1:1
0:3
2:4
- : -
branky (asistence): 11:24 Patrik Kieler (Michal Kotouček), 49:16 Jakub Šárka (Vojtěch Zezulka), 50:06 Jakub Šárka
branky (asistence): 15:20 Jan Kourek (Radek Formánek), 29:50 Jan Kourek (Petr Němeček), 33:03 Ivo Teichman (Václav Oubrecht), 35:48 Přemek Pakosta (Marek Ďopan), 46:28 Přemek Pakosta (Michal Janeček), 48:26 Jan Bílý, 52:56 Jan Kourek (Ivo Teichman), 58:11 Ivo Teichman (Václav Oubrecht)

FbŠ Bohemians - Sokol Pardubice 3:8
12. Patrik Kieler, 50. Jakub Šárka, 51. Jakub Šárka - 16. Jan Kourek, 30. Jan Kourek, 34. Ivo Teichman, 36. Přemek Pakosta, 47. Přemek Pakosta, 49. Jan Bílý, 53. Jan Kourek, 59. Ivo Teichman; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:5; využití: 1:2; diváků: 239; zásahy brankářů: Michal Kotouček 11, Ondřej Kratěk 1 - Jakub Levínský 33; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes se v podstatě opakoval zápas s Otrokovicemi. Mysleli jsme si, že zápas vyhraje florbal, ale to jsme se šeredně mýlili. V takovém zápase pro příště bude lepší se nesnažit hrát florbal, ale NFL.
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Bohemians - Pardubice 15:7
60:00
Komentář trenéra hostí: Bouřlivé utkání tak jak to na Bohemians bývá. Dnes jsme toto utkání týmově a takticky zvládli lépe a zaslouženě si odvážíme tři body.
60:00
59:59
A je dobojováno. Tři body míří do Pardubic.
59:00
Hlasatel ohlašuje poslední minutu třetí třetiny a s domácím týmem to vypadá více než bledě.
58:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Václav Oubrecht (3:8).
57:38
Bohemians opět bez brankáře.
56:47
Janeček faulovaný. Pardubice hrají co nejdál od Levínského branky. přesně podle jejich představ a požadavků.
54:56
Bohemians se nevzdávají a stále se snaží korigovat skóre s šesti hráči v poli.
54:01
Dnešní utkání sleduje 239 platících diváků plus Antonín Palatínus z lavičky. Děkujeme!
52:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Ivo Teichman (3:7).
52:56
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FbŠ Bohemians
52:29
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
52:29
Domácí nezvládli rošádu s brankářem a na hřišti bylo v jednu chvíli příliš moc hráčů.
50:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka bez asistence (3:6).
50:06
Šárka z předbrankového prostoru prostřeluje Levínského.
49:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Zezulka (2:6).
49:16
Domácí po dlouhé době opět skórují. Nadechnou se ještě ke zdramatizování zápasu?
48:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Bílý bez asistence (1:6).
47:51
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Jakub Šárka.
47:51
Vyloučen hráč Marek Ďopan družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za držení.
47:51
Dobisík skvělým presinkem vybojoval míček, mohl íjt sám na brankáře a byl zastaven pouze za cenu faulu. Rozhodčí nařizuje trestné střílení a to se nelíbí pardubické střídačce.
46:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Michal Janeček (1:5).
46:28
Nedáš, dostaneš. Bohemka nezvládá zužitkovávat tlak na útočné polovině, a na druhé straně se z protiútoku opět radují Pardubice.
45:43
Čihákova prudká střela zblokovaná.
43:57
Pardubice se usazují na útočné polovině. Branku Kotoučka ale neohrozili.
42:50
Máme tady první změny v sestavě. Na straně domácích se na hřišti objevuje poprvé v zápase slovenský tajfun, Lukáš Miščík.
41:54
Zelenobílí se tlačí pro snížení stavu. Sokolí obrana je proti.
40:50
Standartní situace Bohemky z perspektivní pozice nekončí gólem.
40:01
Třetí třetina právě začala. Domácí mají přesně dvacet minut na vyrovnání skóre.
40:00
40:00
Druhá třetina nabídla opět vyrovnanou partii. Ovšem Pardubice předvedli Bohemce školu z produktivit a po právu vedou.
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Bohemians - Pardubice 15:7
40:00
39:18
Bohemians ze svých útočných akcí nezvládají vytěžit góly.
38:26
Pardubicím se druhá třetina daří podle jejich představ a Bohemce odskočili již do tříbrankového náskoku.
35:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Marek Ďopan (1:4).
35:31
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Marek Ďopan.
35:31
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
35:31
Janeček padá po střetu s Krebnerem. Z pohledu domácí střídačky to prý vypadalo, že upadl sám. Rozhodčí ovšem nařizuje trestné střílení.
34:51
Cabejšek tvrdou střelou zasáhl Brychtu do obličeje. Ten ošetření odmítá. Asi to nebude nijak vážné.
33:28
Na střídačce se začal poněkud více hýbat Antonín Palatínus. Těžko říct jestli trenér domácí vytáhne trumf z rukávu, nebo je Tondovi jen zima.
