2:5
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 26:59 Tomáš Pírek (Martin Willmann), 43:55 Martin Pudil (Dominik Palásek), 54:54 Tomáš Pírek (Ondřej Šiška)
branky (asistence): 02:57 Ondřej Liška (Lukáš Vancl), 23:17 Lukáš Vancl (Ondřej Liška), 24:23 Arnošt Nechvátal (Michal Bernát), 40:14 Ondřej Bílek (Petr Malásek), 49:51 Lukáš Vancl (Michal Šmíd), 52:58 Tomáš Foret, 55:50 Sebastian Bajgar (Arnošt Nechvátal), 59:34 Michal Bernát (Radek Dřevěný)

FBS Olomouc - Sokol Brno I 3:8
27. Tomáš Pírek, 44. Martin Pudil, 55. Tomáš Pírek - 3. Ondřej Liška, 24. Lukáš Vancl, 25. Arnošt Nechvátal, 41. Ondřej Bílek, 50. Lukáš Vancl, 53. Tomáš Foret, 56. Sebastian Bajgar, 60. Michal Bernát; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Šobota 12, Michal Kráčmar 15 - Martin Zapletálek 18; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:5;
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc (Lukáš Rubín): Průběhem hry to byla olomoucká klasika. Dvě třetiny, možná i více, vyrovnaná hra. Pak nedáme 2-3 vyložené šance, naopak soupeř svoji promění a pak se hra zvrhne v dostihy, což hrát neumíme a dostaneme zbytečné branky po situacích 2 na 1 a 3 na 2. To musíme zlepšit. Jinak soupeř hrál hlavně ve 3. třetině i na poměrně mladý tým pěknou vyspělou hru a zaslouženě si pak došel pro postup. Díky za zápas a divákům díky za podporu i v nepříznivém stavu.
60:00
Střely na branku: FBS Olomouc - 8, Sokol Brno I - 14.
60:00
Komentář trenéra (Bořecký Jiří): Bohužel jsme dnes opět nebyli schopni předvádět po celých 60 minut to, co bych si představoval. Především druhá třetina byla z naší strany prach bídná. To se nám se soupeři v naší lize může vymstít. Děkuji soupeři za velmi férové utkání a rovněž rozhodčím a divákům.
60:00
Střely na branku (celkově): FBS Olomouc - 21, Sokol Brno I - 35.
60:00
59:34
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Michal Bernát, asistoval Radek Dřevěný (3:8).
59:34
Na středu volný Bernát se nemýlil a zakončil s chladnou hlavou.
56:15
Liškovu střelu v klidu chytil Zapletálek.
55:50
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Sebastian Bajgar, asistoval Arnošt Nechvátal (3:7).
55:50
Bajgar si vyjel do výběhu a vyslal pěknou střelou do šibenice.
55:45
Nechvátal netrefuje branku.
54:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Pírek, asistoval Ondřej Šiška (3:6).
54:54
Šiška šel do výběhu, ale na poslední chvíli si to rozmyslel a předložil míček Pírkovi a ten střelou nad nohu snižuje náskok soupeře.
54:05
Kráčmar lapil střelu Pollaka
52:58
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Tomáš Foret bez asistence (2:6).
52:58
Špatná rozehrávka domácích. Foret zachytil míček a střelou nad nohu překonal Kráčmara.
52:15
Liška (Olomouc) zkusil střelu z půlky hřiště, Havlíček zblokoval jeho střelu před Zapletálkem.
50:43
Standartku domácích hosté rychle přečetli a nedovolili Tichého střele, aby doletěla až k Zapletálkovi.
49:51
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Michal Šmíd (2:5).
49:51
Vancl vymotal dva hráče a dostal se na střed, kde už pohodově zakončil do horního rohu Kráčmarovy branky.
49:42
Willmannovi nesedla střela a netrefil branku.
49:20
Tichému sjela střela ze středu hřiště.
48:03
Doubek si naběhl na přihrávku a vystřelil mimo bránu.
46:20
Liška (Brno) předvedl pohlednou otočku v rohu hřiště, ale k ničemu většímu se nedostal a ztratil míček.
45:15
Kosek střílel jen do masky Zapletálka.
43:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Dominik Palásek (2:4).
43:55
Pudil si zpracoval nahrávku a střela se odrazila od tyčky do brány.
43:45
Kráčmarovi prošel míček po střele mezi nohama a tak tak minul branku.
42:46
Pírek se vymotal ze zdvojení a stihl vystřelit. Zapletálkovi se míček zastavil až o kalhoty.
41:37
Hosté nenapadají rozehrávku domácích a čekají co vymyslí. Drží si svůj náskok s klidem.
41:23
Pollak těsně minul branku.
40:14
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Ondřej Bílek, asistoval Petr Malásek (1:4).
40:14
Gól ze standartní situace. Po náhozu se k míčku dostal Bílek a napodruhé už se míček dostal za záda Kráčmara.
40:13
Tichý zblokoval střelu Foreta.
