1:2
3:1
2:1
- : -
branky (asistence): 15:26 Dominik Chvastek (Adam Zbořil), 27:20 Roman Oborák (Marek Čížek), 35:15 Roman Oborák (Petr Kašpar), 37:08 Petr Kašpar (Marek Čížek), 40:24 Roman Oborák (Petr Kašpar), 59:58 Dominik Chvastek
branky (asistence): 02:55 Petr Stejskal (Ondřej Schuller), 18:50 Michal Chudina (Jan Běloch), 37:00 Michal Chudina (Tomáš Volf), 46:57 Jan Zavadil (Michal Pražák)

Z.F.K. AQM Petrovice - Start98 Praha-Kunratice 6:4
16. Dominik Chvastek, 28. Roman Oborák, 36. Roman Oborák, 38. Petr Kašpar, 41. Roman Oborák, 60. Dominik Chvastek - 3. Petr Stejskal, 19. Michal Chudina, 38. Michal Chudina, 47. Jan Zavadil; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Roman Ciompa 23 - Václav Zavadil 20; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Gurkovského: Pomalejší start do utkání napravila zlepšená druhá třetina, kdy se nám podařilo otočit výsledek. Povedla se nám konečně přesilovka, Šmíďákovi lob a výborně zahráli mladí. Ve vyrovnané tabulce se skoro v každém zápase hraje o šest bodů a jsme rádi, že se nám ty zápasy zatím výsledkově daří.
60:00
počet střel na brnaku ve třetí třetině: Petrovice 8, Start 9.
60:00
Komentář trenéra domácích pokračování:...Ale nesmíme usnout na vavřínech a dále poctivě pracovat, aby tomu tak bylo i nadále. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Menharta: Ze začátku zápasu byla znát únava, která na nás přeci jen dolehla. Chyběl nám klid na hokejkách a tak jako minulý zápas klíčové postavy zápasu Kašpar a Ciompa. Škoda třetí třetiny, kdy jsme si po stažení na dvě lajny dokázali vytvořit několik velkých šancí. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (6:4).
59:58
Domácí dokázali udržet míček na polovině hostů a nakonec i vstřelit gól.
59:33
Střela mimo. domácí u míčku, hosté v 5.
59:15
Volný úder hostů z rohu domácích.
58:30
Oborák zblokoval střleu hostů mimo hřiště.
58:05
Běloch trefil spojnici Ciompovy branky.
57:50
Hosté opět u míčku a v 6.q
57:32
Proti Oborákovi se stihl Zavadil vrátit.
56:47
Timeout Start98 Praha-Kunratice
56:47
Hosté to zkusí v 6.
56:47
Jakubec nádherně prošel celé hřiště a pak, pak vystřelil mimo.
50:04
Ještě že Zavadil J. nedokázal včas přihrát, protože jeho spoluhráč by pak neměl moc práce s úklidem míčku do odkryté branky.
49:20
Chudina měl čas zamířit, leč jeho střela letěla celkem vysoko nad.
46:57
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Pražák (5:4).
46:57
Dle hesla nedáš dostaneš se prosazují z protiútoku hosté.
46:43
Další úspěšné napadení rozehrávky hostů dua Oborák Kašpar tentokrát zaastavil Zavadil.
45:04
Hra se nám konečně dostala pořádně do tempa.
43:36
Rossi šel sám na Ciompu, ale byl už blízko a nepřestřelil ho.
41:57
Zbořil zbořil protihráče v rohu poloviny hostů-
40:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Petr Kašpar (5:3).
40:24
Hosté byli na míčku, který se dostal k jejich obránci na polovině. Toho napadl úspěšně Kašpar a nahodil na Oboráka, který zkaončil do odkryté branky.
40:00
40:00
Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 8, Start 7.
40:00
39:45
Zavadil lapil míček z hole Michalíka.
37:08
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marek Čížek (4:3).
37:08
Rychlá odpověď domácích a vedení je opět na jejich straně.
37:00
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Tomáš Volf (3:3).
37:00
Z obrany na střed na Volfa a ten našel před Ciompu nabíhajícího si Chudinu, který překonal Ciompu z bezprostřední vzdálenosti.
35:15
35:15
Tentokrát to vyšlo, Oborák dostal míček za brankou a vytočil se až ke střele, která byla úspěšná.
33:35
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
33:35
Přesilovka i pro domácí, otázka jeslti je to pro ně výhoda.
29:41
Chudina sám před Ciompou nezvládl zpracovat nahození-přihrávku od spoluhráče
27:20
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Čížek (2:2).
27:20
Z rychlého protiútoku domácí srovnávají, Čížek vyvezl míček na polovinu odkud křižnou nahrávkou našel nabíhajícího Oboráka a ten usměrnil míček do odkryté branky.
26:42
Rossi tvrdou přízemní střelou trefil jen koleno Ciompy.
25:29
Hosté se v druhé třetině k míčku moc nedostávají.
23:27
Zbořilovu střelu krásně zblokoval David.
21:53
Domácí konečně v druhé třetiněě vyslali střelu směrem na bránu Zavadila z hole Šmídy, ale jen směrem, letěla lehce mimo brnaku.
21:26
Michalík si elegantně zlomil hůl a při následném pádu málem i nos.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 10, Start 11.
20:00
19:30
Koubek zamíchal míčkem před Ciompou na druhou stranu a vystřelil mimo.
18:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Jan Běloch (1:2).
18:50
Poté se však hostům povedlo vstřelit gól, ze střední vzdálenosti našel skulinku u tyče Chudina.
18:30
Domácí vyhodili na polovinu hostů.
18:00
Na míčku opět hosté.
17:40
Domácím se podařilo na cca 15 sekund drežet míček na svých holích.
17:07
Chudina střílí od levého mantinelu, Ciompa vyráží.
16:57
Vyloučen hráč Petr Horák družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
16:39
Ciompa s ipřipisuje další zákrok po střele z hostů z rozehrávky volného úderu.
15:26
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Adam Zbořil (1:1).
15:26
Chvastek srovnává.
14:39
Horák zpoza branky nádherně našel Ivana před brankou, ten však nedokázal včas vystřelit a pak už měl místo blokované.
12:07
...než aby se mu vyhnul
12:07
Jakubec vystihl nahrávku hostujících obránců na polovině a vydal se na únik k Zavadilově brance, vystřelit nedokázal, protože se mu Zavadil vrhl pod nohy a Jakubec už byl moc blízko.
10:40
Michalík to zkusil individuálně po levém křídle, jeho střleu Zavadil vyrazil.
08:45
Na tyčce skončila střela Jiráska.
08:17
Bělochovu střelu z dálky Ciompa vyrazil, dorážka pak šla mimo.
07:50
Koubek z otočky nad.
05:20
Hosté zahrozili z volného úderu, Ciompa vyráží.
02:55
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Ondřej Schuller (0:1).
02:55
Střela Oboráka po volném úderu Zavadil vyrazil a z protiútoku pak hosté jdou do vedení.
02:25
Po střele na branku si připsaly oba týmy.
01:15
Přes minutu za námi, týmy se zatím vzájemně oťukávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Matěj Štyler, Ondřej Schuller, Michal Chudina, Tomáš Volf, Petr Stejskal
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Marcel Lázók, Roman Oborák, Marek Čížek, Marek Šmída, Petr Kašpar