1:1
3:2
6:0
- : -
branky (asistence): 01:10 Michal Strachota (Marek Matejčík), 22:58 Martin Pražan (Ondřej Mikeš), 34:23 Daniel Maxa (Zdeněk Žák), 38:04 Daniel Maxa (Jan Vacenovský), 42:20 Jan Vacenovský (Daniel Maxa), 44:42 Marek Matejčík (Michal Podhráský), 48:38 Tom Ondrušek (Michal Podhráský), 50:07 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 52:01 Marek Vávra (Ondřej Mikeš), 52:22 Marek Matejčík (Martin Řezáč)
branky (asistence): 16:44 Jakub Novák (Daniel Kněžour), 29:19 Štěpán Slaný (Kamil Břiška), 31:07 Dominik Jansa (Daniel Štěrba)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa 10:3
2. Michal Strachota, 23. Martin Pražan, 35. Daniel Maxa, 39. Daniel Maxa, 43. Jan Vacenovský, 45. Marek Matejčík, 49. Tom Ondrušek, 51. Tom Ondrušek, 53. Marek Vávra, 53. Marek Matejčík - 17. Jakub Novák, 30. Štěpán Slaný, 32. Dominik Jansa; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Jan Barák 12 - Ivan Ponomarev 25; po třetinách: 1:1, 3:2, 6:0;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "Dvě třetiny jsme byli špatní, chyběl nám hlavně pohyb a odvaha podstupovat souboje. Ve třetí třetině jsme dominovali florbalově i fyzicky. Teď se jdeme připravovat na příští víkend, na který bych chtěl všechny florbalové fandy pozvat. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
Střely ve 3. třetině: 17:2.
60:00
Komentář k utkání hostující trenérky Lenky Bartošové: "Těším se na zápas, ve kterém zlomíme to, že budeme naší hru hrát celých 60 minut. Soupeř v poslední třetině dostal prostor ke skórování a toho využil. Děkuji za zápas."
60:00
59:15
Rozhodčí uklidňuje hráče hostů,kteří to občas přehánějí se zápalem do hry.
57:30
Mikešův pokus o přehození brankaře byl neúspěšný.
56:25
Hosté se nevzdávají a stále si sympaticky hledají cestu za Barákova záda.
54:00
Ondruškův pokus tlumí Ponomarev.
52:22
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
52:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Řezáč (10:3).
52:22
Další gol přidává Matejčík svižnou střelou do brány.
52:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (9:3).
52:01
Skvěle fungující trio Ondrušek-Mikeš-Vávra právě udeřilo s další nádhernou kombinací. Stav je již 9:3.
51:10
Maxa je stále vidět. Tato jeho střela jen těsně míji brankovou konstrukci.
50:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (8:3).
50:07
Po výborné kombinaci nachází Vávra před brankou Ondruška a ten už pouze doráží do prázdné brány.
48:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Michal Podhráský (7:3).
48:38
A přesilovky využívá Ondrušek,který umístil svou ránu mimo brankařův dosah.
48:25
Zvoní tyč! Mikeš tímto pokusem brankáře nepřekoná.
47:34
Vyloučen hráč Petr Vondráček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
47:15
Strnad čistí předbrankový prostor a zakládá další šanci pro domácí.
46:00
Ondruška vychytal brankář bez problémů.
44:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Michal Podhráský (6:3).
44:42
Další chodovský gol si připisuje Matejčík,který po přesné nahrávce od Podhráského s přehledem zakončil.
44:15
Jako horký nůž máslem procházel Kniežour soupeřovi borce. Skončil však na mantinelu.
42:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Daniel Maxa (5:3).
42:20
Další gol z dílny chodovské juniorky. Tentokrát si Vacenovský s Maxou své role prohodili. Stav utkání je 5:3.
42:10
Maxův faul končí volným úderem z nadějné pozice. Hráč však trefil pouze zeď a na druhou stranu jde Chodov.
40:30
Hned ze začátku třetiny Slaný ohrozil branku domácích.
40:00
40:00
Ve druhé třetině bylo k vidění 17 střel. 9 pro Chodov a 8 pro Lípu.
40:00
38:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Vacenovský (4:3).
38:04
Juniorka domácích udeřila. Po přihrávce Vacenovského se kolem brány soupeře se omotal Maxa a vsítil.
37:00
Nedávný tlak hostů pominul a na koni je znovu Chodov.
36:40
Ponomarev s velkou pomocí štěstěny právě teď neinkasoval,když se sám před bránou ocitl Sýkora.
36:20
Chodov drží útočné pásmo i v oslabení.
35:14
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
34:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Zdeněk Žák (3:3).
34:23
Se štěstím poslal míček za brankařova záda Maxa a srovnává na 3:3
34:15
Na dnešní zápas si našlo cestu 175 diváků.
32:00
Hráče z Lípy vstřelené goly nabudili,a teď jsou mnohem aktivnější.
31:07
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Daniel Štěrba (2:3).
31:07
Zmatku v brankovišti Chodova využil Jansa a poslal hostující tým dnes poprvé do vedení.
30:25
Matejčík možná trochu zbytečně hledal zadovkou na střed spoluhráče a ukončil tak rodící se protiútok.
29:19
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Kamil Břiška (2:2).
29:19
Střelu na bránu tečoval Slaný a připsal si tak branku v tomto utkání.
28:20
Nepřesné přihrávky kazí velké šance hostů,
26:30
Zajímavý protiútok vytvořila Lípa,když se na bránu řítili 2 hráči na jednoho obránce. Jirsa míjí.
24:55
Strnad čepelí své hole vytáhl míček lehce před brankovou čarou,který rozhodně směřoval za Barákova záda.
22:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Ondřej Mikeš (2:1).
22:58
Po jednodušše zahraném volném úderu jde do vedení Chodov,když nekompromisně zakončil k pravé tyči Pražan.
22:00
Na hřišti to je jako na houpačce. Každý chvilku,tahá pilku.
20:50
Dorazili fanoušci z Lípy a hlasitě podporují svůj celek i zde v Praze.
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině je 9:5.
20:00
19:30
První lajna hostů sice zlobí,ale u míčku je stále víc vidět Chodov.
18:50
Po útočném faulu má rozehrávku Lípa.
16:45
Novák srovnává utkání střelou pod břevno po hezké kombinaci hráčů z Lípy.
16:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval Daniel Kněžour (1:1).
16:00
I na druhé straně se zrodil útok. Sladký však přestřelil Barákovu svatyni.
15:35
Pražan mířil nepřesně a z rohu rozehrají hosté.
13:05
Strnad se tlačil do střely ovšem Ponomarev přečetl jeho úmysly.
10:00
Obětavý zákrok Kašovského zmařil rodící se akci Lípy.
08:50
Velký přehled o hře dokazuje Chodov,který si vyklepal celou lajnu soupeře. V zakončení však selhal Řezáč.
07:50
Mikešova střela končí na hrudi Ponomareva
06:55
Z nadějné přihrávky Vacenovského nic nebude,jelikož obrana byla na svém místě.
03:15
Chodov nám nyní předvádí pohlednou kombinaci,které však chybí koncovka.
01:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Marek Matejčík (1:0).
01:10
Hned z úvodu se trefil skvělou střelou z otočky Michal Strachota a otevírá tak stav utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Daniel Štěrba, Dominik Jansa, Kamil Břiška
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek, Marek Vávra
00:00
Dobrý podvečer z haly na Jižním Městě. Dnes nás čeká zápas domácího Chodova a hostující České Lípy.