5:0
3:2
7:0
- : -
branky (asistence): 04:57 Denis Poledna (Filip Čermák), 05:25 Jakub Procházka (Ondřej Pinker), 07:13 Lukáš Nevedel (Ondřej Pinker), 09:35 Lukáš Nevedel (Tomáš Křemen), 11:19 Jan Lacina (Robin Goljak), 14:52 Ondřej Pinker, 15:35 David Benda (Pavel Bureš), 18:15 Pavel Bureš (David Benda), 28:45 David Alexandr Prokop (Ondřej Pinker), 29:18 Denis Poledna, 30:02 David Benda, 32:37 Šimon Kefurt (Filip Čermák), 34:01 Ondřej Pinker (Jakub Procházka), 35:21 Filip Čermák (Jiří Líbal), 35:44 Lukáš Nevedel
branky (asistence): 16:25 Vít Žebra (Michal Janoušek), 21:25 Matěj Vrzal

BLACK ANGELS B - Sport Eden Beroun 15:2
5. Denis Poledna, 6. Jakub Procházka, 8. Lukáš Nevedel, 10. Lukáš Nevedel, 12. Jan Lacina, 15. Ondřej Pinker, 16. David Benda, 19. Pavel Bureš, 29. David Alexandr Prokop, 30. Denis Poledna, 31. David Benda, 33. Šimon Kefurt, 35. Ondřej Pinker, 36. Filip Čermák, 36. Lukáš Nevedel - 17. Vít Žebra, 22. Matěj Vrzal; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Krameš; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Kryštof Vaněk ? - Vojtěch Knobloch ?, Adam Šlejhar ?; po třetinách: 5:0, 3:2, 7:0;
36:00
35:44
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Nevedel bez asistence (15:2).
35:21
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Filip Čermák, asistoval Jiří Líbal (14:2).
35:03
Vyloučen hráč Jakub Kakeš družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
34:01
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Ondřej Pinker, asistoval Jakub Procházka (13:2).
32:37
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Šimon Kefurt, asistoval Filip Čermák (12:2).
30:02
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Benda bez asistence (11:2).
29:18
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Denis Poledna bez asistence (10:2).
28:45
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Alexandr Prokop, asistoval Ondřej Pinker (9:2).
28:45
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Šlejhar družstva Sport Eden Beroun
25:05
Vyloučen hráč Lukáš Nevedel družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
22:11
Rovnou z trestné lavice se Matěj Vrzal vydal na obchůzku po hřišti, ze které vytěžit hned po 5 sekundách pobytu na hřišti, další gól pro Eden. Míček si sám vybojoval a sám skóroval.
21:25
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Matěj Vrzal bez asistence (8:2).
19:08
Vyloučen hráč Matěj Vrzal družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:15
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Pavel Bureš, asistoval David Benda (8:1).
17:34
Přichází nečekaný úder v utkání, protože Eden na půl minuty uzavřel soupeře v obraném pásmo a sklízí první ovoce. Vít Žebra koriguje výsledek na 7:1.
16:25
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Vít Žebra, asistoval Michal Janoušek (7:1).
15:45
I na začátku druhé třetiny se zatím nic nemění. Eden většinu času brání a jejich gólman už dvakrát ve druhé třetině lovil míček z branky.
15:35
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Benda, asistoval Pavel Bureš (7:0).
14:52
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Ondřej Pinker bez asistence (6:0).
12:00
12:00
Po první třetině jsou zde všichni svědci debaklu v první třetině. Hráči BLACK ANGELS B přehrávají svého soupeře rozdílem třídy. Jediným světlým momentem Edenu bylo trestné střílení, které jejich brankář zlikvidoval, přestože hráč z BLACK ANGELS B při nájezdu nic zázračného nepředvedl.
12:00
11:19
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jan Lacina, asistoval Robin Goljak (5:0).
09:35
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Nevedel, asistoval Tomáš Křemen (4:0).
07:13
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Lukáš Nevedel, asistoval Ondřej Pinker (3:0).
06:24
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B neproměnil Tomáš Křemen.
06:24
Vyloučen hráč Michal Janoušek družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:25
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Procházka, asistoval Ondřej Pinker (2:0).
04:57
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Denis Poledna, asistoval Filip Čermák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Krameš.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Šimon Velechovský, Matěj Vrzal, Šimon Chňoupek, Josef Kováč, Vít Žebra