3:1
2:0
3:0
- : -
branky (asistence): 05:04 Dan Kašovský (Jan Fiala), 07:53 Michal Strachota (Ondřej Plíhal), 15:45 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 28:46 Marek Vávra (Ondřej Mikeš), 34:13 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 41:01 Marek Matejčík (Martin Řezáč), 42:25 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 47:02 Ondřej Mikeš (Marek Vávra)
branky (asistence): 14:33 Tomáš Dlesk (Marek Ďopan)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokol Pardubice 8:1
6. Dan Kašovský, 8. Michal Strachota, 16. Tom Ondrušek, 29. Marek Vávra, 35. Tom Ondrušek, 42. Marek Matejčík, 43. Ondřej Mikeš, 48. Ondřej Mikeš - 15. Tomáš Dlesk; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1 + Jan Bílý 5; využití: 1:0; diváků: 286; zásahy brankářů: Jan Barák 15, Karel Šantora 3 - Petr Musil 28; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:0;
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Koubka: "Doufám, že pro letošek jsme si už slabší výkony vybrali. Dneska byl Chodov ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhrál."
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: „Chválit se nevyplácí, ale dnes jsme byli koncentrovaní a zahráli jsme opravdu velmi dobře. Nebýt Péti Musila, tak byl rozdíl asi ještě větší. Poslední 3 zápasy nám funguje obrana a to je skvělý vklad před Champions Cupem.“
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov 13:4 Pardubice
60:00
59:59
A máme tu konec zápasu, který nakonec Chodovští ovládli a připisují si tři body do tabulky po výhře 8:1.
59:40
Šantora nám na konci zápasu předvedl nádherný zákrok, když utekl Dlesk a stíhal ho Sýkora. Šantora vzal míček i s nohama a následnou dorážku také vykryl.
58:20
Chodovský break vedl Řezáč, ten však neproměnil.
58:00
Pardubice sice hrají na balonku, ale daleko od chodovské branky.
56:20
Pardubice se dostaly k balonku a určitě budou chtít také předvést něco ze svého umění.
55:20
Pardubice dokázaly ubránit tuto dlouhou početní nevýhodu a neinkasovaly ani gól.
54:40
Vávra hledal přihrávkou Ondruška na zadní tyči. Ondrušek bohužel promáchl.
53:20
Jednu podobnou střelu mimo předvedl v krátkém sledu Ondrušek, který přestřelil a následně Vávra který trefil po zemi protější roh hřiště.
52:30
Chodov tlačí pardubické do bloku před branku Musila, ale zatím z toho jsou pouze střely mimo branku.
50:22
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 5 minut za hrubost.
50:22
Bílý vyloučený na 5 minut za hrubost poté, co svého soupeře ze předu sestřelil k zemi.
48:40
Strnad hledal na vzdálenější tyči Řezáče, ten však netrefuje skákavý balonek.
48:17
Timeout Sokol Pardubice
47:50
Šantora si zjednal respekt v brankovišti a udržel balonek v rukou.
47:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (8:1).
47:02
Po ose Sýkora – Vávra – Mikeš ze středu zvyšuje poslední jmenovaný. 8:1.
46:30
Nebezpečnou střelu Mikeše kryje Musil.
45:50
Chodov uzamkl pardubické v jejich obraném pásmu a snaží se najít skulinku v jejich obraném bloku.
45:02
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Šantora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
45:02
Vyloučen hráč Karel Brychta družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
45:02
Brychta seknul Vávru v breaku a půjde si odpočinout na 2 minuty na trestnou.
44:00
Tutovou příležitost Pardubic zazdil Gregor.
42:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (7:1).
42:25
Ondrušek našel Mikeše a ten si připisuje první gól v zápasu a vedení se rozrůstá o další gól. 7:1
41:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Řezáč (6:1).
41:01
Matejčík trefil na přední tyč horní růžek šibenice a upravuje na 6:1.
