5:0
2:0
3:0
- : -
branky (asistence): 00:43 Denisa Billá, 03:20 Lucie Pilíková (Martina Čapková), 05:13 Lucie Pilíková, 10:11 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková), 18:12 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková), 20:43 Lucia Košturiaková (Tereza Hanzlíková), 31:02 Eliška Machková (Martina Kleinová), 44:20 Lucie Pilíková (Martina Čapková), 47:24 Lucia Košturiaková (Adéla Polívková), 57:02 Dominika Kubišová (Martina Čapková)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - Panthers Praha 10:0
1. Denisa Billá, 4. Lucie Pilíková, 6. Lucie Pilíková, 11. Dominika Kubišová, 19. Dominika Kubišová, 21. Lucia Košturiaková, 32. Eliška Machková, 45. Lucie Pilíková, 48. Lucia Košturiaková, 58. Dominika Kubišová; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jana Christianová 19 - Marie Topolová 28, Kristýna Horňáková 29; po třetinách: 5:0, 2:0, 3:0;
60:01
Vyjádření trenéra hostí (D.Škvor): Prospaná první třetina. Proti takovému soupeři musíme být důrazní na našem brankovišti. Gratuluji soupeřům k vítězství a díky za zápas.
60:01
Vyjádření trenérky domácích (M.Šteglová): Jsem ráda, že se nám povedlo neinkasovat, ale škoda, že do útoku nám trochu chyběl pohyb. Celkově však panuje spíše spokojenost s předvedenou hrou. Děkuji soupeři za utkání a přeji co nejrychlejší zotavení zraněné hráčce.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 25, Panthers - 6
60:00
59:59
Vteřinku po skončení utkání dala gól ještě Lucka Pilíková, ale podle regulí nebyl tento správně uznán.
57:02
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Martina Čapková (10:0).
57:02
Špatně rozebraná standardní situace zapřičinila 10.gól domácích, svého hattricku se dočkala i Dominika Kubišová!
54:57
Adéla Polívková v solidní příležitosti, balónek jí však přišel na bekhend a to se ukázalo být neřešitelné.
54:38
Niky Hermannová orazítkovala tyč!
54:17
Obě gólmanky si připsaly další zákrok po sekvenci střel z větších vzdáleností.
52:38
Pěkná střela Dáši Suré, ale Týnka Horňáková je stále pozorná.
49:44
Terka Hubáčková ze skákavého balónku také jen těsně mimo.
48:15
Anežka Slaná se vymotala od mantinelu, ale opět o kousek minula zařízení.
47:24
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Adéla Polívková (9:0).
47:24
Adéla Polívková pěkně zavezla míček a předložila do jasné šance Lucii Košturiakové, která se nemýlila.
46:38
Krásná akce s ještě lepší finální nahrávkou od Pilíkové, ale Kubišová svůj hattrick zarputile odmítá.
45:36
Vendy Beránková z první ze středu míjí bránu.
44:20
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Martina Čapková (8:0).
44:20
A máme tu dlouho očekávaný hattrick Pilíkové! Zároveň se jedná o její již 5 bod v dnešním utkání!
44:00
V jasné příležitosti se po nezištné nahrávce od čapkové ocitla Kubišová, ale netrefila míček.
43:14
Tigers pokračují v dobývání soupeřovi branky, ale Panthers poctivě brání.
39:59
Druhá třetina skončila a domácí lehce navýšily své vedení, ale od střídání gólmanů v hostujícím týmu čekají na další úspěch marně. Uvidíme zda Kristýna Horňáková dokázala svou bránu zavřít úplně, nebo se domácí ještě prosadí.
39:47
Denisa Billá na střídačce prohlásila: "Hermoš (pozn. red. Nikola Hermannová) teď vyvěsí." Bohužel jí předpověď nevyšla a střela Niky Hermannové byla sražena mimo.
38:22
Domácí se snaží vstřelit před přestávkou ještě nějaký gól, ale nedaří se jim překonat Horňákovou.
37:27
Standardní situace z pěkného místa pro Panthers, ale špatná nahrávka zhatila tuto šanci.
