2:1
0:3
5:6
- : -
branky (asistence): 09:51 Adéla Bočanová (Hana Poláková), 18:45 Hana Poláková (Monika Slavíková), 43:43 Eliška Reischlová (Eliška Nová), 50:53 Veronika Loudová (Monika Slavíková), 53:55 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová), 56:59 Eliška Reischlová (Monika Slavíková), 58:36 Hana Poláková (Adéla Bočanová)
branky (asistence): 10:16 Denisa Kotzurová, 24:05 Veronika Rybičková (Viktória Grossová), 35:14 Nela Škopková (Markéta Vrlíková), 35:54 Veronika Rybičková (Andrea Pastušková), 44:26 Veronika Káčová (Nela Kapcová), 45:33 Veronika Káčová (Andrea Pastušková), 45:50 Paulína Hudáková (Kristína Hudáková), 48:51 Pavla Kajfoszová, 50:23 Kristína Hudáková (Andrea Pastušková), 53:44 Nela Kapcová (Veronika Káčová)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:10
10. Adéla Bočanová, 19. Hana Poláková, 44. Eliška Reischlová, 51. Veronika Loudová, 54. Andrea Kadidlová, 57. Eliška Reischlová, 59. Hana Poláková - 11. Denisa Kotzurová, 25. Veronika Rybičková, 36. Nela Škopková, 36. Veronika Rybičková, 45. Veronika Káčová, 46. Veronika Káčová, 46. Paulína Hudáková, 49. Pavla Kajfoszová, 51. Kristína Hudáková, 54. Nela Kapcová; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 22, Jitka Omelková 9 - Pavla Lišková 7; po třetinách: 2:1, 0:3, 5:6;
60:00
Komentář trenéra domácích 2/2: Myslím si, že by si takovýto zápas zasloužil daleko lepší diváckou kulisu. I přes to děkuji všem divákům, kteří přišli.
60:00
Komentář trenéra hostí: Hráli jsme výborně do doby, kdy se Nám povedlo zápas rozhodnout. Nepochopitelně dohraný zápas a pokažený dojem z jinak velmi kvalitního výkonu. Spálili jsme hromadu šancí a drželi Bohemku hloupými vyloučeními ve hře. Nicméně výkony jdou nahoru a rezervy jsou pořád obrovské.
60:00
Viděli jsme krásné utkání, bohaté na góly završené vítězstvím Ostravského týmu.
60:00
Komentář trenéra domácích 1/2: Do zápasu jsme šli s tím, že budeme aktivně bránit, což se nám moc nedařilo a Ostrava nás tlačila. První třetinu jsme drželi vyrovnaný stav, pak se naše obranná hra rozpadla a soupeř rozhodl utkání. Na konci jsme korigovali výsledek, že není tak hrozivý. Nicméně si myslím, že se ve hře daly najít momenty, ve kterých se posouváme dál. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střely v 3. třetině: Bohemians 7 - 15 Ostrava
60:00
59:42
Zápas se dohrává ve vysokém tempu a Ostrava nadále dobývá Branku domácích.
58:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (7:10).
58:36
Osvědčená dvojice Poláková - Bočanová opět úřaduje v útpčném pásmu. První zmiňovaná se přesnou střelou k tyči dnes po druhé zapisuje na střeleckou listinu.
56:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Monika Slavíková (6:10).
56:50
Bohemka se ani v závěru zápasů nevzdává a tlačí na obranu Ostravy.
54:32
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
54:32
Gólové hody. Tak by se dala shrnout třetí třetina dnešního utkání. Fanklub defenzivního florbalu pláče.
53:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (5:10).
53:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (4:10).
53:04
Bohemka zahrávala volný úder po faulu na Reischelovou. Branku hostí ale hráčky v zelenobílých dresech neohrozily.
50:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Monika Slavíková (4:9).
50:53
Premiérovou trefu v dresu Bohemians si připisuje Veronika Loudová a domů si odnese míček z dnešního zápasu.
50:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Andrea Pastušková (3:9).
50:23
Ostrava odskakuje na rozdíl šesti branek.
49:43
Vyloučen hráč Kristýna Jarešová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová bez asistence (3:8).
48:51
Další hřebíček do rakve Bohemians přidává Kajfoszová.
48:35
Poláková vybojovala standartní situaci na půlce Ostravy.
47:44
Dnes si cestu na Děkanku našlo 57 diváků.
45:50
Timeout FbŠ Bohemians
45:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Kristína Hudáková (3:7).
45:50
Střídání brankáře. Nový brankář Jitka Omelková družstva FbŠ Bohemians
45:50
Tohle už vypadá s klokankami bledě. Trenér Krbec se ale nevzdává a během oddychového času udává pokyny ke zlepšení hry.
45:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Andrea Pastušková (3:6).
44:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Nela Kapcová (3:5).
43:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Eliška Nová (3:4).
42:54
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
42:54
Bohemka sice dokázala využít přesilovou hru, ale v zápětí opět inkasovala. Rozdíl skóre je tedy stále dvoubrankový.
42:54
Hudáková nastavila nohu do cesty Polákové a po právu si jde sednout na trestnou lavici.
40:45
Druhou přesilovku hráčky Bohemians nedokázaly využít.
40:30
Po srážce na půlce hřiště zůstává na hrací ploše Šindelářová a drží se za nohu. Odchází ale po svých, tak snad to nebude nic vážného.
40:00
40:00
Druhou třetinu ovládla jasně ovládla Ostrava. Svědčí o tom i počet střel na branku. Nebýt Daniely Kreisingerové v brankovišti Bohemky, byl by náskok Ostravy nejspíš ještě větší.
40:00
Počet střel v 2. třetině: Bohemians 2 - 17 Ostrava
40:00
39:57
Adéla Bočanová střílí těsně vedle.
38:45
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:45
Bohemka bude dohrávat třetinu v početní výhodě. Dokáže snížit náskok Ostravy?
37:29
Holky z Prahy se nevzdávají a nadále se snaží o snížení nepříznivého stavu.
35:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Andrea Pastušková (2:4).
35:54
Rybičková pokračuje ve střelecké formě a posílá Ostravu do dvoubrankového vedení.
35:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Vrlíková (2:3).
35:14
Ostrava se po rychlém protiútoku dostává poprvé do vedení.
35:03
Další práce pro přítomného zravotníka. Tentokrát na zemi zůstává Vavrečková.
34:10
Hudáková promáchla na prázdno.
33:22
Obrovskou šanci Pastuškové Kreisingerová likviduje na dvakrát.
32:11
Hudáková se těžce zvedá ze země po srážce s jednou z hráček v zelenobílých dresech. Zdravotník konstatuje: ,,Bude v pohodě''
30:57
Po dlouhé době se Bohemka dostala na dostřel Ostravské branky, nijak vážněji ji ovšem neohrozila.
28:52
Tlak hráček Ostravy na branku Bohemians chvilkami připomíná přesilovou hru.
27:45
Střelu Zlámalové z otočky Lišková vyráží.
26:07
Hráčky Bohemians se vyhozeným míčkem dostávájí z tlaku Ostravy.
24:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Viktória Grossová (2:2).
24:05
Rybičková svým prvním extraligovým gólem v dresu Ostravy vyrovnává stav utkání na 2:2.
23:47
Škopková trefuje skákající balonek mimo branku.
23:10
Velice napínavá pasáž, kdy se hraje nahoru dolů, zatím nepřináší góly.
20:59
Hudáková střílela do úplně odkryté branky. Naštěstí pro domácí, trefila pouze tyč.
20:00
20:00
Diváci na Děkance sledují pohledné a hlavně vyrovnané utkání, plné gólových příležitostí.
20:00
Počet střel v 1. třetině: Bohmians 5 - 9 Ostrava
20:00
18:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Monika Slavíková (2:1).
18:45
Hráčky v zelenobílých dresech si trpělivě připravily příležitost ke střele a Hana Poláková nekompromisně trestá z předbrankového prostoru.
17:24
Máme tady první přesilovku utkání. Uvidíme, jak si s ní Bohemka poradí.
17:23
Vyloučen hráč Andrea Pastušková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:44
Vavrečková nezpracovala balonek, ke kterému se dostala Kadidlová. Ta střílí mimo branku Ostravy.
13:38
Bočanová se nepochopil s Polákovou a její přihrávku do volného prostoru sbírá Ostrava.
12:51
Kadidlová míří opět vedle.
12:24
Káčová trefuje z protiútoku břevno.
10:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová bez asistence (1:1).
10:16
A začínáme opět od znova. Ostrava vyrovnává na 1:1
09:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:0).
09:51
Hráčky Bohemians se po zásluze Adély Bočanové dostávají do vedení.
09:20
Nová si neporozuměla s Kreisingerovou, míček se dostal k Hudákové, která netrefila úplně odkrytou branku.
07:59
Radová blokuje střelu Kajfoszové.
06:35
Kapcová fauluje Polákovou a Bohemka bude rozehrávat.
05:29
Zlámalová se dostala do brejku, přihrávala volné Jarešové, ale ta lehce skákající míček nedokázala trefit.
04:39
První formace Bohemians teď zavařila obraně Ostravy, ovšem stav utkání se nemění.
03:50
Režnarová backhandem míří těsně vedle branky.
03:20
Chyba v rozehrávce Bohemians, Kreisingerová chytá.
01:50
Hráčky Ostravy se usadily na útočné polovině, ovšem žádný velký problém to pro Bohemku nebyl.
01:10
Bohemians ze standartní situace kousek za půlkou neohrozily branku Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Veronika Káčová, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Lucie Šindelářová, Monika Slavíková