2:2
2:1
1:2
0:0
branky (asistence): 12:35 Adam Petera (Jakub Tichý), 17:48 Jakub Tichý (Adam Petera), 30:04 Miroslav Kábrt (Pavel Formánek), 34:17 Miroslav Kábrt, 46:27 Jakub Feistauer (Miroslav Kábrt)
branky (asistence): 05:17 Ladislav Jezdinský (Jan Pozler), 19:21 Michal Bulis (Radek Mareš), 33:00 David Verunáč (Ladislav Jezdinský), 40:53 Jan Pozler (Radek Mareš), 42:28 Jiří Maček (Miloš Kot), rozhodující nájezd Ladislav Jezdinský

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Orel Přelouč  5:6pn
13. Adam Petera, 18. Jakub Tichý, 31. Miroslav Kábrt, 35. Miroslav Kábrt, 47. Jakub Feistauer - 6. Ladislav Jezdinský, 20. Michal Bulis, 34. David Verunáč, 41. Jan Pozler, 43. Jiří Maček, Ladislav Jezdinský; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna 12 - Vladimír Tyller 17; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Přelouč hráč Ladislav Jezdinský a vstřelil rozhodující gól (5:6).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Komentář trenéra Domácích: Ve vyrovnaném zápase končí spravedlivou remízou. Děkujeme soureři.
64:59
Komentář trenéra Hostů: Vyrovnané utkání v nájezdové loterii bylo šťastnější pro nás. Zdravíme trenéra do slunné Itálie.
64:59
Ani v prodloužení nepadl gól, přecházíme tedy k nájezdům.... Tady už jde o všechno!!
64:37
Havlíček krade míček Verunáčovi, který na sobě dává znát velký vztek.
63:00
Poslední dvě minuty prodlouženého zápasu!! Sledujeme vemi rychlou hru. Jde o čas.
62:11
Kurka rozehrává z rohu, jeho střela letí přes půl hřiště.
61:20
Míčky nyní neustále končí za mantinely. Je to důkaz zbrklé hry obou týmů.
60:01
Jdeme do prodloužení!! Tento zápasu musí mít jasného vítěze..
60:00
60:00
59:00
Poslední minuta dnešního utkání .
58:33
Formánek opálil míček d´přímo do rukou Tyllera.
57:29
Vyloučen hráč David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:29
Šimáně po střetu s Kotem míří na trestnou lavici.
56:14
Petera sliboval další gól, zatím se mu ale nepovedlo svůj slib dodržet. Čekají nás poslední tři munuty.
55:13
Pozler nahrává Marešovi, ten střílí, ale minul.
53:58
Dnešnímu zápasu přihlíží bezmála diváků. K velké podpoře našich týmů však nedochází. :(
52:54
Pich s Formánkem se snažili o další gól v těsné blízkosti branky hostů. Perfektní zásah Tyllera však nedovolil ani jednomu trefit síť.
50:52
Jezdinský nahrává Kurkovi za bránou domácích. Bude se snažit o další gól.
50:11
Vyloučen hráč Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou.
49:51
Kot jde do souboje s Havlíčkem. Po vzájemnémnárazu do ramen míček míří do středu hřiště.
49:02
Havlíček hraje nohou, nakopává míček a přihrává tak Šimáněmu, ten ho však propouští.
48:11
Rtyně jde do souboje o míček tři na jednoho, vyplatí se jim to?
46:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Feistauer, asistoval Miroslav Kábrt (5:5).
46:25
V hale stoupá napětí, a to se projevuje i na hráčích obou týmů, předvádí nyní zbrklou hru o míček i další body.
44:13
Kábrt oplácí Jezdinskému jeho opovážlivost sebrat mu míček. Nahrává Peterovi.
42:50
Tichý si nahrává s Kábrtem, jejich plán na gól zhatil svým náběhem Jezdinský.
42:28
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jiří Maček, asistoval Miloš Kot (4:5).
40:55
Kot se před dalším buly šeptem domlouvá s Křinkou a Kurkou. Znamená tato domluva to samé, co české přísloví: "Co je šeptem, to je čertem?"
40:53
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Radek Mareš (4:4).
40:01
Po návratu obou týmů jsme zpět. Dohráváme zápas mezi Rtyní s Přeloučí a vy můžete být u toho. Vítejte.
40:00
40:00
39:48
Hru těsně před střelou Verunáče přerušuje píšťalka. Čeká nás poslední třetina zápasu. Zůstaňte s námi.
37:47
Kábrt střílí téměř z půlky. Perfektní zásah Tyllera však zhatil jeho plány v gól.
37:02
Formánek po třetu s Kotem končí na zemi, ztratil tak možnost vystřelit.
36:04
Křinka po souboji o míček s Kábrtem končí na zemi.
35:29
Krátké nahrávky Přelouče před bránou domácích neznamenají nic pěkného. Uvidíme, co se bude na hřisti dít dál.
34:18
Chyba Tyllera stála Přelouč gól v trestním střílení. Takovou chybu si nemůže znovu dovolit.
34:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt z trestného střílení (4:3).
34:17
Tyller vyjíždí ze svého brankoviště. Tato chyba bude hostujícítým stát nájezd, ten provede Kábrt.
34:00
SOuboj Křinky a Duba končí pádem na střídačku domácího týmu.
33:00
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Ladislav Jezdinský (3:3).
32:48
Havlíček rozehrává z rohu podél hřiště. Míček přebírá soupeř a končí tak v domácí síti.
31:19
Křinka vede míček od půlky hřiště k bráně soupeře. Kábrt míček odráží mimo hrací plochu.
31:10
Pozler rozehrává proti bráně domácích.
30:07
Rtyně jede od dalšího buly naplno, hru však přerušuje píšťalka ve prospěch hostů.
30:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Pavel Formánek (3:2).
29:55
Dpo souboje s Křinkou šel Formánek, výsledkem je náhra Kábrtovi, který střílí.
28:59
Šimáně si dovolil udělat chybu před vlastní bránou, vysvobozuje ho Kábrt.
27:33
Tichý nahrává pod sebe Peterovi, ten střílí, ale minul.
26:51
DOmácí hrají opět v plném počtu, přinese jim tento stav nějaký gól?
26:20
Zoufal míří k brance a nahrává na lajnu. Míček končí v rukou soupeře.
24:58
Rtyně se dostává do oslabení vlivem Havlíčkovi hry rukou, domácím nezbývá než zamakat.
24:51
Vyloučen hráč Karel Havlíček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou.
24:15
Picha ze souboje s Kurkou vysvobodil Dub, který nahrává na střelu, která bohužel míjí hostující branku .
23:31
Marešův pokus o střelu se nepovedl, míček končí v rukách Picha.
22:42
Souboj o míček končí pádem Bulise a Formánka.
20:01
Jsme zpět, Vy dál sledujete ligový zápas mězi Rtyní a Přeloučí. Hrajeme za stavu 2:2.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec první třetiny dnešnío utkání mezi týmy Orel Rtyně a Orel Přelouč, zhruha za pět minut jsme zpět! Počkejte si na výsledek.
19:21
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Bulis, asistoval Radek Mareš (2:2).
17:48
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Tichý, asistoval Adam Petera (2:1).
16:20
Přelouč trápí Rtyni krátkými přihrávkami, dochází snad Rtyni síly?
13:05
David Šimáně se pokusil o střelu z půlky hřiště, míček však minul branku a skončil mimo hrací plochu.
12:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Jakub Tichý (1:1).
10:20
Orel města Přelouče hraje s rozvahou, jestli to ale bude stačit na jeho soupeře ukáží až následující minuty
08:08
Střela hráče rtyňského Orla z třetiny hřistě bohužel končí za mantinelem.
07:27
Krýsl bojuje o míček s Jirákem, posílá ho po lajně Kábrtovi.
05:17
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (0:1).
04:20
Sledujeme velmmi aktivní hru obou týmů. Dnešním týmům jde o postup v tabulce. Kdo bude víš, a kdo se naopak propadne o příčku níž?
00:01
Vítejte u dalšího ligového zápasu mezi týmy Orel Rtyně a Orel Přelouč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč : brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: Jan Pozler, David Verunáč, Jiří Maček, Ladislav Jezdinský, Radek Mareš
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Škvrna; hráči v poli: Adam Petera, Lubor Zoufal, Miroslav Kábrt, Jakub Feistauer, Jakub Bydžovský