1:1
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 04:25 Anna Fricová, 12:58 Hana Chaloupková (Vanessa Rebecca Keprtová), 15:30 Anna Rozvaldová (vlastní branka), 26:34 Vanessa Rebecca Keprtová (Nikol Žaranová)
branky (asistence): 01:21 Emilie Skalíková (Sofie Skalíková), 20:20 Emilie Skalíková (Sofie Skalíková), 28:36 Aneta Faltová, 35:51 Dominika Krátká

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 4:4
5. Anna Fricová, 13. Hana Chaloupková, 16. Anna Rozvaldová, 27. Vanessa Rebecca Keprtová - 2. Emilie Skalíková, 21. Emilie Skalíková, 29. Aneta Faltová, 36. Dominika Krátká; rozhodčí: Karel Hlinka - Alžběta Špádová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikol Žaranová ? - Terezie Čiháková ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2;
36:00
35:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Krátká bez asistence (4:4).
35:37
Hosté to nyní zkouší v šesti.
35:36
Timeout FbŠ Bohemians
34:30
Gólmanka týmu FbŠ Bohemians vyráží nebezpečnou střelu Hálové.
28:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Faltová bez asistence (4:3).
26:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Nikol Žaranová (4:2).
26:34
Keprtová právě trefuje odkrytou horní část soupeřovy branky.
24:00
24:00
22:00
Právě probíhají poslední 2 minuty 2.třetiny.
20:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Sofie Skalíková (3:2).
16:51
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:30
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna Rozvaldová (3:1).
13:59
Domácí hrají v plném počtu.
12:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (2:1).
12:00
12:00
11:59
Vyloučen hráč Eva Navrátilová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
04:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová bez asistence (1:1).
01:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a Alžběta Špádová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Terezie Čiháková; hráči v poli: Kristýna Dvořáková, Veronika Mandíková, Karla Batíková, Veronika Štajnerová, Andrea Bukvajová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nikol Žaranová; hráči v poli: Tereza Balíčková, Monika Škorpová, Hana Chaloupková, Anna Fricová, Vanessa Rebecca Keprtová