1:1
1:0
3:4
0:0
branky (asistence): 13:27 Natálie Bartošová (Anežka Dobisiková), 27:11 Michaela Lingová (Tereza Trunečková), 51:01 Petra Honzová (Tereza Trunečková), 56:27 Alena Žižková (Anežka Dobisiková), 57:59 Anežka Dobisiková (Lenka Kalistová), rozhodující nájezd Michaela Lingová
branky (asistence): 11:00 Adéla Kramperová (Karolína Vachušková), 48:30 Adéla Kramperová (Karolína Vachušková), 49:20 Liana Matěvosova (Lucie Chaloupková), 50:40 Karolína Vachušková (Liana Matěvosova), 59:46 Lenka Faltusová

TJ Sokol Královské Vinohrady - Únětická 12° Tatran Střešovice 6:5pn
14. Natálie Bartošová, 28. Michaela Lingová, 52. Petra Honzová, 57. Alena Žižková, 58. Anežka Dobisiková, N Michaela Lingová - 12. Adéla Kramperová, 49. Adéla Kramperová, 50. Liana Matěvosova, 51. Karolína Vachušková, 60. Lenka Faltusová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 29 - Eliška Drbalová 23; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:4, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Michaela Lingová a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Únětická 12° Tatran Střešovice hráč Lucie Chaloupková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Radka Kylarová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Únětická 12° Tatran Střešovice hráč Karolína Vachušková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Barbora Vavřinová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Únětická 12° Tatran Střešovice hráč Michaela Chobotská , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Vyjádření trenéra hostů M. Michálka: Utkání jako na houpačce, po první vyrovnánané třetině jsme úplně vypadli z role. Náš výkon se zlepšil až ve třetí třetině. Bohužel vedení jsem neudrželi, a nakonec můžeme být rádi za vyrovnání v power-play. Z našeho pohledu další ztracené body které nám mohou na konci chybět. Gratuluji soupeři k výhře, děkuji za utkání a děkuji fantastickým fanouškům.
65:00
Nábojnice v poměru: 3 SKV 1 Tatran
65:00
Vyjádření vedoucího družstva P. Doubka: Bláznivé utkání ve velmi dobrém tempu, jsme dokázali vybojovat. Pochvalu si zaslouží hráčky obou družstev i skvělí fanoušci, kterým se extrémě dramatiké utkání muselo líbit. Nad vodou nás držela výborným výkonem v brance Eliška Kuchyňková. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za dnešní utkání,
65:00
Dnešní utkání rozhodla jako pravá kapitánka lehce ukecaná Míša Lingová.
65:00
64:59
Konec prodloužení. To byla divočina. Zápas nabízí dnes vše co si může fanoušek přát, až tedy na házení dresů do hlediště.
62:50
Oba celky chtějí rozhodnout před nájezdovou loterií. Golmanky vytahují zákroky , které popírají veškeré zákony.
61:57
Tempo je strhující co se tady děje.
60:46
Taktickou bitvu zde nehledejte.
60:00
60:00
Konec základní hrací doby. Po hlavě se vrháme na prodloužení.
60:00
59:46
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (5:5).
59:46
Tak dlouho se do lesa volá, až se ucho utrhne. Hostující Faltusová z výběhu do šibenice srovnává dnešní duel.
57:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Lenka Kalistová (5:4).
57:59
Dobisíková se protáhne opravdu všude, svojí šikovností se dostala k odraženému balónku a otáčí průběh dnešního zápasu.
57:02
Diváci vykřikují deset deset, těřko identifikovat co tím chtěl basník říci.
56:27
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
56:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Alena Žižková, asistoval Anežka Dobisiková (4:4).
56:27
To je radosti a povyku. Žižková si zaskákala radostí (Roztomilé) Střelou srovnává stav utkání.
54:56
Kutnarová ztratila balónek díky tomu hostující hráčka sama na domácí golmanku, bohužel pro ní balonek je kulatý a utíka do rohu hřiště.
52:30
Tatran ždíme domací jako citrón do čaje. Hostující kotel vytváří skvělou kulisu.
51:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Honzová, asistoval Tereza Trunečková (3:4).
51:01
Stačí holky trošku vyfénovat a přináši to své ovoce. Honzová střelou alá padající list snižuje. Pokyny na závěr utkání: Fénovat Fénovat!!
50:40
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
50:40
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Liana Matěvosova (2:4).
50:40
Time-out domácích
50:40
Slyšíme tzv. FÉN v podání trenéra Kytky.
50:40
Tatranu stačí čekat na akce domácí ženská složka je připravuje na stříbrném podnose.
49:20
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Lucie Chaloupková (2:3).
49:20
Chyba za chybou na straně domácích způsobuje vedení Tatranu. Holky se musí uklidnit.
48:30
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Adéla Kramperová, asistoval Karolína Vachušková (2:2).
48:30
Tatranské duo Kramperová-Vachušková opět udeřilo.
47:33
Domácí kapitánka opět diskutuje s rozhodčím. Trenér Kytka musí zakročit a uklidnit Lingovou. (správné rozhodnutí domácího trenéra)
46:46
Kuchyňková dnes chytá naprosto vše. Snad nechytne i nějakou nemoc v této formě,
45:45
Hostující Reindlová nedala nemožné, fanklub tatranu již připravoval oslavu.
