0:2
2:2
2:0
0:0
branky (asistence): 26:38 Tomáš Janouškovec, 35:56 Petr Torma (Ondřej Valíček), 44:34 Ondřej Budek (Matěj Surák), 57:15 Petr Torma (Ondřej Budek)
branky (asistence): 10:42 Břetislav Logaj (Zdeněk Vážný), 14:00 Jiří Astr, 28:52 Jan Fidler (Martin Žáček), 29:54 David Matza (Martin Žáček), rozhodující nájezd Petr Bořuta

Florbalová škola Plzeň A - 1. FBC DDM Děčín IV 4:5pn
27. Tomáš Janouškovec, 36. Petr Torma, 45. Ondřej Budek, 58. Petr Torma - 11. Břetislav Logaj, 15. Jiří Astr, 29. Jan Fidler, 30. David Matza, Petr Bořuta; rozhodčí: Václav John - Vojtěch Jahn; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Mayer 19 - Petr Miško 26; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň A hráč Matěj Surák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC DDM Děčín IV hráč Martin Žáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň A hráč Ondřej Valíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC DDM Děčín IV hráč Petr Bořuta a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň A hráč Ondřej Budek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBC DDM Děčín IV hráč Zdeněk Vážný , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí Honzy Fidlera: Kvalitní zápas, kde dominovaly obrany. Vyhrál šťastnější. Děkujeme za zápas a těšíme se na odvetu.
65:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Trnky: Velmi kvalitní zápas z obou stran. První třetinu jsme neproměnili některé šance a soupeř nás potrestal a dostal se do vedení o 2 branky. Poté se Děčín zaměřil především na zodpovědnou obranu a my jsme měli velmi těžké se dostat do šancí. Nakonec tam i nám něco spadlo a dokázali jsme před koncem vyrovnat. Bohužel nájezdy jsme opět nezvládli a navazujeme na kletbu z loňska. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
64:40
Děčín běžel 2 na 1, domácí Mayer však skvěle zasahuje.
63:59
Zmatek před domácí brankou, Surák nakonec odpaluje do bezpečí.
61:58
Hraje se nahoru dolů.
61:43
Další střela a brankář Děčína drží míček v náručí.
60:40
Plzeň se hladově žene dopředu.
60:01
Začíná prodloužení, pokud nerozhodne budou následovat nájezdy.
60:00
60:00
Střely na konci třetí třetiny 9:7.
60:00
59:28
Plzeňský tlak pokračuje a brankář Děčína vytáhl perfektní zákrok "lapačkou".
57:41
Nejdříve Valíček vyděsil diváky těsným obloukem kolem branky, potom proběhl celé hřiště a zblokovaná střela končí mimo.
57:15
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Budek (4:4).
57:14
Lajna mladíků opět v akci, ubojovaný gól.
57:10
Plzeňská lajna mladíků společně se zkušeným matadorem Valičkem pěkně zatápí.
52:48
Další pěkná střela Plzně, hostující brankář opět chytá.
51:22
Neskutečný zákrok brankáře Děčína,v sedě vytěsnil střelu mířící pod víko.
51:03
Domácí Mayer předvedl další skvělý zákrok proti děčínské střele.
48:52
Vyloučen hráč Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
48:36
Torna fauluje a Děčín hraje v 6.
47:22
Plzeň teď zamkla Děčín na jeho polovině.
46:19
Plzeň posílá vše do útoku, Děčín díky tomu hrozí z nebezpečných brejků.
44:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (3:4).
44:33
Surák nahrává ze středu na volného Budka a ten dává kontaktní gól.
42:28
Vyloučen hráč Patrik Polák družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
42:17
Odložené vyloučení, Plzeň to zkouší v 6.
41:26
Firla ve vyložené šanci netrefuje branku hostů.
40:00
40:00
Střely na konci druhé třetiny 10:8.
40:00
39:35
Plzeňský útok 2 na 1, střela však trefuje jediného beka.
37:32
Valíček ve snaze zastavit nahrávku namazal míček děčínskému útočníkovi. Střela letí mimo.
35:56
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Valíček (2:4).
35:45
Valiček na středu hledá volného hráče, nachází Tornu u pravého mantinelu. Střela a nádherný gól
34:36
Vyloučen hráč Kristián Zeman družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
32:44
Janouškovec našel na středu volného Svobodu, ten však střilí pouze doprostřed branky.
29:54
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Martin Žáček (1:4).
29:53
Domácí brankář Mayer měl kolem tyčky malinkatou mezírku, tak akorát na míček. Děčínský Matza ji našel a dává gól.
28:52
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (1:3).
28:51
Plzeňský útok propadl, nahrávka na šířku hřiště a nádherná střela. Mayer jen těsně míjí míček.
27:25
Surák vybíhá z trestné lavice, dostává nahrávku střela a nádherný zákrok brankáře.
26:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Janouškovec bez asistence (1:2).
26:35
Plzeň si během oslabení vytvořila pár pěkných šancí.
25:15
Trestné střílení družstva 1. FBC DDM Děčín IV neproměnil Šimon Pilek.
25:15
Vyloučen hráč Matěj Surák družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za držení.
25:15
Nájezd neproměněn. Domácí Mayer vychytal.
25:14
Faul domácích a Děčín má nájezd.
25:02
Další pěkná plzeňská koncovka. Gólman pořád drží čisté konto.
23:42
Plzeňský Štěpánek se rozhodl obsadil brankoviště. Drží se zuby nehty proti dorážející přesile.
23:00
Plzeňský Lauda měl teď velice pěkné střídaní. Bojuje jako lev.
21:10
Na začátku druhé třetiny Děčín na Plzeň doslova vletěl. Mayer všechno hasil výbornými zákroky.
20:00
20:00
Střely na konci třetiny 8:7.
20:00
16:55
Plzeň se snaží střílet ale všechny střeli končí buď mimo a nebo v náručí brankáře.
14:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jiří Astr bez asistence (0:2).
13:59
Nahození od půlky propadlo přímo do brány.
13:00
Plzeň se snaží o rychlou odpověď. všechny pokusy však s jistotou kryje brankář.
10:42
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Břetislav Logaj, asistoval Zdeněk Vážný (0:1).
10:41
Skákavá střela, domácí bek míček netrefuje a děčínský Logaj měl už lehkou práci.
10:24
Domácí Mayer zase předvedl parádní zákrok. Plzeň teď často chybuje v útoků a Děčín z toho těží.
08:12
Děčín teď uzamkl domácí tým na vlastní polovině. Všechny střely šli však mimo bránu.
05:30
Plzeň pomalu přejímá iniciativu. Surák nahrává na volného Budka, ten však míček netrefuje.
03:47
Procházkovi sjela střela ale i tak byla nebezpečná. Střela mířila přímo mezi nohu hostujícího gólmana.
02:07
Děčin pokračuje v tlaku a domácí Mayer se už musel vytáhnout s pořádným zákrokem.
00:30
Děčín vyhrává buly a je na začátku aktivnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Vojtěch Jahn.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, David Matza, Jan Fidler, Martin Žáček, Zdeněk Vážný
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Marek Osvald, Matěj Surák, Ondřej Budek, Ondřej Valíček, Petr Torma