1:1
2:1
0:0
- : -
branky (asistence): 14:04 Lucie Florianová (Lucie Kloutvorová), 38:28 Lucie Kloutvorová (Kristýna Bachmaierová), 39:35 Zuzana Svobodová (Lucie Florianová)
branky (asistence): 19:03 Linda Hyksová (Lenka Novotná), 29:32 Petra Grufíková

KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice 3:2
15. Lucie Florianová, 39. Lucie Kloutvorová, 40. Zuzana Svobodová - 20. Linda Hyksová, 30. Petra Grufíková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1 + Andrea Satýnková 5:3; využití: 1:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Veronika Samková 19 - Lenka Remešová 17; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:0;
60:00
Komentář trenérky Židenic Petry Prouzové: Soupeř vyhrál, protože chtěl víc. My se opět trápili v koncovce, zatímco jsme inkasovali laciné branky. Závěrečný nápor pak vyzněl víceméně do ztracena, což tak nějak korespondovalo s tím, jak jsme v průběhu celého utkání nakládali s finální fází.
60:00
Počet přesilových her: domácí - 3 hosté - 2
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Čiháčka: Utkání napnuté jak kšandy.... Soupeř byl po dobu zápasu více na balonu, o to víc se my těšíme z dnešních 3 bodů. škoda, že jsme nevyužily všechny přesilové hry, nemusely jsme dramatizovat až do konce. Holky si zaslouží pochvalu za bojovný výkon v dnešní bitvě. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
59:34
Zákrok Samkové a střela mimo, tak končí poslední třetina. Jičín vítězí!
59:11
Hosté v šesti!!!
58:32
Timeout KM automatik FBK Jičín
58:32
Domácí využili time-out na krátký odpočinek.
58:31
Hosté vyvíjejí neúprosný tlak.
57:22
Skvostný zákrok Samkové!!!
56:50
Nebezpečná standardka před domácí svatyní, končí naštěstí mimo.
55:01
Timeout K1 Florbal Židenice
54:41
Židenice začínají napadat a hrají celkově aktivněji.
53:20
Židenice v plném počtu.
52:49
Zvoní tyč!!! Jičín pokračuje v tlaku.
51:20
Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil Kristýna Bachmaierová.
51:20
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
51:20
Po obrovské skrumáži před brankou Židenic faulovala hráčka číslo 34, a způsobila tak svému týmu trestné střílení, které Jičín nedokázal využit. Bude se tak hrát 3. přesilová hra Jičína.
50:45
Brno se drží v útočném pásmu Jičína, avšak bez střely.
48:00
Jakoby se hráčkám Brna nelíbilo mé předchozí tvrzení, tak zvýšili aktivitu natolik, že Samková musela vytasit neuvěřitelný zákrok, a stále tak drží jednobrankový náskok Jičína.
46:44
Jičínští nyní jasně lepším celkem na hřišti.
45:44
Střela domácích se odrazila od hole jedné z obránkyň na brankovou konstrukci.
44:29
Námaz domácí hráčky postavil brněnskou hráčku do jasné gólové situace, ale nahrávka ji natolik překvapila, že ani nezakončila.
43:38
Skrumáž před domácí brankou vyřešila v poklidu Samková.
43:03
Další střela Židenic končí mimo.
42:21
Domácí se delší dobu drží v útočném pásmu, avšak žádnou nebezpečnou situaci si nedokázali vytvořit.
40:52
Jičín začal aktivněji, už po několika vteřinách si brankářka hostí připisuje zákrok.
40:01
I poslední úvodní buly ve prospěch Jičína.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: domácí - 9 hosté - 9
39:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Lucie Florianová (3:2).
39:35
Branku do šaten vstřelila Svobodová!
39:02
Dnešní utkání dnes v jičínské hale sleduje 158 diváků!
38:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:2).
38:28
Hned z prvního útoku po odbráněné přesilové hře vstřelil Jičín branku!
38:17
Jičín bez problému odbránil přesilovou hru Brna. Střely končili většinou mimo branku.
