1:1
1:2
5:1
- : -
branky (asistence): 19:29 Lenka Novotná (Kamila Pravcová), 21:20 Anna Grufíková (Jitka Drápalová), 46:13 Monika Dundelová (Aneta Federselová), 51:04 Monika Dundelová, 53:34 Monika Dundelová, 55:37 Jitka Drápalová (Petra Grufíková), 59:59 Petra Grufíková (Kristýna Pospíšilová)
branky (asistence): 15:27 Adéla Bočanová (Hana Poláková), 36:54 Veronika Loudová (Jessica Zlámalová), 37:48 Monika Slavíková (Adéla Bočanová), 58:34 Jessica Zlámalová (Monika Slavíková)

K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 7:4
20. Lenka Novotná, 22. Anna Grufíková, 47. Monika Dundelová, 52. Monika Dundelová, 54. Monika Dundelová, 56. Jitka Drápalová, 60. Petra Grufíková - 16. Adéla Bočanová, 37. Veronika Loudová, 38. Monika Slavíková, 59. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 25 - Daniela Kreisingerová 22; po třetinách: 1:1, 1:2, 5:1;
60:00
Komentář trenéra hostí (Krbec): Dnes jsme si prohráli zápas svým přístupem k utkání. Můj dojem byl takový, že jsme sem přijeli na výlet. Židenice byli po dvě třetiny jasně lepší i přestože jsme vedli. Moje hráčky by si měli uvědomit, že nestačí hrát posledních 8 minut. Děkujeme fantastickým divákům a soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích (Prouzová): Opět jsme potřebovali nepřeberně šancí, abychom vstřelili branku, a k tomu jsme ztráceli koncentraci, takže výsledek byl dlouho otevřený. Přesto všechno si troufám tvrdit, že jsme si výhru zasloužili, soupeře jsme přehrávali, a když jsme konečně začali trefovat branku, převážili jsme skóre na naši stranu. Bohemce přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střely 3. třetina Židenice 9 : Bohemians 11 celkem 29:29.
60:00
59:59
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Kristýna Pospíšilová (7:4).
59:01
Krištofová neskutečným skokem kryje pokus Bohemians vsítit gól do odkryté branky.
58:40
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
58:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Monika Slavíková (6:4).
58:34
Hráčky Bohemians využívají početní výhodu a pokouší se zvrátit vývoj utkání.
58:17
Hráčky Bohemians urputně brání odkrytou kasu. Zatím úspěšně.
56:00
Hráčky Bohemians zkouší štěstí v šesti!
55:37
Timeout FbŠ Bohemians
55:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Petra Grufíková (6:3).
55:01
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Anna Grufíková.
55:01
Vyloučen hráč Kristýna Jarešová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
53:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová bez asistence (5:3).
53:34
Odhoďte své pokrývky hlavy! Monika "Ňouma" Dundelová skóruje po třetí!
51:45
Timeout K1 Florbal Židenice
51:45
Domácí trenérka Prouzová vybírá time-out pro uklidnění situace, po té co hráčky z Bohemians několikrát nebezpečně zahrozily.
51:04
51:04
Ve správný čas a na správném místě! Monika Dundelová využila zatoulaného balónku ve velkém brankovišti Bohemians a opět nekompromisně proměnila nabídnutou šanci.
50:22
Kombinace Sedláčková - Hyksová jsou také oku fanouška lahodící. Jen ta gólová třešinka chybí.
48:18
Bohemka se opět pokusila "míchačkou" na velkém brankovišti navýšit vedení. Krištfovová se však včas zorientovala.
47:28
Pravcová těsně minula odkrytou klec! Krásná kombinace spolu s Hyksovou však ukazuje, že domácí jsou při chuti.
46:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová, asistoval Aneta Federselová (3:3).
46:13
Dundelová je celý zápas velmi aktivní a konečně se jí to vrátilo. Pobídku Federselové nekompromisně využila!
44:25
Velehrachová utíná akci hostujících již v zárodku. Protiútok však dopadl podobně.
42:01
Domácí Indrová jen těsně minula branku hostujících. Čas na zastřelování se nemilosrdně krátí.
41:36
Domácí zahajují třetinu aktivněji. Akcím však překážejí nepřesnosti v jejich hře,
40:00
40:00
Střely - K1 Florbal Židenice vs. FBŠ Bohemians 9:14
40:00
39:05
Tlak domácích v závěru třetiny bohužel nevyústil ve změnu skóre.
37:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Adéla Bočanová (2:3).
37:48
V rychlém sledu událostí hostující Jarešová opustila hřiště za hrubost. Načež hráčky Bohemians využily většího prostoru na hřišti a vsítily gól v oslabení.
37:06
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
36:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Jessica Zlámalová (2:2).
36:54
Nedáš, dostaneš! Loudová ze střední vzdálenosti trefuje vzdálenější tyč.
36:01
Domácí Hřebíčková bohužel na dvakrát neuspěla při samostatném úniku na hostující golmanku. Příště...
32:28
Domácí Novotná zkusila pozornost organizačního týmu u stolku. Svorně jsme však zvedli hlavu a nikdo nepřišel k újmě.
31:35
Domácí Federselová nastřeluje tyč!
30:00
Bohemians v posledních minutách převzalo iniciativu. Naštěstí bez úspěchu.
29:00
Nguenová z Bohemians po delší odmlce zkusila pozornost Krištofové. Domácí golmanka pokus kryje.
25:01
Hra nabírá na obrátkách. Akce střídá akci. Fanoušek si libuje.
24:01
Hráčky Bohemians opět zahrozily. Protentokrát však jejich pokus skončil na tyči.
23:30
Hráčky Bohemians se opět pokusily vytěžit gól z chaosu před domácí brankou. Krištofová má však přehled a střelu "odnikud" si pohlídala
21:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Anna Grufíková, asistoval Jitka Drápalová (2:1).
21:20
Divákům ani nevychladlo kafe z pauzy a máme tady změnu skóre! A. Grufíková umístila střelu tahem na bližší tyčku.
20:00
Střela do tyčky hráč Aneta Federselová družstva K1 Florbal Židenice .
20:00
20:00
Střely - K1 Florbal Židenice vs. FBŠ Bohemians 11:4
20:00
19:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Kamila Pravcová (1:1).
19:29
Domácí Novotná zkusila nahodit na hrot. Nához však skončil za hostující brankářkou. Srovnáno těsně před koncem třetiny!
19:08
Domácí Dundelová se pokusila průnik vyřešit silou. Rozhodčím se to ale moc nelíbilo. A tak tento pokus skončí pouze jako vzpomínka v tomto on-linu.
18:30
Chaos před domácí brankou vyřešila Krištofová, která děvčatům odebrala míček na hraní.
16:49
Gól samozřejmě hostující nakopl a snaží se náskok navýšit.
15:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (0:1).
15:27
K překvapení všech v hale první branku vsítil tým s klokanem ve znaku. Přihrávku z poza branky proměnila Adéla Bočanová.
14:36
Ze hry mají více domácí. Jen aby se to podepsalo i na skóre.
13:05
Šindelářová z Bohemky již vyslala nebezpečnější projektil. Krištofová však zůstává s čistým kontem.
10:33
Loudová z Bohemians zahrozila na druhé straně.
09:22
Domácí Sedláčková také vyslala pumelici. Golmanka Bohemians se zdá býti ve větší pohodě, než by domácí potřebovaly.
07:30
Domácí Petra Grufíková zahrozila ze třetiny hřiště. Kreisingerová, ale střelu vytěsnila nad konstrukci.
06:59
Bohemians se také zastřelují. Andrlová to zkusila po zemi. Avšak vedle.
05:20
Domácí Velehrachová zahrozila z bezprostřední blízkosti. Kreisingerová z Bohemians však šanci vykryla maskou.
04:16
Domácí Pospíšilová vybídla A. Grufíkovou ke střele. Ta však šanci nevyužila.
02:42
Hráčky obou družstev se zatím oťukávají. Na vyloženou šanci napjatě čekáme.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Lucie Šindelářová, Jessica Zlámalová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Martina Indrová, Barbora Sedláčková, Lenka Novotná
00:00
Dámy a pánové, vítejte u on-line zápisu z utkání K1 Florbal Židenice a FBŠ Bohemians. Věříme, že čas strávený s námi si užijete.