2:0
0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 08:28 Tomáš Sovják (vlastní branka), 18:14 Jan Marvánek (Lukáš Ujhelyi), 53:29 Robert Košir (Lukáš Ujhelyi)
branky (asistence): 23:17 Karel Ťopek, 47:14 Tomáš Sovják (Lukáš Pešat)

ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 3:2
9. Tomáš Sovják, 19. Jan Marvánek, 54. Robert Košir - 24. Karel Ťopek, 48. Tomáš Sovják; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 566; zásahy brankářů: Martin Beneš 12 - Radovan Michajlovič 22; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Sparta: 14 Otrokovice: 4 Střely celkem : 25-14
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Před zápasem jsme věděli, že nás čeká těžký soupeř s disciplinovanou obrannou hrou a vynikajícím Michajlovičem. V první třetině jsme Otrokovice do hry moc nepustili, ale vyjádřili jsme převahu pouze dvěma góly. V dalším průběhu zápasu se hra vyrovnala a z tohoto pohledu jsme rádi, že jsme ve třetí třetině zápas překlopili na svou stranu. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka:Do zápasu jsme nastoupili se zbytečnou nervozitou, odskakovaly nám míčky a dali jsme si nešťastný vlastní gól. To nás paradoxně nakoplo, byli jsme zpět. Ve druhé a třetí třetině jsme byli z mého pohledu už lepším celkem. Bohužel jsme řadu hezkých kombinací nezakončili gólem. V závěru to bylo spíše jen o štěstí a šťastném sparťanském gólu. Do šancí jsme se dostali i v závěrečné power play, bohužel bez proměněných šancí. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:11
Jaroš dostal krásnou přihrávku od Svatoše, jenže střela mu byla zablokována.
57:23
Otrokovice se pouští do hry v šesti.
57:22
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:10
Otrokovice měli šanci zakončit, jenže jeden ze sparťanských hráčů mu zablokoval střelu.
56:00
Koširova střela šla do ramenou brankáře Otrokovic.
55:20
Bartošova střela naslepo šla jen vedle bránu.
54:30
Marvánek vyhazuje míček skákavou přihrávkou na útočnou polovinu Otrokovic.
53:30
Střela z první Roberta Košira skončila za zády otrokovického brankáře.
53:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Lukáš Ujhelyi (3:2).
53:09
Otrokovice hrají v plném počtu.
52:08
Garčarova střela skončila málem gólem, když se míček zastavil těsně před brankou.
51:10
Otrokovičtí hráči míček vyhazují na sparťanskou polovinu.
51:09
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
49:06
Marvánkova střela z půlky, letěla těsně vedle mimo branku.
47:43
Je vidět , že oba týmy chtějí získat 3 body a proto tempo hry se neustále zvyšuje.
47:14
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Pešat (2:2).
45:30
Rozehrávka Otrokovic byla bohužel přerušena sparťanským hráčem.
42:10
Střela otrokovického hráče s číslem 22 šla vysoko nad.
40:23
Střela Marvánka šla pouze do rukou brankáře Otrokovic.
39:47
Marvánkova střela do brány byla bohužel vysoká. Gól nebyl uznán.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:58
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
37:56
Sparta se drží na míčku a čeká na uvolněný prostor.
36:15
Bartoš zachytil přihrávku od otrokovického hráče.
35:12
Otrokovický brankář byl zasažen do hlavy, hra je přerušena.
35:10
Otrokovice hrajou v plném počtu.
33:36
Sparta se drží v přesilovce na soupeřově straně.
33:10
31:55
Hra se přelévá ze strany na stranu.
31:27
Sparta hraje v plném počtu.
30:20
Otrokovice v přesilovce vystřelily dvě střely, jenže obě chytil sparťanský brankář.
29:27
Vyloučen hráč Marek Koščo družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:17
Ujhelyiova střela šla přímo do rukou brankáře.
27:31
Společně s hrou obou týmu se probudili i fanoušci.
24:56
Otrokovice jsou na balónku, jenže Sparta tvrdě napadá.
23:17
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Karel Ťopek bez asistence (2:1).
22:39
Otrokovická rozehrávka byla přerušena sparťanskou obranou.
21:07
Otrokovická střela letěla na bránu, ale těsně před bránou byla zablokována Bartošem.
20:01
Druhé buly vyhrály Otrokovice.
20:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
20:00
20:00
Střely po první třetině: Sparta 8 Otrokovice 1
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:32
Hra nabírá zajímavé tempo.
18:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Lukáš Ujhelyi (2:0).
17:40
Otrokovický hráč vystřelil, jenže míček byl těsně před bránou a tím pádem gól neplatil.
16:50
Koširova střela byla pěkná, jenže skončila těsně vedle branky.
14:47
Svatošova přihrávka na Krejču, kde míček letěl moc rychle, byla neúspěšná.
13:58
Rozehrávka Sparty z půlky hřiště byla neúspěšná.
13:35
Pěkná Zouzalova střela, bohužel zblokovaná.
11:49
Dvě slepé Bartošovy střely byly zblokované.
10:07
Hráč Otrokovic měl před sebou prázdnou bránu a přestřelil vysoko nad.
08:28
Vlastní branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják (1:0).
07:44
Hráč Sparty Michal Zeman si vyběhl do střely, avšak jeho střela byla zablokována.
06:56
Za 7 minut hry se nestalo nic moc zajímavého.
05:58
Milan Garčar si vyjel do útoku a běžel sám na bránu, kde to brankář chytil.
04:50
Lukáš Ujhelyi vystřelil prudkou střelu, ale brankář Otrokovic ji chytil do svých rukou.
03:20
Otrokovice se drží na vlastní polovině a pomalu přechází do útoku.
01:10
Otrokovice šly do rychlého protiútoku, ale Sparta jim sebrala balón.
00:17
Domácí se zatím drží na míčku.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Lukáš Pešat, Marek Zapletal, Marek Švajný
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Marek Zouzal, Jan Krejča