4:6
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 03:27 Lucie Cholinská (Jitka Zacpalová), 42:42 Lucie Cholinská (Barbora Lichnová), 44:24 Jitka Oháňková (Tereza Reimerová), 48:52 Tereza Reimerová (Barbora Pařízková), 59:09 Marta Horáčková (Petra Mandátová)
branky (asistence): 13:23 Eliška Jurečková (Alena Zuzaníková), 24:11 Eliška Jurečková (Karin Vavrečková), 27:03 Nela Škopková (Markéta Režnarová), 31:20 Andrea Pastušková (Paulína Hudáková), 36:13 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 37:44 Denisa Kotzurová (Nela Škopková), 40:27 Andrea Pastušková (Paulína Hudáková), 41:27 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 50:37 Markéta Vrlíková (Eliška Jurečková), 54:36 Nela Kapcová (Paulína Hudáková), 55:52 Paulína Hudáková (Nela Kapcová), 59:01 Markéta Vrlíková (Nela Škopková)

FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:12
4. Lucie Cholinská, 43. Lucie Cholinská, 45. Jitka Oháňková, 49. Tereza Reimerová, 60. Marta Horáčková - 14. Eliška Jurečková, 25. Eliška Jurečková, 28. Nela Škopková, 32. Andrea Pastušková, 37. Nela Kapcová, 38. Denisa Kotzurová, 41. Andrea Pastušková, 42. Nela Kapcová, 51. Markéta Vrlíková, 55. Nela Kapcová, 56. Paulína Hudáková, 60. Markéta Vrlíková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2 + Barbora Lichnová 5:2; využití: 1:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Martina Franková 27 - Jana Dupčáková 14; po třetinách: 1:1, 0:5, 4:6;
60:00
Komentář trenéra domácích (Petr Dadej): Své extraligové tempo předvedla Ostrava až od druhé třetiny, a díky tomu jsme se v úvodní třetině dostali mnohem více do hry než ve zbytku utkání. Opět nás srážely vyloučení, zbytečně ztrácíme síly. Pozitivem je, že jsme se po pasážích, kdy hru ovládal soupeř, dokázali vracet do hry, ale na body to dnes stačit nemohlo. Gratuluji soupeři a přeji klidnou cestu domů.
60:00
Střely na bránu celkem: FBS Olomouc - 19 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 39.
60:00
Komentář trenéra hostí (Jakub Robenek): Bolí z toho oči, bolí z toho hlava. Spousta blbostí, málo kvality. Víc trápení než radosti. Špatné individuální výkony. Představení některých reprezentantek je naprosto ostudné a neadekvátní. Jsou hráčky a momenty, které zaslouží pochvalu, ale bohužel převažují negativa. Děkujem soupeři, odjezdil to velmi slušně a posílám pochvalu Našim hráčkám v dresu Olomouce.
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: FBS Olomouc - 9 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 15.
60:00
59:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Marta Horáčková, asistoval Petra Mandátová (5:12).
59:09
Velmi rychlý sled událostí. Nejprve parádní kombici využila Vrlíková z těžké pozice bránou a potom jsme mohli být svědky velkého okamžiku pro Marta Horáčkou, které se podařilo vstřelit její první extraligoý gól. Gratulujeme a přejeme hodně zdaru do dalšího extraligového působení.
59:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Nela Škopková (4:12).
57:58
Kotzurová se dostala k míčku, už šla do zátahu, ale její pokus zastavila dobrým obranným zákrokem v čas Pejzlová.
56:54
Ostrava se nikterak nešetří a napadá svého soupeře stále i za jeho vlastní bránou.
55:52
Timeout FBS Olomouc
55:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Nela Kapcová (4:11).
55:52
Tentokrát si obě jmenované legendy vyměnily své role a tedy tentokrát po ose 99 a 68 ( Hudáková a Kapcová) se prosazuje Ostrava už po 11.
54:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (4:10).
54:36
Akce po ose Jágr Gretzky, dnes vlastně Kapcová Hudáková. První jmenovaná s číslem 68 nakonec uklidila míček za záda Frankové a kulatým 10. gólem v utkání si jistě vysloužila mastnou pokutu.
54:34
Škopková zkoušela střelu z rohu a její nebezpečný pokus olíznul břevínko olomoucké svatyně.
54:03
Šablaturová nejprve bekhendem a poté ani forhendem netrefuje bránu.
53:35
Rybičková se dostala ke střele od mantinelu, ale pálí mimo bránu Frankové.
53:00
Pavlíková zkoušela najít naslepo své spoluhráčky před bránou, ale tentokrát neměla štěstí.
52:16
Kotzurová se dostala do dobré příležitosti ze středu hřiště, když vypálila pěkně, ale její ránu zastavila břevno.
50:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Eliška Jurečková (4:9).
50:37
O devátou branku Ostravy se stará svoji střelou Vrlíková a její první branka v dnešním zápase udává aktuální stav.
50:11
Lichnová se dosala k míčku u mantinelu, ale zákrok tělem ostravské hráčky ji odstavil od balónku. Nicméně Olomouc bude mít alespoň k dispozici standardní situaci.
48:52
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
48:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Barbora Pařízková (4:8).
48:52
A máme tu přeci jenom využitou přesilou hru, když ve zmatku před ostravskou svatyní se míčku ujala Reimerová a protlačila ho za Dupčákovou.
48:47
Domácí mají k dispozici další přesilovou hru, ale zatím se jim nedaří protlačit se do šance.
48:29
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
47:48
Domácí hráčky dokázaly zachytit při napadání míček, ale ostravská defenzíva se opět v pravý čas zorientovala a dokázala míček uklidit mimo nebezpečí.
46:59
Pejzlová tísněna nedokázala rozehrát, ale domácím pomohl faul a tak můžou v klidu rozehrát.
46:17
K Mandátové se dostal míček na středu. Hráčka Olomouce se i dostala ke střele, ale ta ji bohužel pro domácí fanoušky sjela z čepele.
45:26
V těchto okamžicích se Olomouci podařilo i herně srovnat se soupeřem a diváci v hale můžou, tak jako v 1. třetině, sledovat zcela vyrovnané utkání.
44:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Tereza Reimerová (3:8).
44:24
Další olomoucká brána. Míček poskakoval blízko malého brankoviště. Nakonec se podařilo Oháňkové najít ho v chumlu a uklidit do brány.
43:53
Akce olomouckých hráček 2 na 1. Mandátová zvolila střelu. Ta ovšem končí mimo bránu.
42:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Barbora Lichnová (2:8).
42:42
Tak Olomouc se dočkává snížení po nahrávce Lichnové se míčku na středu hřiště ujala Cholinská a její tečovaná rána končí za Dupčákovou.
41:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (1:8).
41:27
Po minutě přichází další gól po nahrávce Pastuškové uklidila míček do odkryté branky Kapcová.
40:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Paulína Hudáková (1:7).
40:27
Tak toto je velmi rychlý úvod. Po nahrávce Hudákové se sama před bránou objevila Pastušková, zatáhla balónek za sebe a nakonec protlačila míček za záda Frankové.
40:01
I poslední perioda dnešního utkání je už zahájena. První mají míček hráčky Ostravy.
40:00
40:00
40:00
39:18
Další brankou se ostravské hráčky už dokázaly dostat na rozdíl pěti branek, cž už láme toto utkání jednoznačně na stranu Ostravy, která si to zasloužila perfektní druhou částí.
37:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Škopková (1:6).
37:44
Tak toto už je alarující stav. Další branku po vytočení dokázala vstřelit Kotzurová.
37:35
Škopková našla Kapcovou v dobré pozici před bránou,ale její pokus byl zablokován domácí obranou.
36:13
36:13
Kapcová se dokázala prosadit a zvyšuje stav zápasu už na 5:1 pro ostravské žluté barvy.
35:55
Hudáková se dostala ke střele z poloviny hřiště. Přízemní střela končí na tyči!
35:36
Pastušková se dostala k odraženému míčku, ale její pokus končí vysoko nad.
34:50
V první větší šanci Káčové, které se podařilo vytočit před branku, ale pozorná Franková míček v pravý čas vytěsnila nohou mimo nebezpečí.
33:35
Tak toto už je citelný hřebíček do rakve. 5- minutová nekončíčí přesilová hra je pro ostravské hráčky velikánskou příležitostí ke skórování.
33:30
Vyloučen hráč Barbora Lichnová družstva FBS Olomouc na 5 minut za hrubost.
33:05
Pastušková nahrávkou vzduchem našla Káčovou, té se míček podařilo trefit z první, ale ne do branky Frankové, nýbrž mimo.
31:20
31:20
Přesilovou hru sice hostující hráčky využít nedokázaly, ale následně se do akce vydala Hudáková a přesnou přihrávkou našla volnou Pastuškovou, která už jenom uklidila míček do odkryté klece.
30:55
Ostrava zatím slepě a bez střelby kombinuje na útočné polovině.
29:15
Ostrava nyní dostává ještě větší příležitost ke zvýšení skóre, když se rozhodčí rozhodli vyloučit domácí Cholinskou.
29:11
Vyloučen hráč Lucie Cholinská družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:52
Ostrava nyní v solidním náporu. Olomouc se jen horko těžko se brání.
27:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Režnarová (1:3).
27:03
Škopková se nakonec přeci jenom prosazuje a Ostrava tak odskakuje už na 2 branky, což může být rozhodujícím prvkem v tomto zatím překvapivě se vyvíjejícím zápase.
26:55
Nela Škopková se na středu hřiště dokázala vytočit do šance, ale tečovou střelu si našla zkušeně Franková a zasáhla.
25:43
Hudáková už se vytáčela do střely, ale v tom fofru zapomněla za sebou míček, tudíž nedokázala vystřelit a míčku se ujala olomoucká obrana.
24:52
Velká šance hostí. Kapcová našla Patuškovou, ta z jasné střelecké pozice nedokázala trefit bránu.
24:17
Ostrava dokázala z velkého tlaku vytěžit branku, když střela Vavrečkové ještě neuspěla, ale následná dorážka Jurečkové už skončila za zády Frankové.
24:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Karin Vavrečková (1:2).
22:59
Šablaturová už se chtěla hrnout do útoku, ale brzký návrat ostravské defenzívy jakoukoliv naději na šanci domácích překazil.
22:35
Káčová se dostala ke své první vážnější šanci v dnešním utkání, ale pouze vyprášila výstroj Frankové.
21:54
Kajfoszová hledala své spoluhráčky krosovou přihrávkou, ale pozorná Reimerová ji dokázala překazit.
21:08
Od úvodních vteřin druhé třetiny je hra v solidním tempu, ale přelévá se ze strany na stranu, což nemůže vyhovovat žádnému z trenérů.
20:01
Druhá část dnešního utkání už je také zahájena. Míčku se jako první ujímá tým Ostravy.
20:00
20:00
20:00
V první třetině jsme zatím svědky překvapivého vývoje tohoto utkání, kdy domácí Olomouc vyrovnanou hrou a výborným nasazením ve hře nedává výběru hostí možnost územní ani výsledkové převahy.
20:00
19:33
Po nahrávce Kajfoszové ze standardní situace vypálila Vrlíková mimo.
18:42
Hudáková nahrávkou z otočky hledala Pastuškovou, ale k té se míček nakonec nedostal a skončil v rohu hřiště.
17:40
Reimerové se podařilo vytočit z útočného rohu, ale její střelu kryla pozorná Dupčáková.
16:52
Zpoza brány se pokoušela po rychlé nahrávce od Kotzurové vytočit Škopková, ale Franková se naštěstí pro olomoucké barvy stihla včas přesunout a této akci zabránit.
15:33
Ve hře 4 na 4 se nejprve do šance dostala Mandátová, poté ještě Podroužková, ale obě tyto příležitosti zablokovala obrana hostí.
15:00
Vyloučen hráč Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
14:55
Pařízková se na levém mantinelu ujala míčku, ale její střela byla ihned zablokována.
14:24
Nyní je před Olomoucí šance na další branku v tomto zatím naprosto vyrovnaneném utkání. Podaří se jim tato šance zužitkovat?
14:17
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
13:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Alena Zuzaníková (1:1).
13:23
Je vyrovnáno! Po nahrávce Zuzaníkové se k míčku dostala Jurečková a střelou ze středu vymetla šibenici brány Frankové.
12:41
Olomoucká Šablaturová se procpala až před ostravskou gólmanku, ale ta její pokus z bezprostřední blízkosti dokázala vyrazit nohou.
11:51
Do solidní pozice se pokoušela propracovat Lichnová, ale Kajfoszová v ostravské obraně její akci v zastavila.
10:45
Po chybě Jurečkové se k míčku díky napadání dostala blízko brány Mandátová, ale byla včas odzbrojena opět Jurečkovou.
09:07
Další zajímává olomoucká šance. Po přihrávce po mantinelu se míčku ujala opět Cholinská a opět se jí podařilo typickým způsobem prodrat ke střelbě, ale ránu z úhlu si Dupčáková pohlídala a vyrazila ji mimo nebezpečí.
07:15
Diváci v hale můžou zatím sledovat překvapivě zcela vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách, že by se Olomouci přeci jenom povedlo překvapit?
06:46
Střela Grossové po zemi z půlky končí mimo ránu Frankové.
05:40
Po nahrávce Hudákové se na středu objevila volná Vrlíková, ale při zátahu jí míček na poslední chvíli unikl a tak se mohla ujmout olomoucká obrana.
04:44
V akci opět juniorka Cholinská, která hledala svoji nahrávkou Lichnovou, ale ostravská obrana zasáhla a odklidila míček na půlící čáře za mantinel.
03:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Jitka Zacpalová (1:0).
03:27
Po nahrávce od mantinelu se uvolnila pěkně s míčkem Cholinská a v situaci 2 na 1 zvolila střelu a nádherně umístěnou střelou nad nohu nedala Dupčákové šanci na zásah.
02:43
Územní převahu má od úvodních minut dle očekávání tým hostí, ale Olomouc se zatím srdnatě brání.
01:38
I na druhé straně úvodní šance. K míčku se dostala Cholinská, ale její střela ze zátahu bylo zablokována ostravskou obranou.
00:46
První vážnější pokus ostravských hráček. Hudáková ze solidní pozice pálí nad bránu olomoucké Frankové.
00:25
Ostrava hned od začátku tlačí olomoucký celek na jeho polovině.
00:01
Hvizdem sudích započalo dnešní sobotní utkání. Míčku se jako první ujal celek Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Veronika Káčová, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Alice Pavlíková, Kateřina Peterková, Jitka Oháňková, Tereza Reimerová, Barbora Pařízková
00:00
Vážení diváci a příznivci florbalu. Vítejte u dalšího utkání Extraligy žen! Dnes se proti sobě utkají dva moravské týmy. Konkrétně výběr ostravského FBC a olomouckého FBS. O favoritovi dnešního duelu nemůže být řeč, ale horká olomoucká půda je nevyzpytatelná, takže Ostrava nebude mít body rozhodně zadarmo.