3:0
3:1
2:1
- : -
branky (asistence): 13:05 Igor Macháček (Tomáš Daniš), 14:59 Michal Kozelský (Petr Skácel), 16:38 Michal Kozelský (Tomáš Daniš), 28:15 Michal Kozelský (Petr Skácel), 29:53 Patrik Posselt (Petr Skácel), 33:42 Matěj Smeták (Tomáš Daniš), 54:40 Matěj Smeták (Petr Skácel), 59:16 Petr Skácel (Tomáš Daniš)
branky (asistence): 27:20 Ondřej Šarša (Erich Kellermann), 54:32 Ondřej Šarša (Petr Pastor)

TJ Slovan Havířov - Florbal Chomutov 8:2
14. Igor Macháček, 15. Michal Kozelský, 17. Michal Kozelský, 29. Michal Kozelský, 30. Patrik Posselt, 34. Matěj Smeták, 55. Matěj Smeták, 60. Petr Skácel - 28. Ondřej Šarša, 55. Ondřej Šarša; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Daniel Buroň 37 - Jan Vlček 19; po třetinách: 3:0, 3:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Dnes jsme zápas vyloženě odbojovali. Výsledek neodpovídá předvedené hře. Opět skvělý Buroň v bráně. Děkuji hráčům a realizačnímu týmu za první sezónu v 1.lize a doufám, že příští rok se podíváme do playoff.
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Chomutov. 11:15
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociána: Dneska to byla z naší strany pokračující křeč v zakončení. Bohužel se na gól hodně nadřeme, stojí nás to hodně sil. V tomto ohledu byli domácí efektivnější a díky tomu vyhráli. Blahopřejeme jim k jistotě záchrany a Nás teď čeká příprava na závěrečnou část sezóny. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
60:00
59:46
Závěrečná rozehrávka Slovanu probíhá v 6ti hráčích.
59:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (8:2).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:15
Slovan pouze drží míček. Nepokouší se o větší akce.
54:41
Rychlá odpověď na Šaršův gól.
54:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Petr Skácel (7:2).
54:33
Po dlouhé brankové pauze podruhé skóruje Šarša.
54:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Petr Pastor (6:2).
54:20
Řezáč vypálil od mantinelu. Vlček měl problém tuto střelu vidět, natož chytit.
53:03
Pobyt Chomutova na Slovanské polovině se zvětšuje. Hráči Slovanu se však nenechávají rozhodit,
49:15
Chomutov střílí z každé pozice. Buroň každý míček sbírá.
47:14
Smetanova střela z poloviny končí nad brankou.
46:35
Opět výborný zákrok Buroně.
45:58
Hosté prohrávají o 5 branek, což jde poznat na jejich chování i stylu hry.
44:30
Daniš při svém výjezdu dokázal vystřelit, poté byl sražen k zemi.
43:54
Hosté teď dlouho na domácí polovině.
43:01
Řezáč na Kozelského, který vystřelil z první. Vlček připraven.
42:40
Skácelův zákeřný backhand potrápil Vlčka.
41:25
Posselt v rohu zdržoval čas.
40:01
Začíná 3. třetina a k míčku se dostává Slovan.
38:40
Chomutov má šance na skórování, ale nedaří se jim koncovka.
37:30
Kroček se pokusil hokejově vymíchat Vlčka, bohužel nedokázal backhandem zakončit do branky.
36:03
Buroň opět neskutečně zasahuje.
35:19
Pastor si připravil střelu, ale ani tak nedokázal trefit branku.
34:39
Daniš zachraňuje situaci a vyhazuje míček za mantinel
33:43
Uvidíme co vymyslel realizační tým Chomutova při oddechovém čase.
33:42
Timeout Florbal Chomutov
33:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Tomáš Daniš (6:1).
31:53
Třetí přesilová hra pro domácí tým. Chomutov se bouřil. Nelíbila se jim přísnost Šaršova trestu.
31:52
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:23
Mrózek hatí hostům jednu střelu za druhou.
29:54
Výborná rozehrávka Slovanu. Falešný náběh Smetáka dovolil Posseltovi střílet na přesouvajícího se Vlčka.
29:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Petr Skácel (5:1).
29:49
Daniš několikrát seknut přes hokejku.
28:16
Hattrick pro Kozelského.
28:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Skácel (4:1).
27:21
Šarša snižuje stav na rozdíl dvou branek.
27:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Erich Kellermann (3:1).
26:48
Bejček měl odkrytou polovinu brány, ale těsně minul.
26:11
Mrózek, poté Skácel zamezili několika pokusům Chomutova.
25:02
Buroň dnes předvádí podobný výkon jako včera s tím rozdílem, že dnes ještě neinkasoval branku.
24:28
Kročkovi bylo bráněno v pohybu podél mantinelu, ale rozhodčí pískají výhodu pro Hosty.
23:40
Poprvé v tomto utkání se na hřišti objevuje domácí Mrózek.
22:39
Chomutov v obrovské šanci. Bohužel Linc trefil pouze Buroně.
21:55
Posselt zabránil křižné přihrávce před Buroňovou brankou.
20:01
Slovan nastupuje do 2. třetiny s tří brankovou výhodou. Chomutov bude mít co dělat, aby tuto ztrátu dohnal.
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Chomutov. 10:10
20:00
19:53
Buroň v závěru 1. třetiny zachraňuje Slovan.
16:39
Kozelský ze vzduchu backhandem zvyšuje náskok.
16:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Tomáš Daniš (3:0).
15:00
Kozelský rozběhnutý na branku. Skácel jeho náběhu využil a poslal mu křižnou nahrávku. Kozelský tak měl jednoduchý úkol.
14:59
14:30
Smetanova přízemní střela z polovina dala Buroňovi zabrat.
13:06
Druhá přesilová hra se Slovanu povedla. Igor Macháček otevírá stav.
13:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Igor Macháček, asistoval Tomáš Daniš (1:0).
12:35
Ani v oslabení se hostující tým nebojí vystřelit.
11:37
Druhá přesilová hra pro domácí tým.
11:36
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:55
Fiala zachránil vlčka před možným skórováním domácího týmu.
10:00
Domácí tým sportovně vrací míček po předchozí chybě rozhodčích.
09:28
Hostující tým se zlobí za špatně odpískanou rozehrávku.
08:42
Hosté v plném počtu.
08:30
Daniš dostal míček a mohl vystřelit. Vlček připraven a krásným pohybem tuto střelu vychytal.
07:40
Další tyč. Tentokrát na straně hostů.
06:43
První přesilová hra tohoto utkání.
06:42
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:50
Vylegalova přihrávka do obrany znepříjemnila situaci nejen obraně, ale i Buroňovi.
05:05
Kroček trefuje helmu Vlčka.
04:47
Další tyč. Tentokrát ji trefuje Kopp.
04:27
Rozhodčí nařídil buly v rohu z důvodu posunuté brány.
03:20
Fokt se pokusil vypálit při nepozornosti obránců Slovanu.
02:40
Fiala dostal nahrávku z rohu hřiště. Ta mu bohužel nesedla a minul bránu.
01:58
Zvoní tyč, Šarša z poloviny zkusil pozornost Buroně.
00:49
Gregor na Smetáka, který se pokusil vystřelit, bohužel mimo.
00:01
Úvodní buly vyhrál Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Petr Linc, Petr Pastor, Erich Kellermann
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Daniel Buroň; hráči v poli: Michal Prorok, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Tomáš Daniš, Petr Skácel
00:00
Vítáme Vás u 2. kola 1. ligy mužů mezi domácím TJ Slovan Havířov a hostujícím Florbal Chomutov