1:1
4:2
2:0
- : -
branky (asistence): 15:44 Eliška Císařová, 29:59 Eliška Reischlová (Monika Slavíková), 33:03 Hana Poláková (Jessica Zlámalová), 34:36 Lucie Šindelářová (Hana Poláková), 37:05 Hana Poláková (Adéla Bočanová), 42:48 Monika Slavíková (Eliška Nová), 59:17 Jessica Zlámalová (Hana Poláková)
branky (asistence): 05:10 Lucie Veidlová (Oxana Šamanina), 27:10 Oxana Šamanina (Veronika Ljachová), 34:11 Klára Leierová (Veronika Ljachová)

FbŠ Bohemians - Crazy girls FBC Liberec 7:3
16. Eliška Císařová, 30. Eliška Reischlová, 34. Hana Poláková, 35. Lucie Šindelářová, 38. Hana Poláková, 43. Monika Slavíková, 60. Jessica Zlámalová - 6. Lucie Veidlová, 28. Oxana Šamanina, 35. Klára Leierová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jitka Omelková 21 - Marcela Štěpánová 19; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:0;
60:00
Nejlepší hráčka domácích : číslo 17 Poláková Hana.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Grigar: Po první třetině, která nebyla úplně povedená, jsme se zvedli a předvedli pěkný výkon, který byl oceněn několika brankami, které byly velmi pěkné. Do příštích zápasů zlepšíme důraz na brankovištích a budeme dávat ještě více gólů. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hezkou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: FbŠ Bohemians - FBC Liberec: 6x2
60:00
Nejlepší hráčka hostů: číslo 7 Veidlová Lucie.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Nesměráka: Smekám před našimi holkami, předvedly jsme určitě statečný výkon. Velká marodka nás bohužel stála šanci na body. Mrzí mne že tu právě dnes není delegát, moc rád bych si s ním promluvil. Pokud hráčky nevědí jakého přestupku se dopustily těžko se jim hraje. Děkuji.
60:00
59:30
Hraje se poslední půl minuta zápasu.
59:20
Krátce před koncem Bohemians navyšuje skóre na 7:3
59:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Hana Poláková (7:3).
57:32
Nepřesnou střelu nad branku nyní ukázala domácí Bočanová.
57:01
V přesilové hře zatím domácí větší šanci nemají.
56:14
Vyloučen hráč Daniela Tomanová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
53:36
Do samostatného úniku se dostala hostující hráčka s číslem 77 Oxana Šamanina ale branku minula.
53:15
Timeout Crazy girls FBC Liberec
51:37
Dnešní utkání sleduje 75 diváků.
51:06
Další pěknou střelou se prezentovala domácí Poláková která v dnešním zápase již má 2 góly.
50:00
Jsme v polovině třetí třetiny a na míčku jsou domácí hráčky.
48:56
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým si však zatím nevytvořil větší šanci.
47:28
Domácí jsou v plném počtu.
46:02
Crazy girls mají v poli svoji pátou hráčku a začínají svoji přesilovku.
45:55
Ani jeden tým nemá zatím větší převahu.
45:26
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:26
Počet hráček v poli se srovnává a hraje ve 4 na obou stranách.
44:30
Klokanky mají míček na čepeli a trpělivě kombinují před brankou Liberce.
44:03
Domácí mají další přesilovou hru, u míčku jsou však zatím hosté.
44:02
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
42:49
Krásnou střelou do horního rohu branky ukázala Slavíková a zvyšuje pro svůj tým na 6:3
42:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Eliška Nová (6:3).
40:56
Povedený zákrok předvedla nyní Omelková a tak stav je stále 5:3.
40:09
Začala nám třetí třetina a na jejím začátku mají balonek domácí.
38:40
Povedený zákrok předvedla hostující brankářka s číslem 23 Štěpánová Marcela.
37:24
Opět povedená souhra domácích a skóre je tedy 5:3.
37:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (5:3).
35:35
V rychlém sledu přišlo mnoho šancí které skončili gólém. Nejdříve domácí vedli 3:2 jenže po buly ihned Crazy Girls srovnaly krok. Poté však opět zaúřadovaly klokanky a tak vedou 4:3.
34:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Šindelářová, asistoval Hana Poláková (4:3).
34:11
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Veronika Ljachová (3:3).
33:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Jessica Zlámalová (3:2).
32:02
Klokanky předvádějí tvrdou ale férovou hru a tlačí na obranu Liberce.
30:00
A máme srovnáno. Stejně jako na opačné straně i domácí hráčky předvedly rychlý protiútok a srovnávají na 2:2.
29:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Monika Slavíková (2:2).
27:12
Rychlý protiútok a důraz před brankou slaví úspěch. Hráčky Liberce převedly rychlý přechod přes hřiště a udávají skóre 1:2.
27:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Veronika Ljachová (1:2).
25:30
Liberec je plném počtu a tak klokanky nevyužily ani tuto přesilovku.
24:02
Klokanky hrají další přesilovou hru. Crazy Girls zatím však úspěšně brání.
23:28
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:28
Hráčky Bohemians mají na úvod druhé třetiny více ze hry.
21:27
Krásnou souhru předvedly klokanky, ale Crazy girl v bráně Liberce efektně vymrštila levou nohu a tak stav stále zůstává 1:1.
20:27
Do úniku se dostala domácí hráčka, těsně před střelou však míček vypíchla vracející se obrana.
20:00
20:00
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians - FBC Liberec: 5x7
20:00
19:34
17:32
Již třetí přesilová hra pro Liberec. který již od začátku tlačí na obranu a zkouší se prosadit.
17:29
Vyloučen hráč Monika Slavíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:45
Krásnou střelu do levého horního růžku předvedla Eliška Císařová a srovnává tak na 1:1.
15:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová bez asistence (1:1).
14:54
14:18
Domácí zatím úspěšně brání oslabení.
13:24
Pěkná střela z čepele liberecké hráčky. Brankářka domácích však byla připravena.
12:54
Liberec má druhou přesilovou hru.Uvidíme zda se ji podaří ji využít jako tu první.
12:53
Vyloučen hráč Monika Slavíková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
12:15
Další vyloučení na straně domácích. Nyní mají hráčky Liberce výhodu.
11:15
Klokanky přesilovku nevyužívají a tak máme stav stále 0:1
09:49
I domácí hráčky si zahrají přesilovou hru. Hostům se však zatím daří úspěšně bránit.
09:02
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
08:36
Do pěkné akce se dostala domácí hráčka s číslem 11 Kadilová Andrea avšak ke skórování nevedla.
06:22
Klokanky se po obdrženém gólu snaží ihned srovnat krok a tlačí se do útoku.
05:12
První přesilová hra, první gól. Jednoduchá souhra a Liberec může slavit.
05:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Oxana Šamanina (0:1).
04:20
Máme tu první vyloučení zápasu. Za sekání je vyloučena domácí hráčka a Crazy girls již dlačí na obranu Bohemians.
04:19
Vyloučen hráč Kristýna Jarešová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
02:19
Bohemians se nyní drží na útočné půlce a má více ze hry.
01:15
O první středu na brankaře se postaraly domácí klokanky.
00:10
Úvodní buly vyhrály hráčky Liberce a ihned se vydávají do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Markéta Rumlová, Nikol Pekárková, Klára Leierová, Veronika Ljachová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Jessica Zlámalová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Lucie Šindelářová