1:0
2:2
0:1
1:0
branky (asistence): 08:27 Jakub Koník (David Stummer), 31:07 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 37:19 Jakub Kolstrunk (Adam Stibor), 64:53 David Stummer (Mikuláš Krbec)
branky (asistence): 22:43 Jiří Salava (Vojtěch Procházka), 29:26 Jiří Salava (Jakub Procházka), 53:36 Vojtěch Procházka (Milan Fridrich)

Florbal Ústí - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:3p
9. Jakub Koník, 32. Josef Novák, 38. Jakub Kolstrunk, 65. David Stummer - 23. Jiří Salava, 30. Jiří Salava, 54. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 364; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 16 - Jan Hándl 17; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:1, 1:0;
65:00
Komentář k zápasu od trenéra domácích p. Vojty: Vyrovnané utkaní, v kterém potřebovali uspět oba týmy. Rozhodla naše dobra obrana podpořena skvělým gólmanem a udržení standardu hry po většinu utkání až na úvod druhé třetiny, což nás mohlo klidné stát utkání. Vítězství ani předešlé prohry nijak nepřeceňujeme, stále musíme věřit v naši cestu a kvalitněji pracovat, abychom byli týmem, jakým chceme být.
65:00
Komentář zápasu od trenéra hostů p. Šťastníka: Dneska jediný pozitivem obranná fáze, jinak nic moc , druhou polovinu druhé třetiny jsme sami soupeře ve vyrovnaném utkání dostali vlastní zbrklostí a nedisciplinovaností do hry. Naším největším nepřítelem je hlava a disciplína, na tom musíme zapracovat. Na to, jak to vypadalo, tomu bod po 60min slušel a druhej jsme Ústí dali, protože... Díky soupeři za utkání
65:00
Střely v prodloužení:3:1
64:53
64:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Mikuláš Krbec (4:3).
64:20
Diváci v napětí, hráči na střídačce napjatí, neskutečné drama!
64:01
Stummerova střela z úhlu vyražena Hándlem za mantinel.
63:23
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
60:26
Horák se dostal do zakončení, trefil pouze Hándlův solar.
60:15
Nervozita by se dala krájet, nikdo na place nechce udělat chybu.
60:00
60:00
59:59
Třetí třetina končí za vyrovnaného stavu a tak se diváci dočkají i prodloužení, které začně po dvouminutové přestávce. Střely ve třetí třetině - Ústí - Znojmo 6:5
59:06
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a napětí v hale by se dalo krájet.
58:37
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:21
rychlý koloběh míčku Stummer - Kolstrunk - Stibor .. a Fridrich.
56:34
Fibiger za každé situace připraven vyráží nečekanou střelu z úhlu před brankoviště, kde se míčku ujímá Horák.
56:08
Mašina jménem Stummer se dostává dopředu, nahrává z obtížné situace Fuchsigovi - ten trefuje hokejku hráče před ním.
54:51
Stummer měl možnost nahrát Novákovi na střelu z první, rozhodl se ale situaci vzít na sebe a opět jen tak tak míjí branku.
53:44
Zdá se, že máme postaráno o drama! Fridrichovu střelu přesně tečoval Vojtěch Procházka a tím vyrovnává na 3:3.
53:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Milan Fridrich (3:3).
52:36
Pánkova střela z vytočení míří přesně do rohu hřiště.
52:17
Vyloučen hráč Jakub Koník družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
51:19
Novák dokazuje své schopnosti i v obraně když za pět minut dvanáct odpaluje míček těsně za půlku.
50:39
Koník se po rozehrání standardní situace vyřítil jako střela, k větší akce jej znojemská obrana nepustila.
48:44
Znojmo se dostává na útočnou polovinu i v oslabení, ústecká obrana ale ví co dělá a tak z toho žádná větší akce nenastala.
48:23
Kopeckého střela z vytočení za půlkou blokována Petrem Slámou.
47:53
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
47:26
Kühnel dává zabrat znojemské obraně, vybojoval dokonce míček pro Stibora, který ale trefuje prvního hráče před sebou.
45:00
Novák se dostává k míčku z nepřehledné situace u mantinelu a střílí - těsně vedle.
44:27
Stejná situace se opakuje i v případě dua Kopecký - Novák.
44:04
Täuberova jedovka na Hándla, Koník připraven tečovat, míček projel přímo mezi Koníkovo čepelí a brankou.
43:06
Znojmo pod tlakem ústeckého válce.
40:50
Stummer vytáhl Fibigerovi trn z paty, když doslova odpálil míček ze vzduchu za mantinely přímo z Fibigerova brankoviště.
40:45
Krbec se snažil zakončit, hledal ale tak dlouho dobrý úhel, až stačil trefit jen jednoho z obránců.
40:00
40:00
39:59
Vyrovnaná druhá třetina končí za stavu 3:2 pro domácí. Uvidíme, zda znojemští dokáží vyrovnat. Střely ve druhé třetině - Ústí - Znojmo - 4:8.
39:12
Zdá se, že i v poslední minutě se bude bojovat o míček o sto šest.
37:49
Znovu se potvrzuje sehranost Tomáše Fibigera a Lukáše Täubera, když je ani v nepřehledné situaci v brankovišti hosté nepřekonali.
37:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Adam Stibor (3:2).
37:19
Kolstrunkovi střela sjela, Hándl nečekal že by mířila na jeho branku a tak se dostala mezi jeho nohama do branky.
34:49
Krbcova dobře myšlená přihrávka na Kopeckého tentokrát nevyšla - Čihák se ujímá míčku a zkouší změnit skóre - neúspěšně.
33:55
Zkušeně sehraná situace 4 na 3 od ústeckých mladíků, gól z toho ale zatím není.
33:30
Vyloučen hráč Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra na zemi.
33:01
Nadějný Novák se nezalekl florbalové legendy a svádí s ním kvalitní souboj o míček, bohužel pro něj ale fauloval.
32:29
Čihalovo rychlé nohy Täubera nepřekvapily.
32:20
Vyloučen hráč Jiří Salava družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
32:20
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
31:45
Toto utkání sleduje přímo v hale krásných 364 diváků. Děkujeme!
31:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Mikuláš Krbec (2:2).
31:01
Krbec pod tlakem, přesto se snažil zakončit. Jeho střela míří téměř u stropu haly.
30:09
Zdá se, že Täuber a Fibiger jsou v bránění ústecké svatyně sehraní.
29:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Jakub Procházka (1:2).
29:26
Nepovedený obranný zákrok Kühnela.
29:13
Fridrich střílí, Täuber brání a míček končí téměř mezi diváky.
28:12
Kolstrunk chtěl přihrát Pojarovi, trefil ale Pánkovu hokejku a ten zkusil vystřelit, obrana i brankář domácích ale připraveni.
27:25
Stummer vyslal z půlky hřiště míček na branku, trefil pouze Radovu botu.
26:29
Domácí se teď nestačí otáčet v obraně.
25:15
Vojtěch Procházka se snažil ohrozit Fibigerovu svatyni, jeho střelu se snažil tečovat Kucharič, Štorek byl ale připraven zasáhnout.
24:18
Palát se Slámou se snažili obrat Stummera o míček, ten se nenechal vyvést z rovnováhy.
23:15
Zdá se, že se znojemští hráči probudili a vyrovnávací gól Jiřího Salavy jim vlil novou energii do žil.
22:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Vojtěch Procházka (1:1).
22:43
Netrvalo dlouho a Znojmo srovnává na 1:1
21:38
Kolstrunk v souboji se Šindelářem, míček přeletěl Hándla a doletěl až za mantinel.
18:47
Novák zmátl znojemské útočníky a přihrává na Stummera, který uklidňuje hru.
17:25
Fridrich na Paláta, Palát na Slámu - druhá přihrávka již přes ústecké obránce neprošla.
16:38
Stiborovo chybná nahrávka končí na Palátovo čepeli, ten zakončuje vysoko nad branku.
16:05
Výborný zákrok Tomáše Fibigera!
14:17
Fuchsigova nahrávka na Kolstrunka končí na čepeli jednoho ze znojemských útočníků, Ústecká obrana ale šlape jako hodinky a tak se žádná větší akce nekonala.
12:59
Číhalovu střelu Šindelář nedokázal dotečovat za Fibigerovo záda.
12:30
Stummer vyčkává s rozehrávkou.
10:26
Štorkovu střelu z vytočení od půlky zachytila Fridrichovo stehna.
09:19
Stummerova střela přes půl - do reklam vysoko za mantinely.
08:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník, asistoval David Stummer (1:0).
08:10
Petr Sláma chce prostě v tomto utkání skórovat. Během několika vteřin vyslal dvě střely z rohu, obě ale, stejně jako ta první, minuly Fibigerovu branku.
07:28
Pojar vyslal přihrávku na slepo před branku, nakonec z toho ale byl zákrok pro Jana Hándla.
07:14
Znojemský útok teď ohrozil Fibigera, který se ale nenechal zmást a zkušeně vykopává.
06:35
Štorkova přesná nahrávka na Kopeckého, ten ji ale nestačil zpracovat.
05:13
Kolstrunkova nabídka Pojarovi před branku, druhý jmenovaný ale nestihl míček tečovat do odkryté branky.
04:31
Ukázková střela ze standardní situace od Petra Číhala - bohužel nad branku.
03:52
Palát zřejmě dnes nemá nabroušeno. Míček nedotlačil do branky ani na pátý pokus.
03:10
I Stummer ohrozil Hándlovu svatyni, zákrok znojemského brankaře ale nebyl potřeba.
02:30
Kopeckého střela z vytočení jen těsně mihla branku!
01:50
Koník si motá znojemskou obranu, ti se ale jen tak nedají a tak míček končí za mantinely.
00:59
Sláma vyslal na ústeckou branku střelu z úhlu, bohužel pro znojemské ji přestřelil.
00:17
Znojemská obrana nezačala zápas příliš dobře. Při rozehrávce dobře napadal Kopecký a je z toho rozehrávka v rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Zdeněk Rada, Vojtěch Procházka, Jiří Salava, Jakub Procházka, Tomáš Kucharič
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Radim Kühnel, Jiří Horák, Josef Novák, Viktor Kopecký, Mikuláš Krbec
00:00
Hezký veček dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu utkání mezi Florbal Ústí a TJ Znojmo Laufen CZ. První jmenovaný, tedy domácí tým se zatím otrkává v Tipsport superlize a má na kontě jeden získaný bod. Jejich dnešní soupeř se drží v tabulce na předposledním místě, tedy místě nad nimi. Můžeme tedy očekávat vyrovnaný souboj a pohledný florbal. Za celý tým pořadatelů přeji příjemné sledování a nezapomenutelný florbalový zážitek.