1:4
0:3
2:4
- : -
branky (asistence): 15:25 Martina Dvořáková (Zdeňka Janoušková), 45:03 Karolína Křivánková (Lenka Křiklánová), 47:03 Monika Hrnečková (Martina Dvořáková)
branky (asistence): 06:55 Eliška Buchalová (Noemi Knapová), 08:46 Eliška Buchalová, 13:01 Sabina Labudová (Eliška Buchalová), 17:58 Denisa Dunajčáková (Eliška Buchalová), 22:00 Lenka Řezníčková (Anna Miholová), 28:48 Markéta Dohnalová (Eliška Buchalová), 37:32 Lucie Košková (Anna Miholová), 41:06 Sabina Labudová (Eliška Buchalová), 50:37 Noemi Knapová (Eliška Buchalová), 53:08 Sabina Labudová (Eliška Buchalová), 58:24 Kristýna Šarounová (Anna Miholová)

1. FbK Tábor - IBK Hradec Králové 3:11
16. Martina Dvořáková, 46. Karolína Křivánková, 48. Monika Hrnečková - 7. Eliška Buchalová, 9. Eliška Buchalová, 14. Sabina Labudová, 18. Denisa Dunajčáková, 23. Lenka Řezníčková, 29. Markéta Dohnalová, 38. Lucie Košková, 42. Sabina Labudová, 51. Noemi Knapová, 54. Sabina Labudová, 59. Kristýna Šarounová; rozhodčí: Václav Paletář - Miroslav Janošťák; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 20 - Kristýna Vrkoslavová 14; po třetinách: 1:4, 0:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Mendla: Dnes lekce z produktivity, rychlosti, přesnosti, důrazu. Hradec byl celý zápas lepší a zaslouženě postoupil do dalšího kola. My musíme zapracovat hlavně na defenzivní části a na proměňování šancí. I přes vysokou prohru však lze na naší hře nalézt pozitiva, jako třeba bojovnost holek až do konce utkání. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastný návrat domu.
60:00
A to je dnes z haly ze Sezimova Ústí vše, děkuji Vám za pozornost a přeji krásný zbyteček pondělí,
60:00
Střely celkem: Tábor 17, Hradec Králové 31.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tábor - 5, Hradec Králové - 10.
60:00
Komentář trenéra hostí Josefa Janečka: Dnes celkem pohodové vítězství, ale mohli bychom rychleji a lépe. Do víkendu to snad vychytáme. Díky soupeři za zápas.
60:00
58:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Šarounová, asistoval Anna Miholová (3:11).
56:46
I přesto, že zápas už by se mohl jenom dohrávat, tak si nikdo nedovolí vypustit jediný souboj nebo míček.
55:00
Posledních 5 minut utkání. Na prodloužení to dnes nevidím :)
53:09
Hradec zamknul domácí v klasické hokejové formaci a dvě vteřiny před vypršením trestu využívá přesilovou hru.
53:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Eliška Buchalová (3:10).
51:10
Vyloučen hráč Lenka Křiklánová družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
50:38
Šťastná branka hostí. Knapová vystřelila a míček prošel přes 4 hráčky až do branky.
50:37
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Eliška Buchalová (3:9).
47:04
A jde to, ne že ne :-) Monča si počkala na brankovišti a zametla střelu Marti, kterou dokázala hostující golmanka pouze vyrazit před sebe.
47:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Martina Dvořáková (3:8).
45:04
A konečně trocha radosti i na domácí střídačce! Kája využila nahrávku Lenky a snižuje na 2:8
45:03
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Karolína Křivánková, asistoval Lenka Křiklánová (2:8).
41:07
Tak to na obrat nevypadá, dnes skvěle hrající Buchalová nachází parťačku z útoku Labudou, pro kterou nebyl problém trefit prázdnou klec.
41:06
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tábor - 5, Hradec Králové 11.
40:00
Druhá třetině se nesla v duchu té první. Hradec prokazuje svoje kvality a bezpečně kontroluje průběh utkání. Pokud se nestane malý florbalový zázrak, tak si v klidu pohlídá postup do 3. kola.
40:00
38:33
Tak ani druhé trestné střílení dnes nebylo využito, Týna Tkadlecová volila střelu, ale netrefila hostující branku. Domácí tak budou hrát přesilovou hru.
38:32
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Kristýna Tkadlecová.
38:32
Vyloučen hráč Andrea Kašparová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
37:33
Další chybka, další gól - jednoduchá rovnice. Přihrávka od mantinelu a hostující Košková skóruje pod padající Hnojnovou.
37:32
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Košková, asistoval Anna Miholová (1:7).
35:31
Po dlouhé době byla vidět i střela na hostující Vrkoslavovou. Ta bez potíží přízemní střelu chytá.
34:00
Na zemi se ocitla Inka Kratochvílová, ale vypadá to, že to není nic vážného, odešla v pohodě po svých.
32:28
Dnes opravdu nemá domácí obrana svůj den (večer), na Elišku se valí jeden útok za druhým. Ta zatím, i přes 6 inkasovaných gólu, drží Tábor nad vodou.
28:50
Eliška zneškodnila bekhendovou kličku hostující Miholové při tresném střílení. V následné přesilové hře ale od mantinelu vymetla vzdálenější šibenici hostující kapitánka Dohnalová
28:48
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Eliška Buchalová (1:6).
27:48
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Anna Miholová.
27:48
Vyloučen hráč Lucie Trsková družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
27:47
A uvidíme trestní střílení. Lucka Trsková hasila další chybu v obraně.
26:22
Útočného faulu se dopustila Marťa Dvořáková a Hradec zakládá útočnou akci. Tu zakončila Žídková střelou nad branku.
24:30
Hra se malinko zklidnila, hraje se převážně uprostřed hřiště, golmanky mají na chvíli "volno".
22:01
Hradec trestá bez milosti. Další úprk za domácí obranu proměňuje Řezníčková a navyšuje tak náskok hostí na 1:5.
22:00
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Anna Miholová (1:5).
21:10
Domácí hráčky přežily přesilovou hru Hradce a po jejím skončení se do velké šance dostala Kája Křivánková. Bohužel, její snažení na poslední chvíli zmařila vracijící se hradecká hráčka.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tábor - 7, Hradec Králové 10.
20:00
V první třetině jsme viděli poměrně vyrovnaný florbal s jedním velkým rozdílem - Hradec svoje šance využívá, Tábor zatím ne. Snad se to v dalším průběhu utkání změní a budou se radovat i domácí střelkyně.
20:00
19:07
Tak i Hradec si zkusí přesilovou hru, Terka Důrová to přehnala u mantinelu s důrazem a jde si odpočinout.
19:06
Vyloučen hráč Tereza Důrová družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:59
Tak hradecká děvčata nakonec i tuto situaci využívají a přidávají další branku do táborské sítě.
17:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Eliška Buchalová (1:4).
17:45
Elda teď zachránila domácí od další branky, když pětice na hřišti špatně střídala.
15:26
Ano! Takhle to má být! Přesilovku téměř okamžitě využívá Marťa Dvořáková střelou od půlky. Hostující golmanka přes clonu nemohla nic vidět.
15:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Martina Dvořáková, asistoval Zdeňka Janoušková (1:3).
15:15
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
13:02
A tohle už začíná vypadat hodně nedobře. Chybu za domácí "kasou" pohodově trestá hostující Labudová.
13:01
12:13
Pěkná střela Zdeňky Janouškové od mantinelu! Ještě malinko víc přesnosti a bude to výborné.
11:48
Tábor bude rozehrávat kousek za půlicí čárou.
10:20
A šílená přesilovka je k vidění i nadále! Šance mají hostující hráčky, domácí nebyly schopné si připravit kloudnou akci.
08:50
Tak nejdříve jsme byli svědky prvního vyloučení, které mělo být výhodou pro domácí hráčky. Už po pár vteřinách ale prchla opět Buchalová a v oslabení navyšuje na 0:2.
08:46
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (0:2).
08:37
Vyloučen hráč Nikola Vitebská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
06:56
A je tu první branka utkání. Po rozehrávce na půli hřiště se z otočky krásně na přední šibenici trefuje Buchalová.
06:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Noemi Knapová (0:1).
06:12
Štěpka byla teď faulována za vlastní brankou a následovat tak bude volný úder z rohu. Po něm se sice dostaly k míčku hostující hráčky, ale nic z toho nebylo.
04:51
Zápas pokračuje v podobném duchu, akce střídá akci, šance šanci. Zatím ale chybí přesnější střela na branku.
03:00
Máme za sebou začátek utkání, zatím se hraje nahoru - dolu. Já se omlouvám se pozdní komentář, ale máme drobné potíže s technikou, snad se nám to povede odladit k Vaší spokojenosti :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Kristýna Vrkoslavová; hráči v poli: Lucie Linhartová, Ivana Kohoutová, Lucie Košková, Markéta Dohnalová, Noemi Knapová
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Monika Hrnečková, Štěpánka Smetanová, Zdeňka Janoušková, Martina Dvořáková, Kristýna Tkadlecová
00:00
Vážení sportovní diváci, dovolte mi Vás přivítat na dnešním pohárovém utkání 2.kola žen, ve kterém se utkají domácí hráčky Tábora a hostující hráčky z Hradce Králové.