4:3
2:0
1:1
- : -
branky (asistence): 00:16 Jan Natov (Petr Kološ), 03:06 Jiří Curney, 11:45 Jakub Bína (Tomáš Chroust), 19:59 Jan Natov (Josef Pluhař), 24:32 Jiří Curney (Tadeáš Chroust), 39:50 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 52:56 Radek Krajcigr (Josef Pluhař)
branky (asistence): 05:56 Jaromír Ekl (Jakub Jirsa), 08:02 Jakub Jirsa (Jaromír Ekl), 18:33 Jan Spilka (Vojtěch Legner), 50:17 Jaromír Ekl (Jakub Jirsa)

Technology Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:4
1. Jan Natov, 4. Jiří Curney, 12. Jakub Bína, 20. Jan Natov, 25. Jiří Curney, 40. Tadeáš Chroust, 53. Radek Krajcigr - 6. Jaromír Ekl, 9. Jakub Jirsa, 19. Jan Spilka, 51. Jaromír Ekl; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 440; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 19 - Jan Dvořák 17; po třetinách: 4:3, 2:0, 1:1;
60:00
Komentář domácího trenéra Pazdery: Soupeř dnes poctivě bránil, v kombinaci s naší málo nebezpečnou hrou na útočné polovině jsme se na vítězství nadřeli víc než jsme čekali. Zítra v Teplicích proti Ústí předvedeme určitě lepší výkon.
60:00
Nejlepší hráči utkání...domácí 16 Tadeáš Chroust hosté 88 Jaromír EKl
60:00
Komentář hostující trenérky Bartošové: Dnešní zápas negativně ovlivnila naše koncentrace, která už od prvních minut byl špatná. Dostat dva góly v prvních dvou minutách a další dva góly v závěru první a druhé třetiny, je prostě špatně. Do dalších zápasů takhle nemůžeme nastoupit a věřím, že výsledky zase budou lepší. Je to jenom o nás.
60:00
Střely celkem...domácí 24 hosté 23
60:00
Střely v 3. třetině...domácí 2 hosté 5
60:00
59:34
Boleslav na míčku a už to pro ní vypadá dobře.
58:59
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
58:59
Česká Lípa se ještě pokusí něco vymyslet na závěrečnou minutu.
57:51
Bína zklidnil poskakující balonek a uklidnil situaci na obranné půlce Boleslavi.
56:30
Kološ skvěle položil hůl na zem a zachytil krosovou přihrávku na volného hostujícího střelce.
55:36
Kadlec svou střelou nedokázal trefit přesně.
54:21
Jirsovi odskočil míček od hokejky a Bínu mu ho vzal.
52:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Josef Pluhař (7:4).
52:56
Krajcigr dostal po skákavé přihrávce Pluhaře míček do branky!
52:28
Timeout Technology Florbal MB
51:54
Řehoř střelou bez přípravy netrefuje hostující svatyni.
51:17
Úspěšný blok Tomáše Nováka nepouští míček k Bauerovi.
50:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (6:4).
50:17
Ekl číhal před bránou a Jirsa ho svým pasem našel velmi přesně.
49:54
Míček na holích domácích hráčů. Zatím bez vážné střely.
48:28
Mlejnkovu ránu vyráží Bauer mimo nebezpečný prostor.
47:01
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
46:24
Pluhař napálil míček pouze do Dvořáka, který byl připraven.
45:43
Štěrba nedokázal být dostatečně rychlý, a tak ho Novák v pohodě ubránil.
44:50
Gruber vybojoval míček při souboji u mantinelu.
43:45
Ani Řehoř nyní svou střelu do branky neposlal.
43:16
Natov svou technickou střelu netrefil mezi tři tyče.
42:11
Kadlec zablokoval Novákovu střelu bez přípravy.
41:28
Bauer si v pohodě došel pro nahození Mlejnka
41:04
Pluhař opět končí na zemi. Zřejmě nezvolil kvalitní obuv odpovídající povrchu haly.
40:01
I poslední zahajovací buly vyhrál Pluhař.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině...domácí 12 hosté 7
40:00
39:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (6:3).
39:50
Chroust se nejlépe zorientoval před brankou a zvyšuje na 6:3!
39:25
Natov se výborně vrátil a znemožnil Spilkovi vystřelit.
38:41
Po Pluhařově sklouznutí se do brejku řítili Ekl a Jansa. Druhý jmenovaný zakončil nepřesně.
37:26
Neskutečná ručka šmátralka! Bauera míček nejprve přeskočil, ale poté se brankář vymrštil zpět a rukou vytáhl míček, který mířil do branky.
36:17
Zranění Krzyžanka posadilo na lavičku mladíka Zakonova a trenér Pazdera točí pouze dvě obranné dvojice.
35:47
Pluhař rozvážně manévruje s míčkem a hledá skulinky v obraně České Lípy.
34:23
Tečovaná rána Curneyho proskotačila vedle levé tyčky.
33:37
Natov při napadání lehce sekl Legnera - míček pro Lípu.
32:22
Ekl zablokoval střelu Bíny a vyrazil dopředu. Svého spoluhráče však nenašel a hrají opět domácí.
31:18
Zmatky v hostující obraně zatím úspěšně hasí fantasticky lapající Dvořák.
30:28
Fatální hrubku Legnera řeší skvělým zákrokem Dvořák.
29:50
Řehořovu dobrou střelu vyráží Dvořák maskou.
29:26
Hra se přiostřuje. Souboje jsou vyhrocené.
28:00
Natovův granát netrefil jen o pár centimetrů zadní tyčku svatyně Dvořáka.
27:29
Bauer vyráží nohou Karlův bekhend.
26:44
Lípa se snaží dostat se zpět do zápasu, ale domácí brání velmi dobře,
25:28
Pokračuje se ve hře. Domácí bek se drží za krvavé kolena a těžko říct, jestli bude v zápase pokračovat.
25:27
Hra je přerušena a na zemi zůstává ležet Krzyžanek.
24:54
Gruber zkoušel prostřelit Dvořáka mezi nohy. Hostující golman ale včas secvakl kolena.
24:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Tadeáš Chroust (5:3).
24:32
Exkluzivní kombinace od trojice Tomašík Tadeáš Chroust Curneyho končí gólem. Chroust našel volného Curneyho, který stál přesně na svém místě a poslal míček do branky!
23:50
Kološ s Krzyžankem uklidňují hru a odcházejí střídat.
22:25
Obrovské problémy měl Bauer se střelou Ekla, ale míček se nakonec do branky nedokutálel.
21:38
Curneyho bomba míří těsně vedle branky Dvořáka.
20:58
Domácí na začátku druhé třetiny kontrolují balonek.
19:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Josef Pluhař (4:3).
19:59
To bylo těsné! Po Pluhařově přihrávce z rohu se prosazuje Natov!
19:32
Krajcigr zahnal Ekla až za vlastní branku, kde ho ale fauloval, a míček tak nezískal.
18:33
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Vojtěch Legner (3:3).
18:33
Na druhé straně měl větší štěstí Spilka a je opět srovnáno!
18:21
Po Bínově nahrávce střílel ze středu Tadeáš Chroust, ale Dvořáka nepropálil.
17:40
Domácí se snaží vybojovat míček napadáním.
16:27
Česká Lípa po dlouhé době na míčku uklidňuje hru.
15:08
Držení míčku nyní jednoznačně ve prospěch domácích, ale hostující obrana v čele s brankářem Dvořákem zatím odolává.
13:54
Dvořák opět zakročil. Tentokrát ránu vyslal domácí centr Tomašík.
12:59
Pluhařova skrytá střela trefila pouze Dvořáka.
11:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Tomáš Chroust (3:2).
11:45
Bína trefuje přesně a posílá domácí celek opět do vedení!
11:21
Novákovi střela z první nesedla a míří hodně mimo.
10:32
Další střelu hostí vypustil Pastor. Jeho rána však byla vytečována mimo branku.
09:42
Boleslav semkla Českou Lípu na obranné polovině a tlačí. Zatím bez střely.
08:55
Důležitý zákrok si připisuje Bauer po střele Legnera.
08:02
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Jirsa, asistoval Jaromír Ekl (2:2).
08:02
Duo Ekl JIrsa je i u druhého gólu České Lípy a máme vyrovnáno!
07:41
Řehoř s Tomašíkem se snaží najít recept na hostující obranný blok.
06:47
Hraje se na polovině hřiště v klidnějším tempu.
05:56
05:56
Ekl snižuje na rozdíl jedné branky.
05:40
Tomašík před brankou dostal pas od Curneyho, ale Dvořák jeho pokus vyráží.
04:53
Kološ úspěšně zablokoval střelu hráče z České Lípy.
03:59
Natov ze středu po sehrávce od Pluhaře netrefuje zařízení.
03:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney bez asistence (2:0).
03:06
Obrovskou minelu předvedl hostující bek Vnuk, který přihrál jen na domácího Curneyho. Ten si tváří v tvář s brankářem poradil.
02:32
Krajcigr sklepl míček ze vzduchu pouze do boční síťky.
01:40
Bína se natáhl pro míček a nedovolil Eklovi jít do brejku.
00:47
Další střelu má na svědomí Tomašík, jeho pokus byl však zablokován.
00:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Kološ (1:0).
00:16
To je fofr! Kološ našel Natova, který se nemýlil a je to 1:0!
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Daniel Štěrba, Jan Spilka, Marek Dzierža
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Kološ, Petr Krzyžanek, Jan Natov, Radek Krajcigr, Josef Pluhař
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Českou LÍpou! Dnes nás čeká zajímavé utkání ve fantastické atmosféře. Přeji příjemnou zábavu!