36:18
Na hřišti zůstala ležet Kristýna Lochmannová a nevypadá to s ní moc dobře. Drží se za koleno a ze hřiště musela být odnesena.
33:55
Pěkný zákrok i na druhé straně v podání Christianové, která okamžitě založila výhozem brejk, ze kterého Košturiaková těsně míjí.
32:56
Hezký zákrok Kristýny Horňákové proti Lucce Pilíkové, ta si tak na svůj hattrick bude muset ještě počkat.
32:31
Utkání se trochu přiostřuje.
31:02
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Machková, asistoval Martina Kleinová (7:0).
31:02
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Horňáková družstva Panthers Praha
31:02
Eliška Machková střílí krásný gól z první a vyhání Topolovou z brány.
29:52
Utkání se odehrává se stále stejným obrazem, domácí tlačí, Panthers čekají na svou šanci. Ale v posledních minutách marně čekáme na gólový úspěch jakéhokoliv týmu.
23:45
Anežka Slaná v samostatném brejku, ale zamířila nad bránu!
23:06
Další velký závar a několik zakončení domácích, tentokrát bez gólového efektu.
20:43
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Tereza Hanzlíková (6:0).
20:43
Zblokovaná nahrávka Terky Hanzlíkové se odrazila velkým obloukem do předbrankového prostoru a tam jí z první nekompromisně uklidila Lucia Košturiaková za záda Topolové.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 21, Panthers - 4
20:00
19:59
První třetina skončila a domácí mají komfortní náskok.
19:36
Veronika Zittová z půlky, po zemi a doprostřed brány.
18:17
A hned vzápětí pěkná akce na jejímž konci na dlouhou hůl nedokázala usměrnit míček do brány Lucia Košturiaková.
18:12
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucie Pilíková (5:0).
18:12
Domácí završují bůra. Nesmírně produktivní Lucka Pilíková vyzvala ke skórování Domču Kubišovou!
16:23
Niky Hermannová se uvolnila přes dvě hráčky, ale její projektil zamířil mimo tři tyče.
15:14
Dva náznaky šancí pro Panthers, ale stále tomu chybí lepší finální fáze.
12:56
Terka Hanzlíková prozkoušela pozornost gólmanky z uctivé vzdálenosti.
11:38
Bára Zabavská z výběhu, ale Topolová v klidu chytá.
10:11
10:11
Další pěkná individuální akce Lucky Pilíkové a z dorážky se prosazuje Dominika Kubišová!
07:36
Domácí Tigers mají stále převahu, ale Panthers se snaží dopracovat k nějakému nebezpečnému brejku.
06:05
Trestuhodně teď minula balónek v krásné příležitosti Vendula Beránková.
05:13
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková bez asistence (3:0).
05:13
Pěknou střelou se prezentovala Lucka Pilíková a již v 6.minutě má solidní náběh na hattrick.
04:17
Michaela Šulanová to zkoušela přes obránkyni, ale její střela postrádala potřebnou razanci.
03:20
03:20
Po zisku míčku přišla rychlá kombinace domácích a je to rázem 2:0!
03:03
Ve slušné pozici se zjevila domácí kapitánka, ale na poslední chvíli zafungoval blok hostující obránkyně.
02:24
Bára Zabavská z těžké pozice přestřeluje.
00:43
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá bez asistence (1:0).
00:43
A hned je z tohoto závaru i první branka utkání, z brankoviště se prosazuje Denisa Billá!
00:40
První závar a střela Báry Zabavské.
00:01
Utkání právě začalo a úvodní buly pro sebe vyhrál hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Ivana Miklíková, Petra Šusterová, Tereza Pitterlingová, Kristýna Lochmannová, Veronika Zittová
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Tereza Hanzlíková, Adéla Polívková, Lucia Košturiaková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová
00:00
Vítejte u online přenosu z dnešní dohrávky 6.kola. Domácí Tigers přivítají hostující Panthers! Uvidíme, která kočkovitá šelma bude dnes v tomto pražském derby slavit úspěch!