3:1
3:0
1:3
- : -
branky (asistence): 05:42 Jakub Šárka, 16:03 Jan Dobisík (David Šimek), 19:53 David Šimek (Patrik Kieler), 24:41 Jakub Šárka (Patrik Kieler), 25:37 Patrik Kieler (Patrik Šebek), 31:28 Pavel Čihák (Jan Dobisík), 59:38 Vojtěch Zezulka (David Šimek)
branky (asistence): 10:40 Jan Křiva (Dominik Eichner), 43:22 Jakub Mendrek, 46:53 Jakub Mendrek (Michal Sládek), 51:57 Filip Hrabal (Jan Daniš)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:4
6. Jakub Šárka, 17. Jan Dobisík, 20. David Šimek, 25. Jakub Šárka, 26. Patrik Kieler, 32. Pavel Čihák, 60. Vojtěch Zezulka - 11. Jan Křiva, 44. Jakub Mendrek, 47. Jakub Mendrek, 52. Filip Hrabal; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3 + Tomáš Kindl 5:3; využití: 3:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Michal Kotouček 23 - Jakub Klobučník 20; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:3;
60:00
Střely ve třetítřetině: FBŠ Bohemias - Ostrava: 5 x 7
60:00
Komentář k zápasu ( trenér domácích Michal Jedlička ) : Dneska od začátku jsme hráli hodně s balonem a vytvářeli si hodně šance, což se muselo divákům líbit. Od poloviny zápasu jsme chtěli čím dál tím víc navyšovat skóre a přestali jsme hrát naši hru. A na to jsme ve třetí třetině mohli doplatit. Ostrava šahala po bodu, naštěstí jsme to přežili a jsme rádi. Děkuji.
60:00
Komentář k zápasu ( trenér hostů Martin Smeták ) : Utkání jsme nezačali dobře, dá se říct že po dvou třetinách bylo utkání rozhodnuto. Svitla nám naděje v 5 minutové přesilovce, ale jeden gól v průběhu 5 minut je málo. Gratuluji k výhře.
60:00
59:40
Domácí trestají špatné střídání Ostravy 20 vteřin před koncem zvyšují na 7:4
59:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval David Šimek (7:4).
58:41
Vyloučen hráč Jan Křiva družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
58:02
Hrají se poslední 2 minuty třetí třetiny.
54:58
Domácí jsou v oslabení pod tlakem. Brankář Bohemians Kotouček však zatím nedopustil snížit hostům na rozdíl jedné branky.
51:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jan Daniš (6:4).
51:25
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
51:25
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 5 minut za hrubost.
51:25
Tomáš Kindl teď s velkou neochotou usedá na trestnou lavici za hrubost.
49:40
Ostrava hraje další přesilovou hru. K akci se však dostali domácí v přečíslení 2 na 1, které úspěchem neskončilo.
49:03
Vyloučen hráč Radek Mandík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
46:55
Hosté se opět prosazují. Svůj druhý gól v zápase vstřelil hráč s číslem 44 Jakub Mendrek.
46:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Michal Sládek (6:3).
45:25
Nyní jsou u balonku již domácí a tlačí se před soupeřovu branku.
43:25
Hosté se podruhé v zápase prosazují. Po individuální akci se prosazuje Jakub Mendrek.
43:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek bez asistence (6:2).
42:05
Ostravští se tlačí do útoku, naráží však na pevnou obranu Bohemians.
41:10
Úvod třetí třetiny se odehrává převážně ve středu hřiště.
40:00
40:00
V druhé třetině jsme viděli tři branky a to všechny do sítě hostů z Ostravy. Oba týmy předvádějí velmi rychlý a pohledný florbal, lépe se však zatím daří domácím.
40:00
Střely v druhé třetině: FBŠ Bohemias - Ostrava: 7 x 10
40:00
39:50
Hostům přesilová hra vůbec nevychází, nyní drží balonek domácí a snaží se i ve 4 hráčích útočit.
37:40
Druhá přesilová hra hostů. Drží se před brankou domácích, jejich střely však zatím cíl nenašly.
37:27
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
35:59
Domácí úspěšně ubránili oslabení a hraje se 5 na 5.
33:58
Hosté zahrávají svoji první přesilovku v zápase. Drží balonek na hokejce a kombinují.
33:51
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
32:56
I ostravští hráči ukazují velmi pohledné akce, zatím je však domácí brankář velmi jistý ve svých zákrocích.
31:29
Opět parádní souhra v podání hráčů Bohemians kde zakončoval Pavel Čihák a neomylně poslal míček do branky. Stav utkání 6:1
31:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Jan Dobisík (6:1).
29:40
Hráči Ostravy se nyní drží na půlce Bohemians, k vážnější střele zatím nedošlo.
25:38
I druhou přesilovku domácí využívají a Patrik Kieler zvyšuje na 5:1
25:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Patrik Šebek (5:1).
25:11
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
24:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Patrik Kieler (4:1).
22:50
Nyní jsou u balonku ostravští a snaží se vymyslet kombinaci před soupeřovu branku.
20:52
Po levé straně to zkoušel ostravský Jakub Mendrek, domácí brankář byl však připraven.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FBŠ Bohemias - Ostrava: 15 x 10
20:00
Máme za sebou první třetinu mezi FBŠ Bohemians a hosty z Bystroň Group Ostrava. Domácí byli aktivnější, mají větší počet střel a zaslouženě se ujali vedení 3:1.
20:00
19:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Patrik Kieler (3:1).
19:53
Krásnou střelu předvedl David Šimek a brankář se pro balonek natahoval marně. Stav je tedy 3:1.
18:27
Bohemians hraje svojí první přesilovku a již se drží před ostravskou brankou.
18:08
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:55
Mrštnost své pravé ruky nyní předvedl hostující brankář Klobučník a zastavil tak míček v cestě do branky.
16:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval David Šimek (2:1).
15:02
Domác Čihák nastřeluje tyč Klobučníkovi branky.
13:05
Domácí Bohemians kombinují před ostravskou brankou. K vážnější akci zatím nedošlo.
11:12
Velmi pohlednou akci předvedli hráči domácích Bohemians, střele na branku však zabránil ostravský obránce.
10:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Křiva, asistoval Dominik Eichner (1:1).
07:35
Dva výborné zákroky ukázal domácí brankář Michal Kotouček, stav je tedy stále 1:0.
07:01
Tvrdou avšak nepřesnou střelou se nyní předvedl domácí hráč s číslem 88 Adam Růžek.
05:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka bez asistence (1:0).
04:45
V obou mužstvech je vidět velké nasazení do zápasu. Hráči si nedarují ani milimetr prostoru.
03:38
V závaru před domácí brankou skončil v brance místo balonku hráč Ostravy.
02:10
V úvodních minutách zápasu mají hráči Bohemians více ze hry a drží se na půlce soupeře z Ostravy.
00:45
První střelu zápasu si připisují hráči Ostravy.
00:15
Utkání právě začalo a u balonku jsou hráči Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Filip Hromádka, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Jakub Mendrek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Kryštof Krbec, Daniel Cabejšek, Pavel Čihák, David Šimek, Jakub Šárka