1:0
1:4
- : -
Flobo Praha
branky (asistence): 22:31 Šimon Velechovský, 34:23 Šimon Chňoupek (Šimon Velechovský)
Flobo Praha
branky (asistence): 24:45 Marek Kouřil (Jaroslav Medulič), 26:25 Jan Šejbl (Matěj Pecha), 27:28 Daniel Ginzel (Marek Kouřil), 33:15 Jan Šebek (Jaroslav Medulič)

Sport Eden Beroun - Flobo Praha 2:4
23. Šimon Velechovský, 35. Šimon Chňoupek - 25. Marek Kouřil, 27. Jan Šejbl, 28. Daniel Ginzel, 34. Jan Šebek; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Krameš; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Vojtěch Knobloch ? - Tadeáš Musil ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:4;
36:00
34:23
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Šimon Chňoupek, asistoval Šimon Velechovský (2:4).
33:15
Branku družstva Flobo Praha vstřelil Jan Šebek, asistoval Jaroslav Medulič (1:4).
29:16
Vyloučen hráč Matěj Pecha družstva Flobo Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:28
Branku družstva Flobo Praha vstřelil Daniel Ginzel, asistoval Marek Kouřil (1:3).
26:25
Branku družstva Flobo Praha vstřelil Jan Šejbl, asistoval Matěj Pecha (1:2).
24:45
Branku družstva Flobo Praha vstřelil Marek Kouřil, asistoval Jaroslav Medulič (1:1).
24:00
24:00
22:31
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Šimon Velechovský bez asistence (1:0).
19:39
Timeout Flobo Praha
18:16
Utkání je velice vyrovnáné, avšak díky tomu že tým Flobo hraje agresivně a je často vylučován, má Eden větší tlak. Ovšem zatím bez gólu.
14:12
Vyloučen hráč Jakub Kakeš družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.