0:2
3:0
3:2
- : -
branky (asistence): 22:08 Klára Leierová (Michaela Mlejnková), 24:49 Daniela Tomanová (Klára Leierová), 38:23 Markéta Rumlová (Nikol Pekárková), 47:10 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 49:24 Nikol Pekárková (Michaela Mlejnková), 59:54 Nikol Pekárková (Michaela Mlejnková)
branky (asistence): 15:27 Michaela Lingová (Kristýna Zelníčková), 19:56 Michaela Lingová (Kristýna Zelníčková), 40:23 Michaela Lingová (Kristýna Vejvodová), 55:08 Aneta Tvrzníková (Petra Honzová)

Crazy girls FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4
23. Klára Leierová, 25. Daniela Tomanová, 39. Markéta Rumlová, 48. Michaela Mlejnková, 50. Nikol Pekárková, 60. Nikol Pekárková - 16. Michaela Lingová, 20. Michaela Lingová, 41. Michaela Lingová, 56. Aneta Tvrzníková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 16 - Jana Vyrobíková 37; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:2;
60:05
Komentář trenéra hostů (Pavel Doubek): Kromě první třetiny jsme na místním kluzišti tahali za kratší konec. Soupeř nás totálně přestřílel a jednoduchou hrou získal více branek na svou stranu. Děkujeme soupeři za férové utkání a těšíme se na odvetu.
60:04
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): Zaplaťpánbůh za to, že jsme první třetinu prohráli jenom 0:2. Zasloužili jsme si minimálně bůra. Zaplaťpánbůh podruhé, že jsme od druhé třetiny začali konečně hrát kontaktní sport, jímž florbal je. Zlomové v utkání bylo, že jsme konečně pochopili smysl rozehrávky, a tím soupeře od druhé třetiny přehrávali. Vítězství je pro nás cenné v tom, že se na každý gól strašně nadřeme a přesto se nevzdáváme. Za tento zápas není možné nepochválit Nikol Pekárkovou,
60:03
Nejlepšími hráčkami dnešního utkání se stávají Nikol Pekárková (Crazy girls FBC Liberec) a Michaela Lingová (TJ Sokol Královské Vinohrady).
60:01
Střely celkem: Crazy girls FBC Liberec - 43, TJ Sokol Královské Vinohrady - 20.
60:00
Střely po 3. třetině: Crazy girls FBC Liberec - 13, TJ Sokol Královské Vinohrady - 6.
60:00
59:54
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Michaela Mlejnková (6:4).
59:54
Liberec stvrzuje své dnešní vítězství!
58:39
Nebezpečná střela Honzové, Štěpánová vyráží.
57:51
Pokus Vinohrad od levého mantinelu Štěpánová chytá pěkným zákrokem.
56:50
Pekárkové se přihrávka vyloženě nepovedla, a namazala protihráčce přímo na hokejku. Z útoku Vinohrad naštěstí nic nebylo.
55:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Petra Honzová (5:4).
55:08
Vinohrady snižují! Honzová stojící u levého mantinelu našla na středu volnou Tvrzníkovou. Ta střelou nad nohu prostřeluje Štěpánovou.
54:40
Dnešní utkání sleduje 58 diváků.
54:39
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:04
Pekárková zkoušela najít jednu ze svých spoluhráček na středu hřiště. Míček ale zastavila bránící hráčka hostů. Nejlépe se v situaci zorientovala Mlejnková, její střela ale nepřekonala obranu hostů.
53:02
Střelu Tvrzníkové blokuje Dostalíková za mantinel.
52:20
Další šance domácích. Vinohrady se s potížemi ubránily náporu.
51:32
Nahození Vinohrad z rohu se k Vejvodové, která by šla sama na domácí brankářku, naštěstí nedostalo.
49:24
49:24
Poprvé z utkání se prosazuje Pekárková, Liberec odskakuje na rozdíl 2 branek.
49:10
Nebezpečná střela LIberce jen těsně minula bránu Vinohrad.
49:05
Dobisíková sebrala míček Pekárkové nepovoleným způsobem, a Liberec bude rozehrávat.
47:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (4:3).
47:10
Bartošová s Kylarovou v brankové příležitosti. Dobře zasáhla domácí obrana. Leierová další střelu zblokovala a poslala míček Mlejnkové. Ta se trefuje z pravé strany ke vzdálenější tyčce a Liberec se opět dostává do vedení.
46:28
Lingová je stále při chuti. Její další radost kazí Štěpánová, která střelu vyráží maskou.
46:01
Vejvodová se tlačila do střely, Šamanina ale předvedla pěkný obranný zákrok.
45:19
Zkouší to i Tomanová, ale její střela letí nad bránu. Byla ale tečovaná,a tak na míčku zůstává Liberec.
45:02
Střelu Rumlové na druhé straně blokuje Šádková.
44:35
Trunečková netrefuje bránu.
43:34
Vinohrady z přesilovky nic nevytěžily, naopak Liberec se dostal do několika zajímavých šancí.
42:54
Střelu Šádkové domácí golmanka chytá.
41:34
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
41:34
Vinohrady mají opět výhodu v podobě přesilové hry, tentokrát si na trestné lavici odpočine Leierová.
40:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Kristýna Vejvodová (3:3).
40:23
Skóre 3. třetiny otevírají Vinohrady a utkání je opět vyrovnané. Lingová dalším gólem kompletuje hattrick.
40:00
Střela do tyčky hráč Michaela Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec .
38:23
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Nikol Pekárková (3:2).
38:23
Rumlová střílí svůj první extraligový gól. Její přízemní střela z dálky zapadla přesně ke vzdálenější tyčky. Vyrobíková byla na tuto střelu krátká.
37:01
Veidlová vyslala na bránu Vinohrad krásnou střelu z výtoče. Míček se Vyrobíkové odrazil od rukou. Brankářce chvilku trvalo, než se zorientovala, kde je míček. Naštěstí pro ni to bylo včas, a dostala se k míčku první.
36:09
Leierové střelu po zemi chytá brankářka hostů do ruky.
35:25
Liberec oslabení ustál bez újmy. Vinohrady se dostaly do několika pěkných šancí, střelám ale chyběla přesnost.
34:15
Střela Šádkové jen těsně míjí roh liberecké brány. Vejvodová v dalším pokusu také netrefuje bránu.
33:25
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
33:25
Poprvé v dnešním utkání uvidíme přesilovku. Dlouhá byla s hokejkou moc aktivní, a tak je oceněna dvouminutovým vyloučením.
32:40
Střela tvrzníková míjí libereckou bránu o pár centimetrů.
32:17
Tomanová střílí nad, rozehrávat budou Vinohrady.
30:57
Veidlová teď měla gól na hokejce! Snažila se na několikrát dorazit míček do branky, vždy ale jen trefila ležící Vyrobíkovou, která ho nakonec dostává pod kontrolu.
30:18
Povedená střela Honzové, Štěpánová musela po delší době zasahovat.
29:21
Dostalíková hledala krosem některou ze svých spoluhráček na brankovišti. Přihrávce ale chyběla přesnost, a míčku se zmocňuje Vyrobíková.
28:51
Kabeláková pálí od pravého mantinelu, Vyrobíková vyráží mimo.
27:26
Vyrobíková se v brance rozhodně nenudí. Připisuje si jeden zákrok za druhým, a drží pro svůj tým vyrovnané skóre.
26:09
Leierová to zkusila od pravého mantinelu. Střelu zblokovaly hráčky před bránou.
24:49
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Daniela Tomanová, asistoval Klára Leierová (2:2).
24:49
Leierová našla křižnou přihrávkou volnou Tomanovou, a ta střelou na zadní tyč srovnává skóre.
23:35
Velké štěstí pro Liberec! Dobisíková běžela po pravém mantinelu a poslala žabičku Štěpánové za záda. Míček se naštěstí odrazil od tyčky ven.
22:08
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Michaela Mlejnková (1:2).
22:08
A konečně se prosazují i domácí. Leierová otevírá skóre Liberce, a snižuje tak stav utkání.
20:01
Omlouváme se za technické problémy a výpadek onlinu.
20:00
Střela do tyčky hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
20:00
20:00
20:00
19:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Kristýna Zelníčková (0:2).
19:56
A Vinohrady se dnes prosazují podruhé. Lingová přidává další branku.
17:15
Střela Pekárkové trefuje boční síťku.
16:20
Další nebezpečná střela, Štěpánová vyráží nad.
15:27
15:27
Jako první se v dnešním utkání prosazují Vinohrady. Lingová pálí ze středu. Štěpánová viděla míček na poslední chvíli, takže už nestihla reagovat.
12:30
Závar před domácí bránou. Štěpánová musela zasahovat, druhá střela šla mimo bránu.
11:51
Mlejnkové se podařilo získat míček a vydala se do úniku po po pravém mantinelu. Hráčky hostů se poctivě vracely, čímž jé nedaly klid na zakončení. Střela Mlejnkové letěla nad bránu. Rozehrávat budou Vinohrady.
11:11
Standardka Liberce v rohu Vinohrad žádnou šanci nepřinesla.
09:52
Dlouhá teď zblokovala dvě střely.
08:55
Míček se na florbalkách Vinohrad nikdy dlouhou dobu neohřeje. Domácí ho mají po většinu času na svých holích. Držením míčku se ale zápas nevyhrává, uvidíme, jestli se Liberci podaří skórovat.
07:33
Standardka pro Liberec za půlkou. Střelu domácích zblokovala Honzová do rohu. Následně to zkoušela znovu Dlouhá, ale míček jí při střele sjel z čepele.
06:48
Vinohrady rozehrávaly v rohu vedle liberecké brány, Moc dobře situaci nevyřešily a o míček přišly.
06:37
Dostalíková hledala před bránou Veidlovou, ta ale stála za jednou z hráček Vinohrad, takže se k míčku nedostala.
05:26
Žižková se tlačila ke střele na středu hřiště. Šamanina ale do střely postavila vlastní hůl.
04:21
Leierová našla před bránou volnou Mlejnkovou. Její střelu ale zblokovala jedna z bránících hráček a tak branku Vyrobíkové ani moc neohrozila.
03:23
Situaci 2 na 1 v podání hráček Vinohrad, vyřešily naštěstí domácí dobře. Dlouhá se stačila vrátit do obrany, a hráčce hostů se pod tlakem nepodařilo zakončit příliš dobře.
01:45
Jako první si připisuje zákrok domácí golmanka Štěpánová, kdy střelu Vinohrad vyráží před sebe.
01:15
Míček zatím drží na svých míček hráčky Liberce.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Aneta Tvrzníková, Petra Honzová, Kristýna Vejvodová, Michaela Lingová, Kristýna Zelníčková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Markéta Rumlová, Daniela Tomanová, Michaela Mlejnková, Klára Leierová, Nikol Pekárková