1:1
1:1
1:1
1:0
branky (asistence): 14:21 Tomáš Dlesk (Přemek Pakosta), 29:32 Michal Janeček, 48:46 Přemek Pakosta (Michal Janeček), 63:06 Václav Oubrecht (Tomáš Dlesk)
branky (asistence): 18:56 Robert Košir (Ondřej Svatoš), 24:14 Lukáš Ujhelyi (Matěj Pruner), 44:02 Marek Zouzal (Ondřej Svatoš)

Sokol Pardubice - ACEMA Sparta Praha 4:3p
15. Tomáš Dlesk, 30. Michal Janeček, 49. Přemek Pakosta, 64. Václav Oubrecht - 19. Robert Košir, 25. Lukáš Ujhelyi, 45. Marek Zouzal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 371; zásahy brankářů: Jakub Levínský 20 - Martin Beneš 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí Ondřeje Kašpárka: Předvedli jsme šílené vystoupení, pro domácí jsme nebyli absolutně nebezpečným týmem. V týmu se nenašel nikdo , kdo by vzal zodpovědnost na sebe a jednoduše dal gól. Po dobře odehraném oslabení tři na pět i ten jeden bod bereme, nicméně v prodloužení jsme se laxně zbavili jednoho bodu navíc. Děkuji domácím a pořadatelům za skvěle připravené a odehrané utkání.
65:00
Střely v proudloužení - 3:2
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Dnes se začátku opatrné utkání, kdy oba týmy si byly vědomi důležitosti zápasu. To se trochu projevilo ve hře. Jsem rád, že i přes nepovedenou přesilovku pět na tři jsme dokázali urvat druhý bodík. Což se nám v předchozích zápasech s Brnem a Vítkovicemi nepovedlo. Věřím, že nás takovýto výkon nakopne ještě k lepším výsledkům.
65:00
Nejlepší hráči utkání - domácí 11 Michal Janeček, hosté 6 Dominik Bartoš.
63:06
63:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Tomáš Dlesk (4:3).
61:50
Hosté při svých útocích odvolávají gólmana a útočí se 4 hráči v poli. Zatímco domácí Levínského stále nepouštějí z klece.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině - 11:6
60:00
Letos poprvé na Dašické jdeme do prodloužení.
60:00
59:32
Hosté na rozehrávce v útočné polovině.
58:06
Hrají se poslední 2 minuty 3. třetiny a Sparta je na míčku.
56:30
Pakosta střílí mimo.
55:08
Hosté na rozehrávce v rohu za soupeřovou brankou.
54:15
Hosté jsou v plném počtu. Pardubicím se nepodařilo využít ani tak značnou výhodu.
53:19
Domácí jdou po svém timeoutu pokračovat ve hře 5 na 3.
53:18
Timeout Sokol Pardubice
52:10
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:10
Vyloučen hráč Marek Koščo družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
52:10
Oubrecht nyní dostal sodu hned od dvou hráčů hostí. Vysloužili si tím oba dvouminutové vyloučení.
49:20
Teichman strefuje tyč.
48:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Michal Janeček (3:3).
48:46
Pardubice znovu vyrovnávají skóre.
48:00
Teichman se dostal do zakončení, ale svou střelu poslal jen po zemi a Beneš neměl problém ji chytit.
46:16
Domácí rozehrávají standartní situaci po faulu na Krigovského kousek od branky hostí.
44:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Ondřej Svatoš (2:3).
44:02
Další střelecký pokus hostí se již povedl a míří znovu do jednobrankového vedení.
43:58
Ježek poslal z půlky dělovku na Levínského, ten ji vyrazil mimo branku.
43:43
Dlesk se řítil do útoku, ale byl zdvojen dvěma hráči a o míček přišel.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 6:6
40:00
38:21
Po zfaulování Ďopana jsou domácí na rozehrávce na půlce hřiště.
34:48
Dnešnímu utkání přihlíží 371 diváků.
32:44
Domácí rozehrávají standartní situaci v rohu za soupeřovou brankou.
29:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček bez asistence (2:2).
29:28
Koširovu střelu Levínský vyráží rukou.
27:52
Osamocený Kourek se pokusil vystřelit, ale branku měl v příliš špatném úhlu.
25:10
Osamocený Svatoš nevyzrál na Levínského, ten jeho střelu vyrazil.
24:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Matěj Pruner (1:2).
24:14
Do vedení se právě dostává tým hostí Sparta Praha.
23:22
Ježek strefuje tyč.
21:22
Hra má velmi rychlé tempo a často vypadá nebezpečně.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 6:9.
20:00
18:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Ondřej Svatoš (1:1).
18:43
Výborný zákrok po Karešově střele předvedl Levínský.
17:43
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:43
Formánek nehezky srazil u mantinelu svého bývalého hráče Bartoše a tím si vysloužil 2 trestné minuty.
15:45
Kourkova prudká střela byla s přehledem vyražena kapitánem hostí Garčarem.
14:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Přemek Pakosta (1:0).
14:21
V 15. minutě zápasu padá první gól a Pardubice jsou ve vedení.
14:01
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
12:35
Nyní přišel velký hit na Bartoše, který se sesul až k pořadatelským stolkům. Tento pád naštěstí nekončí žádným zraněním.
09:28
I přes oslabení se nyní Pardubice dostali k zakončení.
08:16
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
07:30
Krejča strefuje břevno.
04:59
Domácí po outu na standartní situaci ve své útočné polovině.
03:45
Nebezpečnou melu u branky domácích nakonec zastavuje Levínský chycením míčku.
02:03
Hosté se dnes dostali do prvního nebezpečného zakončení, branku však přestřelili.
00:26
Hosté na rozehrávce ve své útočné polovině.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Marek Koščo, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Marek Zouzal
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman