1:0
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 10:53 Zuzana Halfarová (Michaela Šponiarová), 22:16 Zuzana Halfarová (Michaela Šponiarová), 57:56 Veronika Enenkelová (Denisa Ferenčíková)
branky (asistence): 35:55 Martina Čapková (Lucia Košturiaková), 40:56 Denisa Billá (Dominika Steinbachová), 46:03 Iveta Hyršlová (Denisa Billá), 48:22 Dominika Kubišová (Dagmar Surá)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 3:4
11. Zuzana Halfarová, 23. Zuzana Halfarová, 58. Veronika Enenkelová - 36. Martina Čapková, 41. Denisa Billá, 47. Iveta Hyršlová, 49. Dominika Kubišová; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Nikola Příleská 14 - Jana Christianová 28; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéra Vítkovic, Radima Urbana: Za mě týmový výkon byl dobrý, do obrany to bylo slušné až pár individuálních chyb, které Tigers potrestal. My jsme si vytvořili spoustu zajímavých příležitostí ale v porovnání s Tigers jsme jich využili málo. Z prohry se tým určitě více poučí, než kdyby se jen vyhrávalo a rozhodující chvíle přijdou až na konci sezóny.
60:00
Vyjádření trenérky hostí, Markéty Šteglové: Hráli jsme strašně první dvě třetiny. Ty byly opravdu špatně jak kondičně tak i florbalově, třetí třetina už vypadala trošku jako florbal. Jsme rádi za tři body i když jsme si je dnes nezasloužili. Díky gólmance, která nas podržela.
57:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Denisa Ferenčíková (3:4).
57:56
Výborně rozehranou standardku uklidila do branky Enenkelová.
57:46
Klapitová od mantinelu těsně míjí.
57:03
Vítkovice to zkoušejí v šesti v poli.
56:31
Střelu Čapkové zvládla zkrotit Příleská.
55:26
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:02
Střela Enenkelové šla asi metr vedle branky.
54:05
Domácí mají míček pod kontrolou, nicméně ke kloudné akci se ne a ne dostat.
50:48
Nahození Kolářové nemohlo Christianovou ohrozit.
49:11
Klapitová zachránila domácí před brejkem Tigers
48:22
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Dagmar Surá (2:4).
48:22
A Kubišová následně náskok hostí navyšuje.
46:03
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Denisa Billá (2:3).
46:03
A na druhé straně vzápětí strhává vedení na stranu hostí Hyršlová.
45:41
Šupáková v brejku neuspěla
45:10
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:48
Ďuríková se pokusila překvapit Christianovou pokusem z dálky.
40:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Dominika Steinbachová (2:2).
40:56
Billá hned v úvodu třetí části srovnává skóre.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 11:6
40:00
39:43
Hanzlíková na velkém brankovišti na Příleskou nevyzrála.
37:44
Domácí se i přes převahu nemohou střelecky prosadit.
35:55
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Lucia Košturiaková (2:1).
35:55
Čapková z křídla snižuje stav utkání.
34:57
Žurková donutila k výbornému zákroku Christianovou.
34:28
Střelu Zabavské zblokovala Martináková.
33:22
Halfarová v šanci, svůj hattrick však zatím odmítla.
29:45
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
29:45
Šulanová posílá k zemi Krzywak, úplně stejně jako v první třetině Žurkovou a opět si jde sednout.
29:23
Opět dva na jednoho Halfarové a Šponiarové, druhá jmenovaná nahrávala, Halfarová už ale byla v těžké pozici aby míček zasunula do brány.
29:06
Enenkelová ze středu po zemi jen do gólmanky.
27:54
Martináková se dostala do dobré pozice na střelu, zkusila, její pokus však Christiánová chytá.
27:03
Husková hledala na středu Ferenčíkovou, ke střele se přes bránící hráčky však nedostala.
22:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Michaela Šponiarová (2:0).
22:16
Halfarová se Šponiarovou se dostaly do přečíslení 2 na 1, Halfarová řeší střelou po ruku gólmanky a je to 2:0 pro domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 10:5
20:00
19:41
Husková ze středu pouze do Christianové.
18:16
17:41
Nyní Christianiová zachránila svůj tým, když včas vyběhla proti brejku Huskové.
16:04
Christianová vychytala ve velké šanci Halfarovou.
14:33
Hráčky Tigers se nemohou dostat ke kloudné akci.
12:46
Christianová neměla problém se střelou Koníčkové.
11:33
Justyna Krzywak ve své příležitosti neuspěla.
10:53
10:53
Halfarová z brankoviště přesně doráží střelu Míši Šponiarové.
08:06
Hanzlíková prověřila pozornost Příleské.
06:38
Beránková v dobré pozici promáchla.
05:17
Šupáková ze vzduchu bekhendem míček do branky neposlala.