1:2
5:0
3:3
- : -
branky (asistence): 03:49 Petr Kittel, 22:38 Michal Nagy (Marek Švajný), 25:48 Petr Kittel (Pavel Jurčík), 30:28 Karel Ťopek (Michal Nagy), 32:08 Petr Kittel (Lukáš Petřík), 34:58 Tomáš Sovják (Marek Zapletal), 51:29 Marek Švajný (Tomáš Sovják), 55:02 Tomáš Sovják (Marek Zapletal), 59:39 Marek Zapletal (Lukáš Pešat)
branky (asistence): 09:20 Lukáš Mráz (Jiří Juhaňák), 14:54 David Sládeček (Lukáš Mráz), 41:34 Lukáš Mráz (Josef Žižka), 44:16 Artürs Jurševskis (Jiří Juhaňák), 49:31 Artürs Jurševskis (Jiří Juhaňák)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - itelligence Bulldogs Brno 9:5
4. Petr Kittel, 23. Michal Nagy, 26. Petr Kittel, 31. Karel Ťopek, 33. Petr Kittel, 35. Tomáš Sovják, 52. Marek Švajný, 56. Tomáš Sovják, 60. Marek Zapletal - 10. Lukáš Mráz, 15. David Sládeček, 42. Lukáš Mráz, 45. Artürs Jurševskis, 50. Artürs Jurševskis; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 362; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Filip Kuhn 6, Kryštof Bartek 8; po třetinách: 1:2, 5:0, 3:3;
60:00
Komentář trenéra Brna Jana Kadlece: "Nedokážeme udržet celý zápas záměr a kvalitu. Utkání se zlomilo ve druhé třetině, ve třetí jsme dokázali téměř vyrovnat, ale závěr opět patřil domácím. Herně bylo dobrých cca 40 minut, ve zbylém čase jsme soupeři góly doslova darovali."
60:00
Komentář trenéra domácích Karla Ševčíka: "Na Brno jsme byli velmi dobře takticky připravení. Dá se říct, že nás neměli čím překvapit. Na začátku poslední třetiny jsme pod dojmem vysokého vedení polevili a trochu si situaci zkomplikovali. Zmobilizovali jsme však síly a zápas dotáhli do vítězného konce. Pomalu přenášíme věci, které trénujeme do zápasu. Jsme trpěliví a pracovití, sbíráme bod za bodem a jdeme za svým cílem. Soupeři přeji šťastnou cestu domů a děkujeme za zápas."
60:00
Střely ve třetí třetině 7:11, celkově 23:24.
60:00
59:59
Krásné moravské derby se 14 góly končí, hala tleská ve stoje.
59:39
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (9:5).
59:38
Marek Zapletal si konečně dosprintoval pro svůj dnešní zásah, v pořadí už desátý, na asistenci letos tradičně Lukáš Pešat.
58:47
Žižka byl teď ponechán ať si dělá co chce, ale jeho střelu Michajlovič měl.
58:14
Buldoci to už zkouší bez muže v masce.
57:44
Panteři jsou teď při chuti, zápas se pravděpodobně už dohrává.
56:20
Domácí sedmička mohla zvyšovat znovu, ale netrefil ideálně.
55:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Marek Zapletal (8:5).
55:02
Obrana Brna rozebraná do poslední součástky, Sovják -> 8:5.
53:29
Coufal mírně ze vzduchu těsně nad.
52:08
Jurčík se dnes vstřelenému gólu brání, teď pěkné břevno.
51:29
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Švajný, asistoval Tomáš Sovják (7:5).
49:31
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Artürs Jurševskis, asistoval Jiří Juhaňák (6:5).
49:30
A už je to pouze o gól.
47:37
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra bez hokejky.
47:22
Těžké boje o míček uprostřed hřiště.
46:04
Brno momentálně aktivnější.
44:16
44:15
Šikovná teč před bránou a ze zápasu je zase drama.
43:30
Zapletalovi v rozhodující fázi přeskočil míček hůl.
41:34
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Josef Žižka (6:3).
40:55
Coufal se teď marně snažil najít chybu v rozehře domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 11:5.
40:00
39:34
Nový golman Bartek zachraňuje Brno od dalšího obdrženého gólu.
36:57
Vyloučen hráč Tomáš Kadavý družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
34:58
34:58
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Bartek družstva itelligence Bulldogs Brno
34:57
Brno pokračuje ve třetině hrůzy a po chybě obrany Sovják zkušeně blafákem zakončuje.
32:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Petřík (5:2).
32:07
Křižná a Kittel hatrick.
31:52
Bauer nešťastně spadl a vypadal mírně otřesen, snad nepůjde o nic vážného.
30:54
Zajímavě zkoušeli Buldoci vyřešit standardku z bezprostřední blízkosti, konečná fáze však nevyšla.
30:28
Timeout itelligence Bulldogs Brno
30:28
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Karel Ťopek, asistoval Michal Nagy (4:2).
30:27
Pěkné "nedáš, dostaneš", Bauer na konci přesilovky po pěkné stahovačce prověřil Michajloviče, následně velmi šťastně o nohu Ťopek zvyšuje.
28:57
Švajný se pěkně otočil a předal Sovjákovi, Buldoci však střelu zblokovali.
28:15
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
28:05
Podruhé během dvou minut už hala oslavovala gól, ani tentokrát však míček brankovou čáru nepřekročil
26:59
Mohlo to být 4:2, to by ovšem jurčík musel tu obrovskou šanci proměnit.
25:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Pavel Jurčík (3:2).
25:47
Šťastný gól z dobře vyřešeného přečíslení.
24:32
Kostkovi se míček zamotal mezi nohama, z následného protiútoku Brna byla pouze zblokovaná střela.
23:09
Zapletal ani nadvakrát nepřekonal Kuhna.
22:45
Ťopek výborný obranný zákrok hned po buly.
22:38
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval Marek Švajný (2:2).
21:59
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
20:54
Ostrý zákrok Pacina proti střele z dálky.
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
20:00
20:00
Střely v první třetině 5:8.
20:00
19:25
Vykopal mohl vstřelit svůj první extraligový gól, ale šanci nedokázal proměnit.
18:34
Michajlovič udržel výstroj u sebe a stav se nemění.
17:08
Po rychlé rozehře z rohu Zapletalova střela zblokovaná.
16:02
Panteři už dobrých pět minut pořádně neohrozili bránu soupeře.
14:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Lukáš Mráz (1:2).
14:53
Brno zaslouženě vede.
13:04
Brno teď přebírá otěže a Michajlovič se musel vytáhnout po jedné z nebezpečných střel Buldoků.
10:58
Švajný teď dostal dvakrát tvrdě naloženo.
09:52
"Pacin" teď podržel Pantery a udržel stav vyrovnaný.
09:20
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Jiří Juhaňák (1:1).
09:19
Moc pěkná střela a je srovnáno.
08:03
Švajný pěkně založil kombinaci domácích.
06:45
Brnu se zatím kombinace nedaří.
05:42
Další přesný Pešatův pas, Sovják vedle.
03:49
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel bez asistence (1:0).
03:33
Míček zatím převážně v panterrském držení.
02:18
Po Pešatově krásné akci jeho nahrávku Zapletal minul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Miroslav Kladivo, Petr Koláčný, David Coufal, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Lukáš Pešat, Marek Zapletal, Marek Švajný