3:2
2:0
5:0
- : -
branky (asistence): 02:14 Lucie Sedláková, 08:33 Lucie Želízková (Kateřina Fousová), 09:02 Kateřina Kubištová (vlastní branka), 16:45 Andriyana Kris, 17:22 Nikola Tomášková (Alžběta Žilková), 26:26 Alžběta Žilková (Lucie Sedláková), 27:16 Lucie Želízková (Adéla Košvancová), 30:52 Klára Zelinková (Adéla Košvancová), 31:38 Alžběta Žilková (Barbora Burianová), 32:42 Veronika Kopecká
branky (asistence): 03:18 Karyna Gren (Kateřina Strnadová), 07:06 Jennie Félová

Tatran Střešovice - Panthers Praha 10:2
3. Lucie Sedláková, 9. Lucie Želízková, 10. Kateřina Kubištová, 17. Andriyana Kris, 18. Nikola Tomášková, 27. Alžběta Žilková, 28. Lucie Želízková, 31. Klára Zelinková, 32. Alžběta Žilková, 33. Veronika Kopecká - 4. Karyna Gren, 8. Jennie Félová; rozhodčí: Karel Hlinka - Jan Paleček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Janglová ? - Jana Reitmajerová ?; po třetinách: 3:2, 2:0, 5:0;
36:00
32:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (10:2).
31:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Alžběta Žilková, asistoval Barbora Burianová (9:2).
30:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Klára Zelinková, asistoval Adéla Košvancová (8:2).
27:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Adéla Košvancová (7:2).
26:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Alžběta Žilková, asistoval Lucie Sedláková (6:2).
24:00
24:00
22:56
Vyloučen hráč Mariana Býčková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:42
Vyloučen hráč Kateřina Strnadová družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
17:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Nikola Tomášková, asistoval Alžběta Žilková (5:2).
16:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris bez asistence (4:2).
12:00
12:00
09:18
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
09:02
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Kubištová (3:2).
08:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Fousová (2:2).
07:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jennie Félová bez asistence (1:2).
03:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karyna Gren, asistoval Kateřina Strnadová (1:1).
02:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Sedláková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jana Reitmajerová; hráči v poli: Anna Boháčová, Kateřina Kubištová, Šárka Šporová, Veronika Trenklerová, Jennie Félová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Lucie Želízková, Adéla Košvancová, Klára Zelinková, Nikola Tomášková, Veronika Kopecká