3:2
2:3
4:1
- : -
branky (asistence): 01:40 Tomáš Váňa (Petr Brautferger), 16:14 Filip Ullmann (Milan Meliš), 17:13 Tomáš Váňa (Petr Brautferger), 27:51 Marek Beneš (Tomáš Kafka), 30:57 Jan Kolísko (Milan Meliš), 41:28 Marek Beneš (Ondřej Vítovec), 45:24 Marek Beneš (Filip Ullmann), 45:49 Jiří Kolísko (Ondřej Němeček), 45:59 Jan Kolísko (Jakub Kolísko)
branky (asistence): 13:21 Petr Koláčný (Lukáš Mráz), 18:15 Václav Černoch (Jiří Bauer), 23:06 Petr Koláčný, 24:03 David Sládeček (Josef Žižka), 31:03 Jiří Bauer, 48:32 David Coufal (Jiří Juhaňák)

Tatran Teka Střešovice - itelligence Bulldogs Brno 9:6
2. Tomáš Váňa, 17. Filip Ullmann, 18. Tomáš Váňa, 28. Marek Beneš, 31. Jan Kolísko, 42. Marek Beneš, 46. Marek Beneš, 46. Jiří Kolísko, 46. Jan Kolísko - 14. Petr Koláčný, 19. Václav Černoch, 24. Petr Koláčný, 25. David Sládeček, 32. Jiří Bauer, 49. David Coufal; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 264; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 18 - Filip Kuhn 12; po třetinách: 3:2, 2:3, 4:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Jana Kadlece: Soupeř byl produktivnější. O výsledku rozhodly naše chyby, nevyužité přesilovky a hlavně výpadek za stavu 5:5, kdy soupeř z ničeho 4x skóroval. Na spoustě věcí se dá stavět.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Luďka Beneše: Stav 3 : 2 po první třetině byl pro nás spíše lichotivý, obraz hry na hřišti tomu úplně neodpovídal. Náš výkon ve druhé a třetí třetině už snese přísnější měřítko, a to i přes to, že jsme v úvodu druhé třetiny inkasovali po hrubých chybách. Troufnu si říci, že ve druhé a třetí třetině jsme byli lepší než soupeř a efektivitou v zakončení a skvěle odbráněnými oslabeními a dobrou hrou proti power play jsme zaslouženě zvítězili. Děkujeme skvělým divákům a sou
60:00
Střely - Tatran: 6; Brno 5
60:00
59:10
Rychlou akci hostí chytá Kafka.
58:01
Beneš zakončuje pěknou akci domácích nad Kuhnovu bránu.
56:43
Černoch nedokázal překonat Kafku z těsné blízkosti.
52:15
Hosté překombinovali akci u Kafkovi branky a domácí vyhodili z obraného pásma.
51:13
Vyloučen hráč Jakub Slavík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
49:10
Jiří Kolísko pálí přímo do branky, Kuhn vyráží.
48:32
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Juhaňák (9:6).
48:32
Chyby v rozehrávce využívají hosté a Coufal střílí gól.
47:44
Domácí si drží útočné pásmo.
45:59
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Jakub Kolísko (9:5).
45:49
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jiří Kolísko, asistoval Ondřej Němeček (8:5).
45:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Ullmann (7:5).
45:24
Krásnou akci domácích v útočném pásmu zakončuje Marek Beneš.
43:48
Kafka chytá.
41:28
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Vítovec (6:5).
38:51
Brautferger se dostává krásným únikem před Kuhnovu branku, ten však střelu vyráží.
37:23
Mühlfait zkouší prostřelit obranu hostí, míč jde těsně vedle branky.
35:48
Kafka neví, kde má míč, ale štěstí stálo při něm a míč se odkutálel vedle prázdné branky.
33:16
Beneš vytáhl míč ke Kuhnově brance, avšak spoluhráči nezakončili.
32:33
Kafka likviduje střelu jeden na jednoho.
32:05
Černoch se z rychlé akce snaží vystřelit, střela jde mimo branku.
31:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer bez asistence (5:5).
30:57
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Milan Meliš (5:4).
30:38
Zkouší Slavík vystřelit z poloviny hřiště, ale obrana zasahuje.
29:37
Brautfergerovu střelu Kuhn vyráží.
27:51
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Tomáš Kafka (4:4).
27:51
Hosté neproměnili a tak Beneš po přihrávce Kafky zasazuje úder v oslabení.
27:43
Kafka vlastním tělem chytá.
26:38
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:42
Opět Vítovec střílí z poloviny těsně vedle branky hostí.
24:58
Vítovec střílí přímo do Kuhna.
24:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Josef Žižka (3:4).
24:03
Domácí ztratili v útočném pásmu míč, hosté rychle zareagovali a Sládeček z půlky proměnil.
23:06
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný bez asistence (3:3).
23:06
Z útočné akce domácích vytěžili hosté a Koláčný po úniku dává gól.
22:11
Nehila pálí přímo do Kuhna.
20:22
Benešovu střelu na branku hostí likviduje přesná obrana.
19:35
Ullmann pálí na Kuhnovu branku a těsně míjí.
19:18
Hosté si drží míč ve svém obraném pásmu a nespěchají s rozehráním.
18:53
Kafka zlikvidoval několik střel hostí.
18:44
Po vyhraném vhazování kombinují hosté v útočném pásmu.
18:15
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Jiří Bauer (3:2).
17:13
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Petr Brautferger (3:1).
16:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Milan Meliš (2:1).
14:09
Mráz vystřelil ke Kafkově levé tyči, ale minul.
13:21
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Lukáš Mráz (1:1).