bránu Havířova, ale díky Kotulovi se skóre nemění.
17:40
Havířov odehrál oslabení bez problému.
16:34
Mžyk získává nahrávku Brna a běží na bránu.
14:51
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
14:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Martin Nagy (2:3).
13:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (2:2).
13:20
Klimeš dostává nahrávku na středu a pokouší se vyběhnout si oblouk, ale je vytlačen Andrlem.
11:45
Brom nahrává do běhu Hromka, který před bránou střílí vedle.
10:43
Kožušník se pokouší nahrát na Klimeše, který je na středu hřiště, bohužel jeden z obránců Brna nahrávku blokuje.
09:12
Šochman 2x po sobě zabránil útočné akci Brna a uklidňuje hru zatáhnutím míčku ke své bráně.
08:02
Brom trefuje tyč brány ze středu hřiště.
06:50
06:32
Mžyk svou pomálou nahrávkou dává prostor útočníkovi z Brna, ale Šochman ihned bere míč z čepele útočníka a běží podél mantinelu.
05:14
Matloch přenáší hru ze strany Havířova na půlku hostů, ale míček končí v rukou Chrásta.
03:51
Útočníci Havířova napadají obránce Brna a nedávají jim prostor k rozehrávce.
02:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs bez asistence (1:1).
02:14
Fuchs vrací úder a svou přesnou střelou do pravého horního rohu brány vyrovnává skóre.
00:32
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Kamil Peřka (1:0).
00:31
Brnu výhra na vhazování nepomohla a Kloza s Peřkou mění skóre na 1:0 ve prospěch Havířova.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: David Medek, Tomáš Brom, Matěj Hronek, Patrik Fabián, Marek Fuchs
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza