2:5
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 25:39 Filip Nový (Ondřej Horažďovský), 39:45 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 52:47 Petr Majer (David Rybnikár), 54:09 Matěj Ševčík
branky (asistence): 22:07 Matouš Burian (Jakub Boček), 25:25 Filip Neklan (Jakub Hromada), 25:59 Tomáš Straka, 36:27 Jakub Boček (Jaroslav Verner), 36:46 Martin Obuškevič (Filip Rulíšek), 43:19 Filip Neklan (Ondřej Panský), 44:12 Filip Rulíšek (Jakub Váňa), 44:31 Štěpán Čejka, 44:48 Filip Rulíšek (Martin Surový), 55:05 Oldřich Jireček (Tomáš Straka)

FbC Plzeň - BLACK ANGELS 4:10
26. Filip Nový, 40. Matěj Vošta, 53. Petr Majer, 55. Matěj Ševčík - 23. Matouš Burian, 26. Filip Neklan, 26. Tomáš Straka, 37. Jakub Boček, 37. Martin Obuškevič, 44. Filip Neklan, 45. Filip Rulíšek, 45. Štěpán Čejka, 45. Filip Rulíšek, 56. Oldřich Jireček; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Pavel Plešák 21 - Daniel Pfeifer 18, David Štěpán 4; po třetinách: 0:0, 2:5, 2:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Velmi pomalý start a soupeř hrál v první třetině velmi dobře. Od druhé třetiny jsme již měli utkání pod kontrolou. Opět jsme tedy nedokázali odehrát zápas v plné koncentraci celý zápas. Děkujeme soupeři za hezký sváteční zápas v dobré atmosféře.
59:59
Komentář trenéra domácích: S výkonem týmu jsem spokojen až na určité úseky hry, kdy jsme dostali příliš gólů. Vím, že máme na čem pracovat a budeme se v každém zápase posouvat dál. Díky divákům, že se přišli podívat v můj svátek. Chtěl bych pozvat diváky na sobotní utkání proti Spartě. Mohl by to být lepší a hezčí zápas.
58:04
Štěpán čaroval proti Ševčíkovi v úniku.
55:06
Až do kuchyně teď zahráli hostí. Div, že střelec už nebyl po čtvrté nahrávce v akci 3 na 1 až za brankovou čarou.
55:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Tomáš Straka (4:10).
54:10
Ševčík v brankovišti na několikrát, opět nedůrazně bráněn, protlačil balon do sítí Angels.
54:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík bez asistence (4:9).
52:50
Majer proběhl přes střed hřiště a nedůrazně stínován pražským obráncem našel čas a prostor k přesné střele tahem z běhu. Trefil přímo nad Štěpánovu stojnou nohu,
52:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Majer, asistoval David Rybnikár (3:9).
48:49
Plzeň po timeoutu zastavila gólovou smršť, obracet vývoj utkání bude ale asi ztuha.
44:48
Timeout FbC Plzeň
44:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Martin Surový (2:9).
44:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka bez asistence (2:8).
44:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jakub Váňa (2:7).
44:12
Střídání brankáře. Nový brankář David Štěpán družstva BLACK ANGELS
43:20
Neklan se po gólu styděl radovat. Panský mu přihrál opět vzduchem, Neklan máchl holí a trefil jen hranou čepele. Nechtěný lob ale dokonale připravil Plečáka o přehled a zaplul pod jeho horní tyčku.
43:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Ondřej Panský (2:6).
41:30
Angels pořádají rychlé a bezhlavé nájezdy na plzeňskou bránu. Míček jim skáče a utíká, ale přesto jednou skončil málem v bráně.
40:00
40:00
39:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (2:5).
39:45
Ševčíkova nepovedená střela z otočky stačila po odrazu od golmana Voštovi coby nahrávka na jasný gól z hranice malého brankoviště.
39:20
Straka pálí z Obuškevičovy nahrávky mimo.
36:47
Obuškevič po rychlém přechodu natáhl balon parádně za sebe a trefil přímo nad Plešákovu nohu.
36:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Filip Rulíšek (1:5).
36:28
Plzni se nevyplácí chyby v rozehrávce.
36:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jaroslav Verner (1:4).
35:30
Pohotová střela Panského z větší vzálenosti, Plešák pozorný.
34:30
Boček osamocen blízko domácí svatyně, prudkou přihrávku vzduchem bylo ale příliš těžké zužitkovat.
31:30
Další marná přesilovka domácích, i když jednou ro v řadách diváků uznale zahučelo.
28:52
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
Straka poté, co hosté ztratili balonek v přesilovkové kombinaci využil toho, že domácí přerušenou přihrávku rychle nezpracovali. Jen tak mimochodem, v rámci návratu do obrany běžel kolem poskakujícího balonku a jednou rukou do něj plácnul. Zjímavý gól, hrubá chyba domácích.
25:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Straka bez asistence (1:3).
25:40
Neklan přerušil přechod domácích do útoku a spolu s kolegou si poradili s rozhozenou obranou. Plzeň ale dokázala rychle odpovědět podobnou dvoumůžnou akcí.
25:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Ondřej Horažďovský (1:2).
25:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Jakub Hromada (0:2).
24:50
Domácím by měkdo měl vysvětlit, že již nejsou v oslabení.
22:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jakub Boček (0:1).
22:05
Kuneš srazil křižnou přihrávku pod vlastního brankáře zaměstnaného přesunem. Škoda, že první branka takto vyrovnaného zápasu nebyla více k pokoukání...
21:50
Přísné vyloučení Ševčíka za napadání na vrcholu útočné formace Angels.
21:31
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:05
Domácí jsou v plném počtu, hostí se dostali asi ke dvěma nepřesným střelám.
20:01
1.03 zbývá do druhé periody z přesilovky hostí.
20:00
20:00
19:59
Plešák ještě v poslední vteřině likviduje střelu doprostřed jeho pole působnosti.
19:50
Domácí zjistili, že je jistější po získání balonku v oslabení ho vlastnoručně vyvézt, případně si dojít i pro faul.
19:03
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
17:20
Bočkovu kvalitní backhandovou znouzectnost likvidoval Plešák paží.
16:40
Tomášek opět na hranici brankoviště, musel být ale velmi pohotový a utrpěla tím přesnost jeho střely.
15:45
Plzeň má problém hlubokým napadáním Pražanů, po pomalé a kostrbaté rozehrávce ale vepředu soupeři pěkně zatápí.
14:00
Ševčík byl z bezprostřední blízkosti zastaven úžasným zákrokem Pfeifera.
12:10
Rulíšek nevyužil odkryté branky, přestřelil. Narozdíl od domácích černí andělé zamkli Plzeň v obranném pásmu na celé 2 minuty přesilovky.
11:02
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
08:33
Příliš tvrdý forčeking Straky dává další příležitost domácím, ale ti se jí nezhostili o nic lépe než minule.
08:32
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:00
FBC přesilovku promarnilo a ani obraz hry se při ní moc nezměnil, hrálo se na obou stranách.
05:38
Tomášek byl srolován Hromadou, když si dobíhal před bránu pro přihrávku zpoza ní. Malý si dobře nerozmyslel, co chce při trestném střílení provést a Pfeifer neměl problém pokus zlikvidovat.
05:37
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Vít Malý.
05:37
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:50
Nyní se zapotil domácí golman. Po skrumáži se mu ulevilo, když mohl míček zády zalehnout. Málo důrazu, ale trocha štěstí na straně domácích.
03:00
Hra plyne velmi rychle, prozatím se přerušilo jen asi dvakrát kvůli menšímu faulu. Držení míčku se zdá být prozatím vyrovnané, ale nebezpečnější je jednoznačně Plzeň.
00:01
Vítejte u svátečního online přenosu Plzeňské Lokomotivy!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Jakub Hromada, Matouš Burian, Filip Neklan, Andrej Svatoš, Jaroslav Verner
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Pavel Plešák; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Petr Majer, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš, Vojtěch Kuneš