40:00
Střela do tyčky hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 9:8 Pardubice
40:00
39:45
Chodov má standartní situaci z rohu, v klidu si vystřídal a udržel míček na svých holích až do konce třetiny.
39:00
Rozehrávka ze strany Chodova teď vypadala nejistě a Pardubice z toho vytěžili míček na svých holích.
38:30
Pražanovi utekl balonek. Nebezpečný break zakončili pardubičtí střelou mimo branku.
37:41
A ani nepřijde. Přesilovka končí a Chodov opět v plném počtu.
37:00
Pardubice dostali Chodov pod tlak, ale vyložená příležitost zatím nepřišla.
35:41
Plíhal byl vyloučen za tvrdý zákrok uprostřed pole a vysloužil si dvouminutový trest.
35:40
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
34:14
Vávra našel přes celou šíři Ondruška, ten si míček zpracoval a poslal ho do šibenice.
34:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (5:1).
32:00
Šance střídá šanci ale góly nepadají.
31:00
Nebezpečnou střelu Ondruška vytáhl Musil a drží naději Pardubic.
30:00
Z obou stran můžeme vidět otevřený útočný florbal.
28:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (4:1).
28:00
Pardubice vybojovali míček na své útočné straně a mají volný úder z rohu.
27:00
Kombinační akce Chodova končí střelou Plíhala mimo.
24:30
Rychlý Barák dokázal vytlačit střelu dorážejícího hráče a drží chodovský náskok.
23:30
Fiala z ostrého úhlu trefuje tyč.
22:00
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu bez větších šancí.
21:17
Chodov se ubránil Pardubické přesilovce a může se opět pustit do přečíslení.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 14:7 Pardubice
20:00
19:59
Pardubice se rozestavili do diamantu, ale těžkou přihrávkou dali příležitost Podhráskému, který přestřelil a zakončil tak první třetinu.
19:18
Pardubice zatlačili a Sýkora s trochou smůly podrazil jednoho z útočících hráčů a jde se posadit na trestnou lavici.
19:17
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
17:30
Chodov s balonkem na holi chodí do rotací a snaží se rozebrat Pardubickou obranu.
15:46
Uběhla minuta a Chodov si bere svůj náskok zpět. Vávra našel Ondruška do prázdné a to pro takového střelce už není problém.
15:45
14:34
Ďopan prostřeluje Baráka a Pardubice snižují.
14:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Marek Ďopan (2:1).
14:00
Kašovský se snažil ukořistit míček ze vzduchu, ten se však odrazil směrem k brankáři. Barák však připraven.
13:30
Aktivní press Chodova nepovoluje Pardubicím moc útočných výpadů.
11:40
Následný break kryje zatím bezchybný Barák.
11:30
Volný úder na hranice brankoviště napálil Vávra pouze do tyče.
10:30
Plíhal na dvakrát nevyužil šance na skórovaní. Nejprve byl úplně sám před Musilem a poté střela ze středu. Musil v obou případech připraven.
07:54
Strachota si vyběhnul od mantinelu na střed a neskutečnou střelou vymetl pavučiny v pravé šibenici.
07:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Ondřej Plíhal (2:0).
06:30
Tvrdý Řezáč si pokryl balonek na mantinelu a vybojoval faul ve svůj prospěch.
05:05
Kašovský zůstal nepokrytý a prostřelil Musila na zadní tyč.
05:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dan Kašovský, asistoval Jan Fiala (1:0).
04:30
Řezáč ze středu opět nebezpečně, ale Musil opět kryje.
03:30
Mikeš z malého brankoviště trefil Musila a skóre se nemění.
02:20
Kotlas odpaluje nebezpečný balonek a Pardubice mají rozehrávku z vlastní poloviny.
01:10
První střela na branku v podání Matejčíka ze středu. Musil kryje.
00:30
Vávrovi o kousek utekl balonek a šance se nekoná.
00:01
Úvodní buly pro Pardubice, kteří jsou s Míčkem na své polovině a zakládají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Filip Krigovský, Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek