1:0
1:5
0:2
- : -
branky (asistence): 10:56 Petr Čihal (Martin Pánek), 26:07 Jan Novák (Petr Sláma)
branky (asistence): 21:18 Petr Brautferger (Martin Mühlfait), 22:28 Marek Beneš (Filip Ullmann), 30:11 Filip Ullmann (Marek Beneš), 30:55 Ondřej Vítovec (Jakub Slavík), 39:28 Marek Beneš (Ondřej Vítovec), 46:43 Marek Beneš, 50:10 Filip Ullmann (Ondřej Vítovec)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Tatran Teka Střešovice 2:7
11. Petr Čihal, 27. Jan Novák - 22. Petr Brautferger, 23. Marek Beneš, 31. Filip Ullmann, 31. Ondřej Vítovec, 40. Marek Beneš, 47. Marek Beneš, 51. Filip Ullmann; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 371; zásahy brankářů: Jan Hándl 19 - Tomáš Kafka 23; po třetinách: 1:0, 1:5, 0:2;
60:00
Trenér domácích Šťastník: "I přes porážku to dnes musíme hodnotit pozitivně. Proti dobře hrajícímu Tatranu jsme docela dlouho byli schopni hrou na limitu držet krok. Potom ovšem nás soupeř krutě vytrestal za naše drobné chybky. Porážku přijímáme, bojovali jsme se ctí. Teď nás čekají 3 soupeři okolo nás a s těmi musíme urvat nějaké body. Díky fantastickým divákům."
60:00
Je dobojováno, Střešovice zaslouženě vítězí. Střely ve třetí třetině 10:7, celkově 25:26. První třetinu Znojmo odehrálo ve velkém stylu, ale zbývajících 40 minut byly Střešovice jinde. Vynikajícím výkonem se blýskl Marek Beneš na straně Střešovic, který se stal hráčem utkání. Za domácí byl nejlepším hráčem Jan Novák. Děkuji Vám za pozornost a nashledanou u příštího onlline přenosu.
60:00
Trenér hostů Beneš: "Bojovného soupeře jsme dlouho drželi ve hře, dnes se nám utkání nakonec podařilo dostat pod kontrolu a v pohodě získat potřebné 3 body. Děkujeme soupeři i bouřlivým divákům."
57:08
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
56:35
Znojmo to zkouší v šesti.
56:24
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
56:05
Vyloučen hráč Marek Beneš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
55:40
Jakub Procházka v oslabení dobře vyzkoušel Kafku.
55:09
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra na zemi.
54:48
Signalizované vyloučení, Tatran bude hrát přesilovku.
54:12
Domácí tým je také kompletní.
53:50
52:40
Šindelář protáhl Kafku.
52:12
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
51:50
Vyloučen hráč Martin Mühlfait družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
51:35
Znojmo se stále veze po střešovickém kolotoči.
50:10
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Ondřej Vítovec (2:7).
50:10
Tatran kontroluje vývoj a přidává další branku z hole Ullmanna - 2:7!
49:20
Hándl s pomocí Jakuba Procházky zneškodnil individuální krásnou akci Gašparíka.
48:42
Znojmo má problém trefit branku.
47:54
Martinek minul Kafkovu branku.
46:43
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš bez asistence (2:6).
46:43
Beneš je opravdu výjimečným hráčem! Obkroužil zprava doleva a vymetl dnes potřetí horní růžek branky - 2:6!
42:05
Šindelář se těžce zvedá ze země, ale vypadá v pořádku.
41:54
Daberger provětral Kafku.
41:26
Pánek vyslal krásnou nabídku před branku, která nebyla využita.
40:54
I se Salavou si Kafka hladce poradil.
40:26
Vojtěcha Procházku vychytal Kafka!
40:00
40:00
No, co říci k druhé třetině.. Tatran zvýšil tempo a trestal chyby domácích. Po druhé třetině vede zaslouženě 5:2. Znojmo musí přidat, jestli chce vývoj utkání zdramatizovat. Tatran Znojmo přestřílel v poměru 11:5.
40:00
39:28
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Vítovec (2:5).
39:28
Ukázka toho, jak vypadá produktivita - 2:5!
39:01
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:44
Mimo pálil i Meliš.
38:09
Jakub Procházka se výborně proháčkoval ke střele, kterou následně poslal těsně mimo.
34:33
U míčku opět Tatran na vlastní polovině.
33:08
Vojtěch Procházka spálil tutovku! Před úplně prázdnou brankou trefil povalujícího se Kafku u vzdálenější tyče!
31:49
Novák minul branku.
30:55
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Jakub Slavík (2:4).
30:55
Bleskově využitá přesilovka! Slavík našel Vítovce, který vymetl pavučinku - 2:4!
30:22
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
30:11
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Marek Beneš (2:3).
30:11
Tatran jde opět do vedení po domácí chybě v rozehrávce - 2:3!
29:23
Salavovi teď odskočil míček při zpracování.
28:47
Tatran trochu znejistěl a dopouští se útočných faulů, které dvojice rozhodčích moc dobře vidí.
27:24
Virgl zabránil střele do prázdné branky!
26:50
Znojmo rozehrává z rohu na polovině hostů.
26:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Petr Sláma (2:2).
26:07
Novák se Slámou ukázali přesně to, co by Znojmo proti Tatranu mělo hrát. Sláma vystřelil, Kafka pouze vyrazil před sebe a Novák dorazil do branky - 2:2!
25:46
Meliš si krásně vyjel, ale netrefil zařízení.
25:21
Tatran je v druhé části lepším týmem!
23:51
Útočný faul Střešovic.
22:28
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Ullmann (1:2).
22:28
Opět velmi laxní přístup v rozehrávce a Tatran otáčí vývoj utkání! Beneš vymetl šibenici - 1:2!
21:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Martin Mühlfait (1:1).
21:18
Pomalý přístup Znojma potrestán. Mühlfait našel úplně volného Brautfergera, který prostřelil Hándla mezi nohy - 1:1!
20:38
Výborný tygří skok Hándla.
20:23
Jakub Procházka mířil vedle branky.
20:07
Znojmo vyhrálo opět úvodní buly a kombinuje na vlastní polovině!
20:00
20:00
Strhující první třetina ve vysokém tempo přinesla krásný florbal! Na střely 10:8, uvidíme, jak to bude vypadat po další dvacetiminutovce.
20:00
19:55
Sláma ještě vyzkoušel Kafky, neúspěšně!
19:01
Rozběhla se nám poslední minuta první třetiny.
18:43
Znojmo teď kombinuje na svých holích.
17:48
Salava vyplašil Kafku, který míček vyrazil!