2:1
1:2
4:1
- : -
branky (asistence): 04:19 Vít Hrubý (Luděk Ondráček), 09:47 David Coufal (Jiří Juhaňák), 24:32 Jiří Bauer (Jiří Juhaňák), 46:59 David Sládeček (Jiří Bauer), 55:37 David Sládeček (Václav Černoch), 58:52 David Coufal (Martin Grlický), 59:58 Petr Kadlec (Václav Černoch)
branky (asistence): 05:43 Jakub Kolstrunk (Josef Novák), 33:45 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 34:13 Jakub Koník (Lukáš Täuber), 41:06 Adam Stibor (Petr Pojar)

itelligence Bulldogs Brno - Florbal Ústí 7:4
5. Vít Hrubý, 10. David Coufal, 25. Jiří Bauer, 47. David Sládeček, 56. David Sládeček, 59. David Coufal, 60. Petr Kadlec - 6. Jakub Kolstrunk, 34. Josef Novák, 35. Jakub Koník, 42. Adam Stibor; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 299; zásahy brankářů: Jan Mazánek 15 - Tomáš Fibiger 11; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:1;
60:00
:Komentář trenéra domácích p. Kyzlinka: Velmi cenné vítězství pro naši psychiku. Cením si, že vůle hráčů dělat věci které si řekneme. Podařilo se nám otočit nepříznivé skóre poté co jsme soupeři darovali snadné branky. Děkuji hráčům za výkon.
60:00
Střely po 3. třetině: 6:10
60:00
Komentář trenéra hostů p. Vojty: Body jsme ztratili kvůli naší malé koncentraci v určitých pasážích utkání, začneme pak lítat všude, chceme vše a nemáme na hřišti nic, faulujeme v útočném pásmu a to nás stojí úspěšnost v zápasech. Zapracujeme na tom a budeme zralejším týmem. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval Václav Černoch (7:4).
59:58
Tohle už domácí zvládnou a přidávají ještě jednu branku!
59:36
Ústečtí míří vedle a čas utíká.
59:01
Hosté jdou okamžitě do šesti!
58:52
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Martin Grlický (6:4).
58:52
Je tu šestá trefa Buldoků a je rozhodnuto!
58:40
Domácí krásně sehráli standartní situaci. Bauerova střela jen lehce míjela tři tyče.
58:28
Timeout Florbal Ústí
58:28
Jurševskis skvěle zabojoval v souboji a získal pro domácí míček.
57:36
Domácí teď tahají čas a drží míček na svých hokejkách.
56:32
Jde se do finále a napětí na hřišti i mimo něj stoupá!
55:37
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Václav Černoch (5:4).
55:37
Štěstí se vším všudy teď stálo za brněnskými florbalisty! Sládeček vyslal na branku pomalou přízemn í střelu a ta došla až za Fibigerova záda. Brno je ve vedení!
54:42
Už se zdálo, že do utkání naskočí mladičký talent Kadavý, ale bohužel jen běžel spoluhráčovi pro hokejku do šatny.
54:02
Žižka ve velké šanci pálí nad.
53:28
Obrovská dravost Koníka teď získala hostům výhodu standartní situace.
52:40
Jurševskis pálí jen do boční sítě.
51:30
Stummer si hraje s brněnskou defenzivou a je vidět, že se florbalem baví.
51:01
Domácí zpět na míčku.
50:24
Fibiger vyhodil skvěle přes celé hřiště a získal pro hosty rozehrávku v útočném pásmu.
49:06
Hosté tedˇzavřeli domácí v jejich obranném pásmu a několika střeleckými pokusy ohrozili brněnskou klec.
47:58
Naopak z protiútoku zahrozilo Ústí. Novákovu střelu vytěsnil Mazánek.
47:23
Domácí vyrovnávací branka nakopla a najednou diktují tempo hry.
46:59
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Jiří Bauer (4:4).