33:03
33:03
Teichman z výběhu prostřeluje Kotoučka a zvyšuje pardubický náskok.
32:06
Dobisík trefuje skákavý balón. Ten ovšem nekončí v síti, jak by si střelec přál, ale mezi diváky.
29:50
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Petr Němeček (1:2).
29:50
Pardubice se dostávají do vedení po standartní situaci z rohu.
28:38
Bílý naskočil z trestné lavice zpět na hřiště, ale když mohl jít do samostatného úniku, upadl.
27:50
Zezulka vyhrál sprinterský souboj s Pakostou a nedovolil hostujícímu hráči zaútočit ve vlastním oslabení.
27:03
Domácí opět v početní výhodě. Dokáží ji už zužitkovat?
26:30
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:30
Kieler netrefil ideálně balonek a nevsítil gól do odkryté branky, nýbrž zasáhl pouze ležícího Levínskýho.
24:23
Vyloučen hráč Karel Brychta družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:23
Brychta teď pomocí Höffera zboural mantinely u Pardubické střídačky a rozhodčí ho posílá za "odměnu" na trestnou lavici.
24:18
Bohemians rozehrávají těsně z půlkou. Höfferovi sjel balonek z čepele.
23:10
Šárkův pokus Levínský vyrazil, Krbcova dorážka šla mimo.
21:36
Pardubičtí vstoupili do třetiny velmi aktivně a obrana zelenobílých má zatím plné ruce práce.
20:15
Hosté chtěli překvapit rychle rozehraným volným úderem. Střela mířila k východu z haly.
20:00
20:00
První třetina nám nabídla zajímavou podívanou. Oba týmy se snaží hrát aktivní florbal, ale zároveň dobře brání. Skóre 1:1 je více než vypovídající o první třetině.
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Bohemians - Pardubice 6:6
20:00
19:56
Krebner na dvakrát zblokoval pardubickou střelu a pomohl tak svému brankáři.
19:42
Kryštof Krbec se těžce zvedá po střetu s jedním z hostujících hráčů.
19:10
Růžek teď byl zase v opačné roli. Vybojoval volný úder na polovině Pardubic. Šimkova střela skončila ve zdi.
18:45
Růžek fauloval Jedličku a Pardubice rozehrávají.
18:06
Kotouček vyráží Teichmanovu střelu.
17:23
Bohemce se nedaří usadit na útočné polovině a neustále se musí vracet do obrany.
16:12
Pardubice ten vyrovnávací gól evidentně povzbudil a jsou teď aktivnějším týmem na hřišti.
15:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Radek Formánek (1:1).
15:20
A začínáme opět od nuly. Kotouček si neporadil s tečovanou střelou Kourka, který tak vyrovnává na 1:1.
14:47
Přerušená rozehrávka Sokolů. Míček je za mantinelem.
14:00
Teichman prověřil Kotoučka, ten nohou vyráží míček do zámezí.
13:12
Pardubice výhodu volného úderu využili pouze ke zklidnění hry a postupnému útoku.
11:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Michal Kotouček (1:0).
11:24
Patrik Kieler otevírá skóre dnešního zápasu, krásnou střelou od pravého mantinelu.
11:09
Přesilová hra bez využití. Hosté v plném počtu.
10:06
A hned první střela dost zavařila brankáři Pardubic.
09:52
Zelenobílí zatím bez střely.
09:09
Vyloučen hráč Jiří Jedlička družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
09:09
Uvidíme přesilovku domácích.
08:11
Sokol Pardubice hraje na balonku, ale do vážné šance se nedostává.
06:50
Oba týmy jsou kompletní.
06:29
Začíná krátká přesilovka domácích.
05:53
Pardubický golman se blýskl skvělým zákrokem proti Růžkově střele.
04:55
Hraje se po čtyřech hráčích na každé straně.
04:50
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
04:29
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
03:22
Dlesk nepřešel přes Růžka v situaci jeden na jednoho.
02:26
Mandík vystihl přihrávku Pardubic, ale poté se srazil s bránícím hráčem. Střídačka domácích se cítí poněkud ukřivděná. Dle názoru domácích se jednalo o faul, rozhodčí byli opačného názoru.
00:46
Trpělivá rozehrávka Pardubic nepřinesla ovoce, ovšem ani následný protiútok Bohemky nepřinesl změnu skóre.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Václav Oubrecht, Marek Ďopan, Filip Krigovský, Ivo Teichman, Tomáš Dlesk
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, David Šimek, Jakub Šárka, Jan Dobisík
00:00
Pánové Krbec, Grigar jsou na svých místech na tribuně. Zápas může začít.
00:00
Dobrý den, vážení diváci. Vítám Vás u sledování utkání 10. kola Tipsport Superligy, ve kterém se utkají domácí FbŠ Bohemians proti Sokolu Pardubice. Oba týmy mají v tabulce shodně 16 bodů a dnešní vítěz se posune na čtvrté místo před Otrokovice, které mají také 16 bodů, ale svůj desátý zápas hráli již včera. Vzájemná bilance dnešních soupeřů hraje do karet domácím, kteří dokázali z posledních sedmnácti zápasů jedenáct vyhrát.