DDM Horní Počernice ORKA - Sokol Rudná 7:6
branky:
15. David Šindelář, 19. David Šindelář, 21. Matěj Čech, 31. Jan Sedlák, 39. David Šindelář, 43. Tomáš Sadil, 44. Jan Sedlák - 2. Jan Josef Brychta, 4. Jan Josef Brychta, 33. Jan Kšír, 34. Tomáš Bubeník, 37. Jan Karásek, 40. Jan Kšír; rozhodčí: Jan Gross - Filip Koucký; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Filko ? - Daniel Brskovský ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:4;
43:46
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Sedlák bez asistence (7:6).
42:57
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Adam Šindelář (6:6).
40:27
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
39:12
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Kšír bez asistence (5:6).
38:25
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář, asistoval Tomáš Hruška (5:5).
36:48
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek, asistoval Michal Honek (4:5).
33:58
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Michal Honek (4:4).
32:42
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Kšír, asistoval Marek Cihelka (4:3).
30:41
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Sedlák bez asistence (4:2).
25:53
Vyloučen hráč Jan Kšír družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
24:37
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
20:43
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Matěj Čech, asistoval Jan Sedlák (3:2).
18:57
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář bez asistence (2:2).
14:12
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Šindelář, asistoval Tomáš Sadil (1:2).
08:03
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hrubost.
07:06
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nesportovní chování.
03:50
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Jan Pražák (0:2).
01:53
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Josef Brychta, asistoval Tomáš Bubeník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gross a Filip Koucký.
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná:
00:00
Line-up domácích DDM Horní Počernice ORKA: