1:2
1:2
1:2
- : -
branky (asistence): 06:03 Daniel Štěrba (Štěpán Slaný), 20:56 Jakub Novák (Lukáš Mlejnek), 52:44 Daniel Kněžour (Daniel Štěrba)
branky (asistence): 10:33 Jan Šebesta (Josef Rýpar), 11:08 Jiří Besta (Jakub Vilím), 28:40 Ondřej Firda, 29:12 Ondřej Firda (Lukáš Hájek), 56:02 Josef Rýpar, 58:28 Lukáš Hájek (Jan Šebesta)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:6
7. Daniel Štěrba, 21. Jakub Novák, 53. Daniel Kněžour - 11. Jan Šebesta, 12. Jiří Besta, 29. Ondřej Firda, 30. Ondřej Firda, 57. Josef Rýpar, 59. Lukáš Hájek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 347; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 20 - Lukáš Souček 11; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Pavla Bruse: "Dneska jsme hráli proti dospělým stokilovým chlapům. Florbalově jsme byli jednoznačně lepší, ale proti fyzické hře soupeře se hrálo těžce. Soupeř hrozil pouze ze situací po důrazu a přetlačení nás v soubojích. O to cennější vítězství to pro nás je, když máte v týmu pár somálců. Na dlouho cestu domů jsme si přibalili cenné tři body. O to lépe se pojede."
60:00
Komentář trenérky domácích paní Lenky Bartošové: "Do obrany výborně odehrané utkání, zde se nemáme za co stydět, ale na čem opět musíme opravdu zapracovat, tak jsou naše ztráty a hra na balonku. Děkujeme soupeři za zápas a toť vše."
60:00
Skončilo utkání sedmého kola Tipsport Superligy mezi týmy České Lípy a Vítkovic, slezský tým předpokládaně zvítězil, i když se Česká Lípa rvala do posledního dechu, výsledek již zvrátit nedokázala. Hráči utkání zvoleni za tým České Lípy hráč číslo 54 Daniel KNĚŽOUR, z týmu hostí hráč číslo 5 Ondřej FIRDA. Střely po 3. třetině 5:11, celkově 14:21.
60:00
58:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jan Šebesta (3:6).
58:28
Přesilová hra týmu Vítkovic proměněna, stav 3:6.
58:02
Vyloučen hráč Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
58:02
Pochybný faul potrestán vyloučením na českolipské straně.
57:00
Hrají se poslední 3 minuty 3. třetiny.
56:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar z trestného střílení (3:5).
56:02
Za faul českolipských nařízeno trestné střílení, za vleklého pískání domácích fanoušků je bohužel proměněno.
55:49
Spilka nebezpečně ohrozil Vítkovickou klec.
52:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Daniel Štěrba (3:4).
52:44
Daniel Kněžour našel volnou skulinu a snižuje na 3:4!
51:54
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:54
Mlejnek vyrážel do útoku a byl zasažen dvěma fauly, po výhodě přišlo vyloučení, Lípa hraje přesilovku.
47:40
Vondráček zastavil prudkou střelu hokejkou a na chvíli osvobodil Lípu od tlaku soupeře.
46:26
Ponomarev je bezpochyby jeden z nejlepších hráčů tohoto utkání, svými zákroky Vítkovicím nedovoluje odskočit na rozdíl více, než 2 branek.
45:25
Ponomarev vytasil jeden ze svých výborných zákroků, když zastavil již několikátý vítkovický únik.
45:00
Dnešní utkání sleduje celkem 347 diváků!
43:46
Vondráček zastavuje Vítkovickou kombinaci, nedokázal však balonek dostat na hole svých spoluhráčů.
42:38
A překonat jej nedokázal ani Radek Matějíček svou nebezpečnou, avšak tečovanou střelou.
41:40
Toto ovšem změnil Novák a chvíli poté i Kněžour, oba však gólmana Vítkovic pouze prověřili.
40:59
Vítkovičtí obránci drží míč na vlastní polovině, do žádné útočné akce se zatím ani jeden tým nehrne.
40:00
40:00
Vítkovičtí přesilovku nevyužili, což znamená, že do třetí části Lípa vstoupí ve čtyřech.
40:00
Po druhé třetině konto střel zůstává stále tučnější na straně hostí, vedou 7:4.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:23
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
38:23
Mlejnek tvrději, než pravidla dovolují, odstavil protihráče a byl za to potrestán.
38:00
Novák se nedokázal prosadit, Vondráček s útočníkem Slezanů vrátit a Ponomarev dalším zákrokem zachraňuje.
37:11
Ponomarev dalším zákrokem drží Lípu na dosah soupeři.
35:40
Novák výborně brání Delongimu v útoku, převaha Vítkovic však stále trvá.
34:45
Vojta Legner výborným blokem zachránil Lípu od inkasování další branky,
34:06
Dzierža z rohu ani Štěrba z bezprostřední blízkosti nedokázali vsítit další branku seveřanů.
33:30
Ivan Ponomarev výborným naznačením a přesným výhozem nalezl Karla, ten ovšem balon na útočné polovině ztrácí.
31:56
Na buly v rohu hřiště měl možnost se prosadit Vondráček, jeho snaha skončila bohužel faulem.
31:26
Hájek si neporozuměl s Firdou a tak tlak vítkovických po dlouhé době končí, míček hraje Lípa.
30:28
Pastor si zahrál na gólmana a na hranici malého brankoviště vytěsnil balon mimo území, ze kterého je možno bránu ohrozit.
29:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Lukáš Hájek (2:4).
29:12
Hájek nalezl volného Firdu a ten mířil přesně, ćeskolipský brankář jen marně ve skoku mohl zkoušet balon vyrazit.
28:51
Štěrba sklepl pod sebe Slanému, ten z ostrého úhlu nijak vážněji neohrozil bránu.
28:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda bez asistence (2:3).
28:40
Firda osamocen před bránou nalezl skulinu v postoji Ponomareva.
27:28
Dzierža s Legnerem se hnali do útoku, vážné ohrožení z toho nebylo.
25:50
Matějíček se snažil zblokovat rozehrávku Šebesty, neúspěšně.
23:29
Slaný se na moment proměnil v neprostupnou zeď a tvrdě, leč čistě zastavil útok Slezanů.
22:25
Hájek se pokouší protestovat, rozhodčí nekompromisně ukazují směr hry na Vítkovickou bránu.
20:56
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval Lukáš Mlejnek (2:2).
20:56
Mlejnek dělovou ránou vyzval Nováka, aby dorazil balon pod gólmanem, stav je opět vyrovnaný, 2:2.
18:44
Karel zastaven faulem, rozehrávka končí dalším nedovoleným zákrokem Vítkovických.
17:15
Rýpar obemknut dvěma českolipskými útočníky shazuje balon svému spoluhráči.
16:23
Ponomareva zachránila branková konstrukce.
15:15
Nehera s Vilínem zkoušeli kombinovat v rohu českolipské poloviny, balon rozehrávají z půlicí čáry českolipští.
13:57
Ponomarev předvedl obětavý skok pod nohy útočníka a umožnil tak Lípě zahájit útok.
13:10
Pokus o další útočnou akci Vítkovic zastaven faulem, Lípa z rozehrávky netrefila klec.
12:33
Rýpar ohrozil leda tak únikový východ sportovní haly.
11:32
Matějíček s Jirsou předvedli sehranou kombinaci za brankou, balon získává ovšem soupeř.
11:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Jakub Vilím (1:2).
10:49
Kněžour z bleskového protiútoku neprověřil gólmana vítkovických, protiútok Vítkovic je úspěšný, zvyšuje se na 2:1.
10:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Josef Rýpar (1:1).
10:33
Českolipská svatyně v obležení vítkovických střelců, Šebesta srovnává na 1:1.
09:20
Diváci uvidí souboj týmu s nejlepším oslabením ligy proti týmu s velmi dobrou hrou v početní převaze.
09:19
Vyloučen hráč Petr Vondráček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
08:44
Odložené vyloučení, Vítkovice si zahrají přesilovku.
07:45
Pastor shodil pod sebe Jirkovi, ten příliš nezaměstnal vítkovického gólmana střelou doprostřed brány.
07:00
Vítkovice ztratily balon na útočné polovině, Lípa útočí po pravém křídle, střela neprošla.
06:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Štěpán Slaný (1:0).
06:03
Slaný perfektně uvolnil Štěrbu, 1:0.
04:59
Kadlec kombinuje s Pastorem na vlastní polovině.
03:31
Vítkovice hrají v plném počtu.
03:26
Neočekávané přerušení hry, rozhodčí nešťastně došlápl a je ošetřován.
03:10
Vítkovice rozehrávají volný úder, balonek však končí na holích českolipského klubu.
02:02
Střela Kněžoura mimo branku, balonek ovšem Severočeši udrželi.
01:53
Lípa kombinuje, Kněžour vyráží vpřed.
01:31
Vyloučen hráč Martin Děček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
01:31
Vítkovice v šesti, vidíme první vyloučení.
01:17
Slaný vybojoval pro Lípu balonek.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Ladislav Gál družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Daniel Štěrba, Jan Spilka, Marek Dzierža