0:2
0:0
0:4
- : -
branky (asistence): 03:18 Anna Boháčová (vlastní branka), 05:37 Markéta Šťastková (Alice Hejzlarová), 24:17 Barbora Špačková (Kristýna Klecová), 27:24 Anna Boháčová (vlastní branka), 28:14 Anna Bartušková (Kristina Zlatníková), 29:36 Markéta Šťastková (Kateřina Vachudová)

Panthers Praha - TIGERS FK Jižní Město 0:6
4. Anna Boháčová, 6. Markéta Šťastková, 25. Barbora Špačková, 28. Anna Boháčová, 29. Anna Bartušková, 30. Markéta Šťastková; rozhodčí: Alžběta Špádová - Jan Paleček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Reitmajerová ? - Adéla Malkusová ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:4;
36:00
35:00
Sledujeme poslední minutu dnešního zápasu.
29:36
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Markéta Šťastková, asistoval Kateřina Vachudová (0:6).
28:14
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Anna Bartušková, asistoval Kristina Zlatníková (0:5).
27:24
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil Anna Boháčová (0:4).
24:17
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kristýna Klecová (0:3).
11:46
Vyloučen hráč Karolína Stůjová družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
11:46
Stůjová míří po nebezpečném zákroku na trestnou lavici.
10:59
Domácí opět v plném počtu.
10:03
Skvělý zákrok Reitmajerové.
08:59
Vyloučen hráč Anna Boháčová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
06:57
Niederlová po skvělém úniku trefuje pouze gólmanku hostů Malkusovou.
05:37
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Markéta Šťastková, asistoval Alice Hejzlarová (0:2).
03:18
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil Anna Boháčová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alžběta Špádová a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů TIGERS FK Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Kristýna Klecová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Natalie Zichová, Anna Bartušková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jana Reitmajerová; hráči v poli: Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Kateřina Strnadová, Adéla Niederlová, Karyna Gren