46:59
A máme vyrovnáno! Sládeček vymetl Fibigerovu klec a srovnává na 4:4!
46:22
Střela brněnského kapitána končí mimo.
45:39
Hosté drží míček na útočné polovině a získávají drahocenné vteřinky.
45:16
Vyloučen hráč Petr Pojar družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
45:16
Buldoci se dostávají do tlaku a pomohlo jim k tomu vyloučení Pojara. Uvidíme přesilovou hru domácích!
45:01
Domácí borce se snaží zvednout velice hlasité publikum.
43:52
Na domácích je znát menší nervozita, jejich přesun do útočného pásma už není tak přesvědčivý jako v minulých třetinách.
43:07
Stummer předvádí skvělé technické dovednosti a psychicky pomáhá svému týmu.
42:29
Domácí zahrozili ze standartní situace!
41:25
Hostům to zřejmě nestačí. Do další akce se vrhl reprezentant Krbec, ale Mazánek v důležitém momentě podržel domácí.
41:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Petr Pojar (3:4).
41:06
A obrat je dokonán! Ústí jde po střele Stibora poprvé v utkání do vedení!
40:40
Ondráček zkusil vystřelit na Fibigera, aleústecká obrana jeho pokus zablokovala.
40:01
Úvodní buly závěrečné třetiny patří domácím Buldokům.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: 5:5
40:00
39:59
Obrovské štěstí domácích! Hosté vstřelili branku na 4:3 po siréně a tímpádem zůstává stav po dvou třetinách 3:3.
39:25
Hosté dohrávají třetinu s velkým klidem na hokejkách.
38:47
Domácí se snaží vstřelit vedoucí branku těsně před koncem druhé třetiny.
37:54
Ústečtí florbalisté se usadili v útočném pásmu a tlačí domácí tým.
36:50
Střídačka hostujícího týmu je na nohou a hlasitými potlesky podporují své spoluhráče.
36:34
Domácí se vracejí zpět ke své hře a vytváří si tlak. Mimo pálil Sládeček.
35:30
Na dnešní televizní utkání si našlo cestu úctyhodných 299 diváků.
34:58
Toto už vypadalo velice zle pro Buldoky! Koník pálil z velkého brankoviště těsně vedle domácí klece.
34:20
Utkání nabírá nový náboj, začínáme od nuly a domácí jsou v menší křeči.
34:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník, asistoval Lukáš Täuber (3:3).
34:13
A tohle je úžasný návrat Ústí do utkání! Hned z další akce je vyrovnáno!
33:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Mikuláš Krbec (3:2).
33:45
Krbec krásně našel Nováka a ten snižuje stav utkání na 3:2!
33:08
Kolstrunk minul odkrytou branku, ale tlak hostujícího týmu pokračuje.
32:25
Vyloučen hráč Petr Kadlec družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
32:25
Stummer utekl brněnské obraně a Kadlec zatáhl za záchrannou brzdu nedovoleným způsobem a uvidíme první přesilovku hostů.
31:43
Domácí pokračují v obléhání hostující klece.
31:12
Komerční přestávka.
30:20
Grlický z dálky prověřil Fibigera.
29:40
Velká šance hostů! Stibor se dostal k odraženému míčku, ale jeho střela skončila v boční síti Mazánkovy klece.
29:08
Hosté po dlouhé době v útočném pásmu.
28:55
Domácí fanoušci by si přáli vidět na hřišti brněnské benjamínky Pešáka s Kadavým.
28:22
Koláčný pálil z vykroužení, ale vedle.
27:41
Stummer utekl do samostatného úniku, ale jeho bekendový blafák skvěle přečetl Mazánek.
26:55
Bauer znovu pálil na Fibigera, tentokrát byl ústecký brankář úspěšnější.
26:01
Hosté se zatím nemohou vůbec prosadit, domácí hrají výborně na míčku.
24:58
Přesilovková pětice Buldoků zůstává na hřišti a znovu tlačí.
24:32
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (3:1).
24:32
Skvěle sehraná přesilovka od domácích a Bauer posílá domácí do vedení 3:1!
23:45
Domácí si pěkně nahrávají kolem hostující branky, ale zatím bez střeleckého pokusu.
23:26
Vyloučen hráč Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
23:00
Juhaňák pálí mimo tři tyče.
22:12
Michálek utekl do individuálního protiútoku a pořádně protáhl ústeckého FIbigera.
21:31
Sládečkovu střelu blokuje Kužel.
20:27
Ústečtí začli tuto třetinu na míčku.
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Michálek družstva itelligence Bulldogs Brno .
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 7:4
20:00
19:57
Poslední pokus ústeckých borců končí mimo.
19:01
Začala poslední minuta první třetiny a závěr úvodního dějství patří hostujícím hráčům.
18:15
Mazánek teď podržel domácí hráče! Nebezpečnou střelu Kopeckého vyrazil maskou mimo hrací plochu.
16:38
Krbec s Kopeckým utekli do protiútoku, ale přihrávka prvního jmenovaného svého adresáta nenašla.
15:57
Ústečtí mají v první třetině velké problémy s napadáním domácích Buldoků.
15:17
Krbec tvrdě vypálil na domácí branku, ale neúspěšně.
14:17
Hosté po dlouhé době zahrozili z protiútoku, ale Mazánek neměl žádnou práci.
13:08
Bauer prověřil Fibigera, ale ten jeho pokus vytěsnil mimo.
12:08
Domácí provází v této části hry velká smůla! Černoch našel krásnou přihrávkou Sládečka, ale tomu míček před odkrytou klecí sjel z čepele.
11:15
Jurševskis s Coufalem teď rozebrali hostující obranu na součástky, ale Coufalova střela letěla vysoko nad Fibigerovu bránu.
10:29
Hrubý fauloval Nováka a nabídl hostům možnost standartní situace.
09:47
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Juhaňák (2:1).
09:47
Domácí utekli do protiútoku a Coufal krásnou střelou posílá Buldoky opět do vedení!
09:22
Kužel se uvolnil a vypálil na Mazánka, ten se blýsknul krásným zákrokem.
08:46
Třetí brněnská pětka hezky založila svůj útok, ale zradila je špatná komunikace a o míček přicházejí.
07:32
Nebezpečnou střelu Kadlece zblokovala zatím dobře postavená ústecká defenziva.
06:39
Krásná akce domácích! Bauer skvěle našel Grlického, ale ten tváří v tvář proti Fibigerovi neuspěl.
06:18
Buldoci se po inkasované brance opět ženou do hostující brány.
05:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Josef Novák (1:1).
05:43
Kolstrunk z ničeho nic napřáhl ve středu hřiště a z první hostující střely vyrovnává na 1:1!
05:20
Domácí zůstávají na míčku a tlačí se do zakončení.
04:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Vít Hrubý, asistoval Luděk Ondráček (1:0).
04:19
Ondráček našel před brankou Hrubého a ten bekendem otevírá skore dnešního utkání.
03:06
Kadlec hledal před prázdnou brankou Mráze, ten ale skákavý míček netrefil.
02:22
Mazánek si připisuje první zákrok.
01:35
Žižkovu střelu skvěle vyrazil Fibiger.
01:15
Domácí si v klidu na míčku vytváří úvodní tlak.
00:13
Bauer chyboval v rozehrávce a byla z toho šance pro ústecké hráče.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Jiří Horák, Radim Kühnel, Mikuláš Krbec, Josef Novák, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Juhaňák, David Coufal, Martin Grlický, Artürs Jurševskis
00:00
Krásný pondělní večer. Vítám vás u online přenosu mezi týmy Bulldogs Brno a Florbal Ústí. Zápas začne ve 20:15.