4:1
6:0
3:0
- : -
branky (asistence): 00:21 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 00:30 Martin Koutný (Marek Matejčík), 05:55 Ondřej Mikeš (Marek Vávra), 12:02 Tom Ondrušek (Martin Pražan), 26:55 Martin Pražan (Marek Vávra), 30:42 Daniel Maxa (Marek Matejčík), 31:07 Tomáš Vávra (Michal Kotlas), 31:18 Ondřej Mikeš (Tomáš Sýkora), 32:17 Jan Fiala (Dan Kašovský), 37:46 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 43:58 Tomáš Sýkora (Tom Ondrušek), 45:11 Tadeáš Daněk (Michal Kotlas), 51:15 Tom Ondrušek (Marek Vávra)
branky (asistence): 15:57 Adam Stibor (Lukáš Täuber)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 13:1
1. Tom Ondrušek, 1. Martin Koutný, 6. Ondřej Mikeš, 13. Tom Ondrušek, 27. Martin Pražan, 31. Daniel Maxa, 32. Tomáš Vávra, 32. Ondřej Mikeš, 33. Jan Fiala, 38. Tom Ondrušek, 44. Tomáš Sýkora, 46. Tadeáš Daněk, 52. Tom Ondrušek - 16. Adam Stibor; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Karel Šantora 14 - Tomáš Hlava 15, Marek Netopilík 2; po třetinách: 4:1, 6:0, 3:0;
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Marka Vojty: Pro nás dnes lekce, ale zároveň inspirace v dovednostech a řešení situací. Tyto zápasy s tak kvalitním soupeřem nám pomůžou proti týmům z dolní poloviny. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely celého utkání: Chodov 30:15 Ústí
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Davida Podhráského: "Upřímně jsem se zápasu obával, hodně věcí nasvědčovalo tomu, že by to nemuselo být ideální. Kluci se k tomu postavili zodpovědně a já je můžu jedině pochválit. Na závěr musím za celý tým i klub poblahopřát Vávrovým!"
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 5:6 Ústí
60:00
59:00
Poslední minuta utkání, které už se spíše dohrává.
57:00
Utkání se začalo hrát více ze strany na stranu ale výrazná změna vidět není.
55:00
Zbývá nám posledních 5 minut tohoto jednoznačného duelu.
53:20
Briliantní zákrok Šantory, který podržel Chodov.
51:46
Další přesilovka pro Ústí po vyloučení diskutujícího Podhráského mladšího.
51:45
Vyloučen hráč Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
51:16
Ondrušek se napřáhl ze středu a míček zastavila až síťka hostující branky.
51:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (13:1).
50:40
Šantora hezkým zákrokem podržel chodovskou obranu.
50:00
Ústí bez větší šance nedokázalo početních výhod využít.
49:00
Oslabení Chodov přečkal, ale Ústí má ještě klasickou početní výhodu na.
47:58
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:58
A máme tu dvojité oslabení po té co Pražan vynesl ústeckého hráče ze hřiště.
47:01
Šantora chytá a máme tu první přesilovku utkání.
47:00
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Jakub Koník.
47:00
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
47:00
A máme tu trestné střílení pro Ústí po faulu Maxi.
45:12
Svůj první gól v chodovském chlapském týmu vstřelil Táda Daněk! Gratulujeme! Chodov vede 12:1
45:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tadeáš Daněk, asistoval Michal Kotlas (12:1).
44:10
O výsledku zápasu už je prakticky rozhodnuto.
43:59
A máme tu 11 gól Chodova.
43:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (11:1).
43:30
Chodov je na balonku stále a zaměstnává Netopilíka.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Chodov a zůstává na balonku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetiny: Chodov 10:5 Ústí
40:00
39:55
Ústí zahrozilo z poslední akce třetiny, Šantoru však nepřekonali.
37:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (10:1).
37:46
Mikeš a Ondrušek šli sami na brankáře a to tyto dva samozřejmě proměnili. 10:1
36:00
Chodov v neustále vytváří tlak na soupeře a do ničeho ho nepouští.
34:00
I přes snahu Ústeckých si zatím chodovští určují tempo hry.
33:00
Střela chodovských končí vysoko nad brankou.
32:18
Jan Fiala vyhání brankáře Hlavu na střídačku a je to 9:1
32:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Fiala, asistoval Dan Kašovský (9:1).
32:17
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Netopilík družstva Florbal Ústí
31:19
Mikeš se opět prosazuje a Ústeckým time-out moc nevyšel.
31:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tomáš Sýkora (8:1).
31:08
Chodovský Vávra zvyšuje na 7:1
31:07
Timeout Florbal Ústí
31:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Vávra, asistoval Michal Kotlas (7:1).
30:43
Matejčík našel Maxu do prázdné a je to 6:1
30:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Marek Matejčík (6:1).
28:00
Chodovský break končí zákrokem Hlavy.
26:56
Chodovský pátý gól střílí Pražan střelou z poza těla.
26:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Marek Vávra (5:1).
25:50
Rozhodčí neuznává chodovský gól pro postavení Tomáše Vávry v brankovišti
25:30
Ústí vyvezlo balonek na útočnou polovinu, ale opět ztrácí.
24:30
Chodov hraje v klidu na balonku na polovině Ústí a hledá volná místa.
22:30
Ústí zkouší kombinovat na vlastní polovině a zklidnit trochu tempo hry.
21:30
Matejčík vystřelil z výběhu nebezpečně na přední tyč, ale netrefil.
20:30
Hostující Horák se objevil na zemi a musí být ošetřen.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět získali domácí a začínají tvořit.
20:00
Střela do tyčky hráč David Stummer družstva Florbal Ústí .
17:30
Tomáš Vávra nedokázal proměnit samostatný útok.
15:58
Stibor utekl domácí obraně a zakončil přesně nad rameno Šantory. 4:1
15:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Lukáš Täuber (4:1).
15:00
Tlak domácích neustále pokračuje a branka Ústeckých je v permanentních problémech.
13:30
Nebezpečná standartní situace Chodova z velkého brankoviště končí těsně mimo branku hostí.
12:03
Od mantinelu se do střely z první opřel Ondrušek a je to 4:0
12:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (4:0).
11:00
Chodovu se podařilo v krátkém časovém sledu zablokovat 3 střely Ústí.
10:00
Střelu Ústí od mantinelu kryje s přehledem Šantora.
09:00
Ústí se snaží o dobrou rozehrávku ale hráči Chodova jsou neustále v pohybu a ruší je.
07:30
Vysoký press Chodova dělá Ústí problém v rozehrávce.
05:56
A je to třetí gól domácích. Roli střelce si připomněl Mikeš a je to 3:0
05:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (3:0).
04:30
Střela Kotlase z poloviny míjí těsně bránu soupeře.
02:10
Rychlý break Ústí zneškodnil Šantora.
01:20
Tvrdá střela Strachota končí na rameni gólmana Hlavy.
00:31
Ústí se nestihlo ani oklepat a je tu druhý gól z hole Koutného. 2:0
00:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Marek Matejčík (2:0).
00:22
Rychlá souhra první lajny zapříčinila vedení Chodova. 1:0
00:21
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli domácí a začínají s míčkem na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Radim Kühnel, Jiří Horák, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Adam Stibor
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek