0:0
2:1
0:3
- : -
branky (asistence): 14:43 Magdaléna Kejlová (Nicola Ilkiv), 19:44 Veronika Křečková (Nicola Ilkiv)
branky (asistence): 14:02 Eliška Vykoukalová, 21:55 Barbora Klinerová, 27:07 Barbora Klinerová, 29:06 Barbora Klinerová

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:4
15. Magdaléna Kejlová, 20. Veronika Křečková - 15. Eliška Vykoukalová, 22. Barbora Klinerová, 28. Barbora Klinerová, 30. Barbora Klinerová; rozhodčí: Michal Vojáček - Jan Hrubín; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Karolína Jandová ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 0:3;
30:00
29:06
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
29:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Klinerová bez asistence (2:4).
29:06
Čtvrtou branku SKV střílí opět Klinerová a završuje tak svůj hattrick. Samozřejmě opět z dorážky před brankou. Závěr utkání se blíži a proto si trenér Tříska bere pro strašecké pušky timeout.
27:07
27:07
Z dorážky před brankou obrací skóre utkání Klinerová. Tak to je utkání nahoru-dolu. Nutno podotknout, že diváci by viděli více branek, ale na obou stranách čarují brankářky.
24:53
Vyloučen hráč Eliška Malíková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hrubost.
21:55
21:55
Klínek do vývoje utkání vložíla ze závaru před bankou dorážející hráčka SKV Klinerová. Je vyrovnáno. Oko diváka nespouští oko ze hřiště.
20:00
20:00
19:59
Končí druhá část, která konečně přinesla branky. Tak to jsme zvědaví, co přinese část třetí. Chvíle odpočinku a jdeme na to :-)
19:44
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Křečková, asistoval Nicola Ilkiv (2:1).
19:44
Po nahrávce Ilkiv na středu hřiště střílí branku z dálky nad rameno brankáčky Křečková.
14:43
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Magdaléna Kejlová, asistoval Nicola Ilkiv (1:1).
14:43
Kombinaci před brankou SKV se blýskly nahrávající hráčka Strašecí Ilkiv a střelkyně Kejlová. Tomu se říká rychlá odpověď. Utkání nabírá obrátky.
14:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Vykoukalová bez asistence (0:1).
14:02
Kde se vzala, tu se vzala, na středu vykoukla hráčka SKV Vykoukalová a krásnou střelou tahem k tyči otevírá skóre zápasu.
10:00
10:00
09:59
Končí první třetina po pár šancích na obou stranách zatím diváci marně čekají na první branku.