40:01
Začala třetí třetina. Buly vyhráli opět hosté.
40:00
40:00
Střely na branku: FBS Olomouc - 12, Sokol Brno I - 12.
40:00
39:48
Kalus zastavil Maláska,který běžel sám na brankáře, na poslední chvíli.
38:57
Pírek vystřelil zápěstím. Zapletálka nepřekonal.
38:18
Hruška zkusil střelu golfem. Přestřelil.
37:20
Malásek dostal přihrávku před Kráčmara, ale nedovedl lépe zakončit a trefil Kráčmara pouze do hrudi.
36:40
Schneider přihrál Koskovi a ten střílel z první. Střelu nad nohu vychytal Zapletálek.
35:08
Domácí přežili své oslabení a skvěle ho odbránili.
34:27
Vancl dostal crossovou přihrávku a vypálil bez přípravy. Kráčmar si udržel čisté konto výborným přesunem.
34:05
Olomouc se zatím dobře brání.
33:08
Vyloučen hráč Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
32:35
Lepič si prohodil obránce, jenomže si poslal míček příliš daleko a sebral mu ho Zapletálek.
31:50
Svoboda ztratil hlavu v oblacích a sledoval kam mu letí florbalka. Chvíli stál jakoby mu uletěly včely, ale nakonec ji našel.
30:28
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Kráčmar družstva FBS Olomouc
30:15
Protiútok Olomouce se zadrhl na nepřesnosti v přihrávkách.
28:03
Gól nakopl domácí a jsou aktivnější.
26:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Pírek, asistoval Martin Willmann (1:3).
26:59
Doubek vybojoval míček a předal jej Willmannovi. Ten přihrál Pírkovi. S dělovkou do šibenice si Zapletálek neporadil.
26:09
Tichý na Pudila přes šíři hřiště. Pudilovi střela nesedla a pouze po zemi dojela k brankáři.
25:10
Schneider zkusil střelu z velkého úhlu a Zapletálek vyrazil.
24:23
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Arnošt Nechvátal, asistoval Michal Bernát (0:3).
24:23
Nechvátal nechvátal se zakončením a krásně míček umístil do šibenice.
23:17
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Ondřej Liška (0:2).
23:17
Brňané zvyšují náskok! K odraženému míčku se dostal Vancl a dorazil míček za záda Šoboty.
22:55
Koskovu střelu od mantinelu vytěsnil zatím bezchybný Zapletálek.
22:00
Olomouc čeká co hosté vymyslí.
21:05
Pudil zkusil nahodit na bránu, ale žádný z jeho spoluhráčů tam nebyl.
20:45
Tempo hry po změně stran zůstává takřka stejné.
20:01
Začala druhá třetina. Buly vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely na branku: FBS Olomouc - 1, Sokol Brno I - 9.
20:00
19:08
Willmann vybojoval míček svým napadáním.
18:17
Kosek pokazil nahrávku a Liška (Brno) šel do protiútoku a trefil pouze kalhoty Šoboty.
17:05
Doubek šel do protiútoku. Jeho střela byla zblokovaná.
15:25
Krásná individuální šance Hrušky. Prvnímu soupeři nasadil "básky" a druhého si obhodil o mantinel, nakonec ale skončil v rohu a nic z toho nebylo.
14:00
Kalus vyzkoušel své štěstí a vyslal nadějnou střelu, ale ta jen o malý kousek minula bránu.
13:55
Olomoučtí se dostávají do občasných proti útoků.
13:30
Hosté kontrolují míček více než domácí.
11:50
Šobota vytěsnil střelu Šmída.
11:32
Svoboda dostal dobrou nahrávku z rohu, avšak minul bránu.
10:18
Willmann se ocitl sám před Zapletálkem. Nastřelil ho do hrudi a o míček se postarali bránící hráči.
09:10
Pudilovi sjela střela a projela kolem brány.
08:40
Svoboda zdvojen u mantinelu a Skokan je u míčku.
07:55
Žádné další akce zatím nevidíme. Oba týmy čekají co udělá ten druhý.
06:50
Tichý zachytil rozehrávku Brna. Mohl jít do střely, ale střela mu sjela.
05:45
Brněnští napadají rozehrávku Olomouce.
05:15
Lepič zdvojen u mantinelu.
04:05
Olomouc vysunula presink na úroveň velkého brankoviště.
02:57
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Ondřej Liška, asistoval Lukáš Vancl (0:1).
02:57
První střela zápasu! Liška si vyjel do výběhu a střelou po zemi překvapil Šobotu.
02:00
Olomouc rozehrává a Doubek pálí mimo branku.
00:49
Poprvé u míčku domácí.
00:20
Brno začíná zápas poklidnou rozehrávkou.
00:01
Utkání právě začalo. První jsou u míčku hráči Brna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Ondřej Liška, Tomáš Foret
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Dominik Šobota; hráči v poli: Stanislav Kosek, Milan Skokan, Radim Kalus, Lukáš Lepič, Jan Schneider