3:1
3:3
0:0
- : -
branky (asistence): 16:05 Matěj Pruner, 18:33 Lukáš Ujhelyi (Matěj Pruner), 19:34 Ondřej Svatoš (Jan Marvánek), 20:31 Robert Košir (Milan Garčar), 23:17 Marek Zouzal (David Ježek), 28:08 Lukáš Ujhelyi (Milan Garčar)
branky (asistence): 13:37 Milan Meliš (Adam Tlapák), 33:01 Marek Beneš (Ondřej Němeček), 37:15 Milan Meliš (Ondřej Němeček), 39:38 Ondřej Němeček (Ondřej Vítovec)

ACEMA Sparta Praha - Tatran Teka Střešovice 6:4
17. Matěj Pruner, 19. Lukáš Ujhelyi, 20. Ondřej Svatoš, 21. Robert Košir, 24. Marek Zouzal, 29. Lukáš Ujhelyi - 14. Milan Meliš, 34. Marek Beneš, 38. Milan Meliš, 40. Ondřej Němeček; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 331; zásahy brankářů: Martin Beneš 17 - Tomáš Kafka 9; po třetinách: 3:1, 3:3, 0:0;
60:04
Komentář trenéra hostů (Jiří Jakoubek): Výpadek ve 2. třetině a malý tlak do branky nás stáli lepší výsledek. Je potřeba si více věřit na míčku a neustále se tlačit do branky.
60:03
Komentář trenéra domácích (Radek Skalička): Dneska viděli diváci kvalitní zápas plný nasazení, osobních soubojů a gólů. Po polovině zápasu jsme i svojí nedisciplinovaností pustili Tatran zpátky do hry, ale po důrazné promluvě v kabině před 3. třetinou jsme se vrátili ke kvalitní obranné hře a dovedli zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání.
60:02
Nejlepší hráči uktání: Martin Beneš (ACEMA Sparta Praha), Pavel Sládeček (Tatran Střešovice).
60:01
Střely celkem: ACEMA Sparta Praha - 15, Tatran Střešovice - 21.
60:00
Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 3, Tatran Střešovice - 5.
60:00
59:58
Poslední střelu utkání v podání Svatoše. Místo prázdné brány trefuje pouze bránícího hráče Tatranu.
59:42
Garčar vyhazuje odražený míček za mantinel.
59:35
Tatran opět v šesti.
59:31
Vypjatá situace půl minuty před koncem! Jeden z tatranských hráčů přeletěl Benešovi, mající míček, přes hlavu. Tomu se to pochopitelně nelíbí.
58:55
Marvánek blokuje další pokus a Zouzal se snaží procpat po mantinelu.
58:36
Hra je také plná emocí. Zápas vypjatý na maximum.
58:16
Pruner se chystal ke střelu na prázdnou bránu, ale míček mu sjel.
57:41
Tatranu se to podařilo a opět zkouší hru bez brankářů.
56:53
Hraje se nahoru dolů. Hra je plná střel na obou stranách a oba týmy se snaží získat míček pod kontrolu.
56:25
Deutchova pozemní střela jen těsně minula Benešovu bránu.
55:21
Kalaš hledal na brankovišti volného Marvánka, ale jeden z tatranských hráčů jeho přihrávku zblokoval mimo.
54:49
Brautfergerova střela mimo.
54:34
Svatoš trestuhodně míjí prázdnou tatranskou bránu!
54:04
Tatran to zkouší v šesti.
54:03
Deutch pálí ze středu. Netrefuje.
53:18
Kafka ,má na druhé straně plné ruce práce.
52:55
Sparta předvedla několik výborných akcí. Hned po návratu zaútočil Marvánek. Poté domácí předvedli ještě několik povedených akcí.
51:20
Výborně Sparta! Beneš chytil střelu, do protiútoku poslal Jaroše, který si ale zaběhnul moc daleko a míček se k němu nedostal. Poté skvěle zísal míček Garčar, který se s Prunerem snažil zaútočit. Gól z toho však nepadnul.
50:35
Vítovec špatně rozehrává, a k míčku se dostává Ujhelyi. Do zakončení se nedostal.
50:01
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
50:01
A je tu další přesilovka pro Tatran. Uvidíme, jestli budou hosté dnes stoprocentní.
49:50
Marvánek společně s Benešem kryjou další střelu.
49:17
Koščovu přihrávku zpoza brány na brankoviště kryje Kafka.
48:37
Tatran nastřeluje břevno domácí brány!
48:13
Jiří Kolísko zkoušel střelu po zemi. Beneš pozorný.
47:45
Brautfergrovu střelu blokuje na druhé straně Ježek.
47:19
Prunerovu střelu blokuje Němeček.
46:42
Ujhelyi místo odkryté brány trefil pouze tyčku!
45:40
Kalašovu střelu vyrazil Kafka. Košir se snažil o dorážku, ale míček ze vzduchu netrefil dobře.
44:55
Ujhelyi před bránou přihrál vzduchem Prunerovi. Ten netrefuje.
44:14
Marvánek si u vlastní brány počkal na Nehilu. Nalákal ho za bránu a poté ho krásnou kličkou obehrál a rozjel protiútok.
43:17
Beneš žongluje s míčkem na brankové čáře. Nakonec ho naštěstí zkrotil.
42:41
Němeček našel krosovou přihrávkou Meliše. Jeho střelu blokuje Kalaš.
41:49
Několik šancí v podání Tatranu. Ani jednou se hráči střešovického týmu nedostali do zakončení.
41:14
kalaš to zkouší fotbalově. Neodhadnul sílu přihrávky a míček končí za mantinelem. Rozehrávat bude Tatran.
40:30
Na míčku je zatím více Tatran.
40:01
Úvodní buly třetí části pro Spartu.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: ACEMA Sparta Praha - 6, Tatran Střešovice - 6.
40:00
39:59
Druhou třetina skončila nerozhodným skóre 3:3. Uvidíme, zda se zápas podaří Tatranu zdramatizovat nebo si Sparta výhru pohlídá.
39:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Ondřej Vítovec (6:4).
39:38
Němeček střelou do levého růžku domácí brány využívá i druhou přesilovku Tatranu.
39:22
Marek Beneš z vyložené šance netrefil bránu.
38:34
Opět skvělá obrana domácích! Dva jasné góly vykryl nejdříve Marvánek, druhý Svatoš.
38:04
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
38:04
Pro Spartu nepříjemná situace. Pruner byl příliš horlivý a Tatran si zahraje další přesilovou hru.
37:15
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (6:3).
37:15
Tatran tlak nakonec zužitkoval a opět snižuje skóre.
36:32
Palec nahoru za fair play gesto Tatranu.
36:20
Slavík vyslal nebezpečnou střelu Zouzalovi mezi nohama. Naštěstí míjí.
36:06
Nyní mají více ze hry hosté. Domácí se mají co otáčet.
34:55
Domácí si vytvořili další pěknou šanci. Garčar vybojoval míček, který poslal Ujhelyimu. Ten při zakončení míjí bránu o pár desítek centimetrů.
33:32
Slavík v úniku po mantinelu. Beneš si skvělev pokryl tyčku, a tak ho bekendové plácnutí jen trefilo do hrudníku. Další střela Tatranu byla podstatně nebezpečnější, ale letěla mimo bránu.
33:01
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Němeček (6:2).
33:01
Bohužel to ale domácím nebylo moc platné, protože hosté přesilovku využívají.
32:38
Domácí obrana si připisuje další úspěšné bloky. Nejprve dvě přihrávky zblokoval Svatoš, poté se vyznamenal také Marvánek.
31:50
Vyloučen hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
31:50
Němečkova střela šla vedle brány, míčku se zmocnil sparťanský Beneš a rozhodčí ukončují výhodu. Ježek se provinil sekáním a na 2 minuty si odpočine.
31:25
Nejspíš se dočkáme také tatranské přesilovky.
30:51
Martin Beneš se blýsknul dvěma krásnými zákroky. Nejprve střelu vyrazil maskou do rohu, poté obral o míček jednoho z protihráčů.
30:40
Špalek to zkoušel od pravého mantinelu, ale při střele mu míček sjel z čepele.
28:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Milan Garčar (6:1).
28:08
Teď už se ale mohou domácí opět radovat. Tentokrát se prosazuje Ujhelyi.
27:53
Košir ve dvou šancích. V souboji s Kafkou neobstál a skóre zůstává stejné.
25:39
Závar před domácí bránou málem skončil gólem v tatranské bráně. Nejlépe se v domácím brankovišti zorientoval Ujhelyi a pustil se do samostatného úniku. Bohužel netrefil bránu.
23:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval David Ježek (5:1).
23:17
Zouzal se vydal sám na Kafku. V tomto duelu byl úspěšnější a krásnou kličkou a následným přehozením zvyšuje náskok Sparty už na 4 góly.
23:15
Utkání se začíná trochu přiostřovat. Je k vidění množství osobních soubojů.
22:42
Domácí dnes zatím zodpovědně brání a poctivě blokují.
21:55
Pruner v další šanci. Střela mu nesedla a přestřeluje bránu.
21:34
Další střela, tentokrát v podání Zouzala. Kafka chytá.
20:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Milan Garčar (4:1).
20:31
Košira našel na středu Garčar. Ten měl problém se zpracováním přihrávky, otočil se zády k bráně a poté krásnou střelou z otočky našel volné místo pod Kafkovou rukou. 4:1 pro domácí!
20:01
Druhé buly utkání pro domácí Spartu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 6, Tatran Střešovice - 10.
20:00
19:59
I přes vlažný začátek se domácí rozehráli a ovládli 1. třetinu poměrem 3:1.
19:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jan Marvánek (3:1).
19:34
Marvánek našel na středu volného Svatoše, a ten přidává, pěknou střelou k tyčce, další gól!
18:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Matěj Pruner (2:1).
18:33
Sparta díky rychlému rozehrání standardní situace navyšuje skóre.
17:56
Svatoš prokličkoval na střed a vyslal střelu na bránu. Tu ale zblokoval Košir clonící Kafkovi. Bohužel se míček odrazil z jeho dosahu, a tak nemohl dorážet.
17:19
Váňa střílí ze vzduchu. Beneš s menšími obtížemi vytěsňuje do rohu.
16:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner bez asistence (1:1).
16:05
Pruner to bere na sebe a střelou pod břevno srovnává skóre utkání.
15:31
Koščo při dobíhání podklouznul a svalil se na Kafku. Tomu se tento zákrok evidentně nelíbil, a celou reklamoval u rozhodčích. Ti přerušují hru.
13:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (0:1).
13:37
Melišovu střelu chytá Beneš. Poté se snažil rychle rozehrát, ale trefil paty jednoho z tatranských hráčů. Poté přišla další střela, kterou sedící Beneš vyrazil před sebe. Opět se k míčku dostal Tatran Tlapák po Melišově přihrávce otevírá skóre dnešního utkání.
13:00
Michal Kareš už se do dnešního zápasu bohužel nezapojí.
12:31
nebezpečná střela Jakuba Kolíska minula bránu domácích jen o pár centimetrů.
11:55
Mühlfait přihrává po mantinelu. Ježek vyráží za mantinel.
11:22
Garčar to zkusil z obrany. Jeho střela těsně míjí Kafkovu bránu.
10:28
Beneš hledal na brankovišti Tlapáka. Jeho přihrávku ale naštěstí překazil jeden z domácích hráčů.
08:35
Poslední střelu přesilovky předvádí Zouzal. Trefuje pouze Brautfergera, který se vydává do protiútoku.
07:33
Koščo prověřil Kafku střelou po zemi, ten s obtížemi vyráží špičkou nohy.
07:30
Teď si domácí vyměnili pár pěkných přihrávek v blízkosti velkého brankoviště Tatranu. Celé akci ale chybělo zakončení.
06:38
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:38
Uvidíme první přesilovku domácích. Němeček si při bránění počínal nedovoleně.
06:35
Jiří Kolísko prověřuje Beneše další střelou.
05:55
3 na 2 v podání Tatranu. Meliš trefuje tyč!
05:23
Vítovcovu střelu zblokoval Kalaš mimo.
04:43
První zákrok také předvedl domácí brankář.
03:49
Špalek prověřil brankáře hostů. Trefil pouze ležícího Kafku a míček se neškodně odrazil pryč.
03:34
Domácí se pustili do útoku a Garčar byl v rohu faulován.
03:00
Na míčku má v držení opět Sparta.
02:10
Beneš se pokoušel obtočit kolem Benešovy brány, ale naštěstí pro domácí se mu to nepodařilo.
01:24
S pomocí zdravotníka opustil hřiště za nejbližší mantinel, a moc to nevypadá, že by se měl v dohledné době zapojit do hry.
01:23
Kareš zůstává po souboji s tatranským hráčem ležet na zemi.
01:08
Svatoš to vzal po levém mantinelu. Nabídl krosovku Ujhelyimu. Přihrávka ale skákala a Ujhelyi promáchnul.
00:15
Míček se ale vzápětí zmocnila domácí Sparta.
00:01
Úvodní buly utkání pro hostující Tatran.
00:00
Střela do tyčky hráč Marek Beneš družstva Tatran Teka Střešovice .
00:00
Střela do tyčky hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Deutsch, Ondřej Vítovec, Adam Tlapák, Marek Beneš, Milan Meliš
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Marek Koščo, Milan Garčar, Marek Zouzal, Robert Košir