36:17
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
36:17
Jičín bude hrát ve 4 za bránění ve hře.
35:41
Pěknou kombinací na jeden dotek se Jičín dostal do útočného pásma.
34:59
Samková lapí další střelu po zemi!
34:31
Pokračujeme ve hře 5 na 5. Jičínu se nepodařilo využít i druhou přesilovku.
34:04
Židenice pod obrovským tlakem! Brankářka předvedla několik kvalitních zákroků.
32:31
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
32:31
Sama před brankou Brna se ocitla Bachmaierová. Z situace vytěžila aspoň přesilovou hru.
31:36
Brněnští jsou častěji na balonku, hraje se v pomalejším tempu.
29:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková bez asistence (1:2).
29:32
Jak se říká: "Nedáš, dostaneš." Po několika tutovkách z protiútoku vstřelila branku hráčka Židenic.
29:10
Velký závar před brankou Židenic znovu nekončí brankou.
28:33
Kloutvorová sama před brankou nedokázala dostat míček za záda brankářky Brna.
27:34
Štěstíčko teď bylo na straně domácích, kdy se střela odrazila od tyčky pod brankářku Jičína.
26:58
I Jičín pohrozil střelou z bezprostřední blízkosti.
26:01
Další střela z půlky brněnského celku, tentokrát po zemi, končí zákrokem Samkové!
25:15
Samková v pohodě chytá do rukou střelu z půlky.
24:13
Židenice se stále drží v útočeném pásmu i ve hře 5 na 5.
23:00
Končí dlouhá přesilová hra Židenic.
22:45
Jičín v oslabení znovu pohrozil situací 2 na 1, ale zákrokem se blýskla brněnská brankářka.
21:18
Samková likviduje střelu z mezikruží!
20:09
Jičín pohrozil i v oslabení! Střelu vyrazila brankářka mimo.
19:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Lenka Novotná (1:1).
19:03
Crossová nahrávka, střela z první a gól, tak padla první branka Židenic.
18:00
Vyloučen hráč Andrea Satýnková družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za sekání.
18:00
Jičín si teď zkomplikoval situaci vyloučením na 5 minut za hůl v obličeji.
17:00
Samková s přehledem chytá střelu po zemi.
16:42
Domácí se osvobozují z tlaku.
15:52
Hosté zrychlili tempo hry a snaží se rychle vyrovnat.
14:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Florianová, asistoval Lucie Kloutvorová (1:0).
14:04
Domácí celek využívá hned první přesilovou hru! Nádherná střela z otočky tahem překvapila brankářku Židenic.
13:25
Nádherná střela backhandem těsně minula branku.
12:35
Vyloučen hráč Eva Smutná družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za držení.
12:35
Domácí si zahrají dnešní první přesilovou hru.
12:04
Výhoda domácích a hrají teď v šesti.
11:19
Nebezpečná standardní situace málem skončila gólem, bohužel hráčka Jičína netrefila odkrytou branku.
10:13
Brněnskému celku se nedaří dostat přes kvalitní obranné postavení Jičína.
08:20
I domácí celek zahrozil soustavnějším tlakem.
07:36
Situaci 2 na 1 vyřešila až brankářka Židenic.
06:40
Brněnský celek teď aktivnějším družstvem.
06:23
Další série zákroků Samkové!
05:00
Další zákrok Samkové!
04:28
Brněnský celek častěji na balonku, hra je stále vyrovnaná.
04:07
Samková skvělým zákrokem vyráží mimo.
02:47
Několik pokusů o střelu brněnského celku zablokovala jičínská defenzíva.
02:03
Ani jedno z družstev nenapadá rozehrávku druhého, týmy mají tak na rozehrávku dost času.
00:30
Brankářka Židenic vyrazila míček chodidlem, a zabránila tak jisté brance.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácího družstva.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Eva Smutná, Linda Hyksová, Barbora Sedláčková, Lenka Novotná
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Florianová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová