2:1
1:3
2:5
- : -
branky (asistence): 07:57 Liana Matěvosova, 10:56 Lenka Faltusová (Eliška Drbalová), 38:08 Karolína Vachušková (Lenka Faltusová), 40:56 Lenka Morová (Daniela Reindlová), 59:11 Liana Matěvosova (Lenka Faltusová)
branky (asistence): 08:58 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 25:37 Kristína Hudáková, 26:21 Markéta Režnarová (Veronika Káčová), 29:05 Nela Kapcová, 40:38 Paulína Hudáková (Veronika Káčová), 46:40 Kristína Hudáková (Paulína Hudáková), 46:46 Veronika Rybičková (Kristína Hudáková), 47:20 Veronika Rybičková (Veronika Káčová), 59:42 Andrea Pastušková (Paulína Hudáková)

Únětická 12° Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:9
8. Liana Matěvosova, 11. Lenka Faltusová, 39. Karolína Vachušková, 41. Lenka Morová, 60. Liana Matěvosova - 9. Veronika Káčová, 26. Kristína Hudáková, 27. Markéta Režnarová, 30. Nela Kapcová, 41. Paulína Hudáková, 47. Kristína Hudáková, 47. Veronika Rybičková, 48. Veronika Rybičková, 60. Andrea Pastušková; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 338; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 26 - Pavla Lišková 24; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:5;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Miroslava Vybírala: Dnes jsme mohli vidět skvělý zápas ve vysokém nasazení a bojovnosti! První třetina z naší strany byla skvělá. Bohužel od druhé třetiny se nám střelecké štěstí opět vzdálilo a sráželi nás detaily, na kterých musíme zapracovat. Děkuji FANTASTICKÝM TATRANSKÝM FANOUŠKŮM za podporu, soupeři za utkání a holkám za výkon.
60:00
Střely - Tatran: 9; Ostrava 13
60:00
Vyjádření trenéra hostí Jakuba Robenka:Když opomenu první třetinu, kde jsme byli ještě v autobuse, tak zápas ve vysokém tempu a navíc velmi kvalitní. Čekali jsme těžký zápas a to se potvrdilo. Velká pochvala Tatranu za nasazení, aktivitu i kvalitu v určitých situacích. Jsou na velmi dobré cestě pokud jim zmíněné vydrží. Náš výkon od druhé třetiny solidní, ale máme problém se situacemi ve středu hřiště a v předfinální fázi. Děkujeme
60:00
59:58
Utkání bylo rychlé až do samého konce.
59:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Paulína Hudáková (5:9).
59:11
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Lenka Faltusová (5:8).
59:11
Faltusová krásně našla Matěvosovou před brankou a ta proměňuje.
54:00
Drbalová chytá další útok hostí.
53:49
Faltusová střílí z poloviny přímo do Liškové.
52:14
Jurečkovou odstavila domácí obrana.
50:57
Střelu Matěvosove Lišková chytá.
49:45
Kotzurová promarnila šanci před prázdnou brankou domácích.
48:28
Vyloučen hráč Zuzana Šuranyiová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
47:20
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
47:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Veronika Káčová (4:8).
46:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Kristína Hudáková (4:7).
46:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (4:6).
46:05
Škopková netrefuje prázdnou branku domácích.
45:28
I v oslabení se Tatran snaží o útočnou hru.
44:45
Vyloučen hráč Anna Válková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:28
Jeden z mnoha dalších krásných zákroků Drbalové.
42:59
Faltusová po přihrávce od Zehrerové střílí vedle.
42:34
Obrana hostí zastavila útok Faltusové.
41:27
Pastušková pálí nad branku Drbalové.
40:56
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Morová, asistoval Daniela Reindlová (4:5).
40:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Veronika Káčová (3:5).
40:30
Vyloučen hráč Adéla Zehrerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
40:01
Buly třetí třetiny získaly domácí hráčky.
40:00
Střela do tyčky hráč Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
38:08
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Lenka Faltusová (3:4).
38:00
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
37:58
Matěvosova se snaží o střelu z otočky, Lišková vyráží.
37:43
Morová pálí vedle branky Liškové.
36:41
Faltusová pálí vysoko nad branku hostí.
36:05
Matěvosove se ani na dva pokusy nepovedlo překonat Liškovou.
34:57
Lišková loví míč z pod zadní části těla, ale gólu zabránila.
31:32
I tentokrát Drbalová vychytala útok hostí.
30:57
Opět skvělý zásah Elišky Drbalové.
30:30
Matěvosova z otočky pálí nad branku Liškové.
29:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (2:4).
27:49
Reindlová zkouší vystřelit, Lišková chytá.
26:37
Střílí Matěvosova nad branku hostí.
26:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Režnarová, asistoval Veronika Káčová (2:3).
25:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková bez asistence (2:2).
25:37
Hudáková využívá skrumáže před brankou a srovnává.
24:19
Domácí obrana skvěle zafungovala a zvládla nápor hostí.
22:39
Zehrerová zastavuje další útok hostí.
21:58
Drbalová likviduje střelu z půlky hřiště.
21:02
Pěkný zákrok Drbalové na protiútok.
20:38
Další útok domácích likviduje Lišková.
20:14
Faltusová zkouší z otočky vystřelit, ale trefuje Liškovou.
17:15
Drbalová vykopává poslední útok z přesilovky hostí.
17:00
Faltusová vybojovala míč v obraném pásmu, vyvezla jej až za branku hostí, ale byla faulována.
16:22
Pastušková nastřeluje tyčku Drbalové.
15:14
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Paulína Hudáková.
15:14
Vyloučen hráč Eliška Drbalová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:14
Za podražení bylo nařízeno proti domácím trestné střílení.