1:1
1:1
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 07:33 Lenka Morová (Lucie Chaloupková), 08:33 Karolína Vachušková (Julie Faťunová), 19:40 Lenka Faltusová (Anežka Viplerová), 32:18 Karolína Vachušková (Hana Sedmíková), 53:17 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova)
FBS Olomouc
branky (asistence): 06:31 Jitka Oháňková (Tereza Reimerová), 19:49 Alice Pavlíková (Tereza Reimerová), 30:23 Kateřina Peterková (Tereza Reimerová), 43:42 Tereza Reimerová (Barbora Pařízková)

Únětická 12° Tatran Střešovice - FBS Olomouc 5:4
8. Lenka Morová, 9. Karolína Vachušková, 20. Lenka Faltusová, 33. Karolína Vachušková, 54. Lenka Faltusová - 7. Jitka Oháňková, 20. Alice Pavlíková, 31. Kateřina Peterková, 44. Tereza Reimerová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 15 - Martina Franková 10; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:1;
60:00
Střely po třetí třetině 5:11.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Petra Dadeje (FBS Olomouc): Dnešní utkání rozhodly dvě věci - větší důraz domácích především v brankovištích a nadstandardní výkon brankářky Drbalové. Tatran nebyl lepším týmem, nicméně díky výše uvedenému si body zasloužil. Nás čeká ještě těžká práce, dnes jsme ale předvedli, že máme na čem stavět. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala (Únětická 12° Tatran Střešovice): Po čtvrtečním utkání jsme si zpravili chuť a nastoupili jsme do zápasů s větší touhou po vítězství. Díky bojovnosti, nasazení a skvělým fanouškům zůstávají 3 body doma ve STODOLE. Děkuji holkám za předvedený výkon, soupeři za utkání a fantastickým fanouškům za podporu!
60:00
59:12
Drbalová dalším skvělým zákrokem podržela Tatran.
56:15
Drbalová vychytala samostatný únik soupeře.
54:43
Vyloučen hráč Adéla Zehrerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
54:37
Vyloučen hráč Jitka Zacpalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
53:17
Timeout FBS Olomouc
53:17
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Liana Matěvosova (5:4).
53:17
Faltusová na několik pokusů dorazila míček do sítě.
43:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Barbora Pařízková (4:4).
43:42
Krásnou souhru hostujících hráček zakončila Reimerová.
41:18
Trestné střílení družstva Únětická 12° Tatran Střešovice neproměnil Karolína Vachušková.
41:18
Vyloučen hráč Martina Podroužková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 2:5.
40:00
39:58
Vyloučen hráč Hana Sedmíková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:00
Drbalová vyrazila střelu Horáčkové.
37:11
36:34
Válková se pustila do útoku, bohužel v rohu přišla o míček.
35:12
Reková trefila boční tyčku.
32:18
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Hana Sedmíková (4:3).
32:18
Vachušková prudkou střelou pod ruku dostává svůj tým zase do vedení.
31:42
Chaloupková zablokovala nahrávku soupeře a míček vyletěl za mantinel.
30:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Tereza Reimerová (3:3).
29:45
Domácí kotel hlasitě podporuje svůj tým
28:26
Vyloučen hráč Liana Matěvosova družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:01
Peterková střílí těsně vedle.
23:56
Drbalová teď svým famózním zákrokem podržela domácí.
23:17
Hostující tým si vytvořil několik nebezpečných šancí, zatím bez úspěchu.
19:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Alice Pavlíková, asistoval Tereza Reimerová (3:2).
19:49
Pavlíková ještě stihla snížit.
19:40
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Anežka Viplerová (3:1).
19:40
Faltusová nekompromisně propálila Frnakovou po křížné nahrávce.
18:03
Franková chytila střelu Vachuškové.
16:13
15:30
Faltusová netrefila bránu.
13:06
Šablaturová se špatně uvedá po ostrém souboji u mantinelu.
11:55
Olomouc v tlaku na bránu.
09:20
Tatran se žene do útoku.
09:15
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Kateřina Peterková.
09:15
Vyloučen hráč Liana Matěvosova družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
08:33
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Julie Faťunová (2:1).
08:33
Vachušková se prosadila střelou ze středu.
07:33
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Morová, asistoval Lucie Chaloupková (1:1).
07:33
Morová doklepla míček do odkryté branky.
06:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Tereza Reimerová (0:1).
06:31
Oháňková zavěsila míček pod břevno.
03:22
Drbalová teď několikrát zachránila svůj tým.
02:15
Vyloučen hráč Dominika Václavíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
01:32
Válková pálí hodně vedle.
00:01
Domácí se po úvodním buly dostaly k míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Alice Pavlíková, Jitka Oháňková, Tereza Reimerová, Barbora Pařízková, Kateřina Peterková
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Anežka Viplerová, Lenka Faltusová