2:1
1:2
3:1
- : -
branky (asistence): 02:20 Lukáš Pešat (Marek Švajný), 06:48 Petr Kittel (Lukáš Petřík), 22:59 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 42:33 Marek Zapletal (Tomáš Sovják), 46:29 Tomáš Sovják (Lukáš Pešat), 59:02 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík)
branky (asistence): 04:32 Matyáš Krebner (Daniel Cabejšek), 29:08 Aleš Höffer (Tomáš Kindl), 32:13 Matyáš Krebner (Jan Dobisík), 40:13 Jakub Šárka

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 6:4
3. Lukáš Pešat, 7. Petr Kittel, 23. Marek Zapletal, 43. Marek Zapletal, 47. Tomáš Sovják, 60. Pavel Jurčík - 5. Matyáš Krebner, 30. Aleš Höffer, 33. Matyáš Krebner, 41. Jakub Šárka; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2 + Marek Zapletal 5:1; využití: 0:0; diváků: 318; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Michal Kotouček 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině 4:5, celkem 20:23
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Karla Ševčíka: "Dnes jsme měli v zádech šestého hráče, a to skvělé diváky. Zápas byl z naší strany spíše ubojovaný než pohledný, rozhodlo srdíčko, všichni hráli na 130%. Klíčové bylo oslabení 3 na 5 a následné pětiminutové oslabení. Nejen že jsme ubránili, ale navíc jsme vstřelili vítězný gól. Tyto body z domácího prostředí mají pro nás cenu zlata. Soupeři děkujeme za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Michala Jedličky: " Fantastičtí diváci dnes viděli spíš urputné utkání než pohlednej florbal. Dnes se nám nedařily přesilové hry, které rozhodly celé utkání. Domácí si bojovností vítězství zasloužili, díky všem."
60:00
59:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (6:4).
59:01
Netypický gól do prázdné, jurčíkův pokus byl tečovaný, ze vzduchu, ale stejně dopadl těsně před brankovou čáru a pak ...
58:22
Krbec zbytečně ostře do Nagyho.
57:49
Klokani v šesti.
57:08
Skvělý blok Ťopka nebo Petříka (nejsem si jistý) proti Kindlovi, který by dost možná vyrovnal.
56:40
Jde do tuhého, utkání se přiostřuje.
55:00
Otrokovice k zeleným velmi rychle přistupují, což soupeři nesedí.
53:32
Velmi agilní byl teď při svém střídání Švajný, nic z toho ale nakonec nevytěžil.
52:58
Domácí mají častěji míček, což se jim pochopitelně hodí.
52:03
Po žabičce Sovjáka to zkusil Pešat, golman vyráží maskou.
51:39
Švajný uklouzl a mohl být hodně rád, že to není 5:5.
50:32
Jurčík opět zvolil individuální zakončení, Kotouček ale znovu úspěšnější.
50:06
Panteři přežili celé pětiminutové vyloučení Zapletala.
48:38
Michajlovič už šel do zákroku, balonek ale již zastavil Michal Nagy.
47:00
Hala bouří.
46:29
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Pešat (5:4).
46:28
Rázem jsou ale ve čtyřech a Sovják střílí gól.
46:13
Stále ve třech zažívají Panteři peklo.
45:37
Höffer z blízka míjí.
45:06
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za hrubost.
45:05
Nutno přiznat, že Zapletal teď ošklivě sejmul Zezulku a posedí si.
44:19
Vyloučen hráč František Vykopal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
43:16
Kostkova jedovatá střela těsně nad.
42:33
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Sovják (4:4).
42:33
Klasický střelec vyrovnává.
42:07
Petřík zůstal otřesen ležet na hrací ploše.
40:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka bez asistence (3:4).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 9:9.
40:00
39:07
Pavel Jurčík stále ne a ne najít svou skvělou formu z loňské sezony.
38:27
Pacin skvělý proti nebezpečné střele z dálky.
38:02
Neúnavný Pešat stále u balonku, z jeho nahrávek ale tentokrát spoluhráči nic nevytěžili, následně Šimek vedle.
35:50
Pešat vyběhl z trestné, rovnou získal míček, přeložil komu jinému, než Zapletalovi, ten ovšem ani nadvakrát obrovskou šanci neproměnil.
35:04
Z bezprostřední blízkosti břevno a pražané ta odmítají první vedení v zápase.
33:40
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jan Dobisík (3:3).
29:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Tomáš Kindl (3:2).
29:07
Naprosto zkušeně si teď počínal Höffer.
28:46
Bohemka zkoušela rychlé rozehrání, Mandík ale Michajloviče nepřekvapil.
26:54
Sovjáka teď pustili hosté až příliš do šance a své schopnosti musel opět prokázat až golman.
26:03
Odraz míčku teď ohrozil zapisovatelský stolek.
24:05
Proti střele Sovjáka se pěkně vytáhl Kotouček.
22:59
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
22:58
A máme zvýšeno, jméno střelce vás nepřekvapí ...
19:43
Vyloučen hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
19:22
Hodně rádi teď mohli být Panteři, že není vyrovnáno.
18:54
Domácí se krásně dostávali do kombinace, ale byl z toho pouze další blok Bohemky.
16:53
Jurčík dostal dobrou přihrávku, ale dobře blokoval Zezulka.
16:05
Pešat vychytaný Kotoučkem.
14:45
Švajný výborný blok proti Mandíkovi.
14:03
Zapletal je evidentně namotivovaný a zkouší to dost často.
12:46
Bohemka teď má převahu a tlačí se za vyrovnáním.
11:02
Michajlovič bez problémů chytá.
10:40
Höffer se neohroženě hnal směrem brána, ke štěstí Panterů nezakončil.
09:33
Zapletal se se svými bývalými spoluhráči vůbec nemaže.
07:59
Pozemní střela Šárky jen se štěstím neskončila vyrovnáním.
06:48
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Petřík (2:1).
06:47
Ten samý hráč se následně již zkušeně prosazuje.
06:11
Kittel to zkoušel přes houšť těl.
04:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Daniel Cabejšek (1:1).
04:31
Podobně oplácí i Bohemka.
03:01
Kotouček maskou proti Jurčíkovi.
02:20
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Švajný (1:0).
02:19
Z první vážnější akce se prosazuje vítkovická dvojice.
00:36
První práci měl Michajlovič.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, David Šimek, Jakub Šárka, Patrik Kieler
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Lukáš Pešat, Marek Zapletal, Marek Švajný