43:51
Domácí v plném počtu diskutující Lingová zpět na hřišti,
43:11
Domácí perfektně brání první oslabení, ta obětavost dělá dnešní utkání více atraktivním.
41:51
Vyloučen hráč Michaela Lingová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
41:51
Lingová lehce seknula hostující hráčku na středu hřiště, přichazí trest následná diskuze s rozhodčími je naprosto zbytečná. Stejně nic nezmění co foukne rozhodčí platí!!!
40:39
Tak jak to dnes dopadne, oba mančafty začínají střelou mimo.
40:01
Úvodní buly opět pro domácí tuto dovednost ovládají domácí hráčky SKVěle.
40:00
Střela do tyčky hráč Adéla Kramperová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice .
40:00
40:00
Vypáleného střeliva v druhé třetině: 11 SKV 11 Tatran
40:00
Dnes se přišel podívat Jan Linhart v současné chvíli hrajicí německou Bundesligu za Floor Fighters Chemnitz.
40:00
39:05
Souboje jsou náročné hráčky odpadájí jako hrušky.
38:37
Bartošová opět sama na hostující golmanku ta nastavila své tělo a chytá drží Tatran nad vodou.
37:40
Spousty nepřesností nám vyplňují současnou situaci na hřišti. (nuda)
36:40
Dnešní utkání sleduje 76 diváku. Děkujeme atmosferá je vynikající.
35:30
Hra se nám trošku uklidnila. Nedávám tomu dlouhé trvání.
34:44
Diváci ženou svoje tým k lepšímu výsledku.
33:06
Sladkovská dnes bojuje jako zápasník.
32:12
Hostující tým nyní tlačí domácí. Jak tento tlak dopadne?
30:58
Hra nabírá obrátky, hráčky na obou stranách šlapou na 110% oba trenéři křičí střídej.
29:27
Kotel Tatrau nyní vládne v hledišti, potřebuje podporu chlapců z A-týmu, který dnes vyrazil podporovat naše květinky.
28:44
Zelníčková mohla postupovat sama bohužel pro ní jejích fotbalová technika zatím není na extraligové úrovni.
27:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Tereza Trunečková (2:1).
27:11
Nevím jestli někdo z domácí střídačky čte online, ale tato přesilová hra byla dle ideálních představ zakončena perfektní akcí na jeden dotek a střelou v podání Lingové.
26:25
Vyloučen hráč Adéla Zehrerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:25
Hostujcí Zeherová přehnala svůj důraz, zkouším to rozhodčím vysvětlit, ale jak se říká ženy a rozhodčí mají vždy pravdu ,což dnes platí dvojnásob.
25:00
Kuchyňková zatím vytahuje neskutečné zákroky. (Dominátor)??
24:04
Kylarová vyslala bombu.. tam bych se ani já neodvážil blokovat.
23:06
Hostující tým v plném počtu.. domácí musí přesilovky potrénovat.
22:35
Domáci nevyužívají vůbec nic během početní výhody.
21:06
Vyloučen hráč Adéla Kramperová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
21:06
Sekera Fiskars od hostující hráčky nabízí domácím přesilovu hru.
20:30
Vavřinová opět mimo je čas poštelovat kolimátor.
20:00
Střela do tyčky hráč Radka Kylarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
20:00
20:00
Během přestávky oba fanouškovské tábory kontrolují své chytré telefony.
20:00
Copánky, culíčky, gumičky, čelenky upraveny druhá čast právě započala.
20:00
Střely po první třetině: 9 SKV 6 Tatran
20:00
19:26
Honzová zachraňuje na brankové čáře vytočení zpoza branky.
18:24
Dobisíková jako štírek podběhla hostující obranu a z úhlu nedotlačila míček za branku.
17:13
Hraje se nahoru-dolu akce střídá akci. Divákům se takový florbal určitě líbí.
16:30
Hostující Sedmínková získala balónek a ladnou přihrávkou na brankoviště připravila šanci. Domácí golmanka připravena.
15:33
Vavřinová zazvonila na masku hostující brankářky.
14:18
Zelníčková rozběhla své dlouhé nohy naposlední chvíli Tatran blokuje její pumelici.
13:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Anežka Dobisiková (1:1).
13:27
Trefa Bartošová na bližší tyčku
12:50
Kalistová netrefuje odkrytou čast branky...škoda.
12:00
Kuchyňková chytá jednu střelu za druhou.
11:00
11:00
Nahození od půlky hřiště lehce tečovala Kramperová.
09:45
Bursová vypustila hezkou střelu.
08:30
Zelníčková opustila hřistě po zásahu hostující obránkyně. Rozhodčí zůstavají ledové klidné.
07:30
Domácí střela tyč jedeme dál.
07:10
Natálka proskočila do samostatného úniku... bohužel pro domací mimo.
04:15
Hostující Faltusová sama na domácí golmanku, která vytahuje prefektní zákrok.
02:30
Oba celky střílí jak o silvestrovské noci zásahy brankářů nula.
01:30
Kotel domácích začíná zahřívat bubny.
00:33
První střely obou celků končí nepřesně.
00:00
Střela do tyčky hráč Tereza Trunečková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Anežka Viplerová, Lenka Faltusová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Petra Honzová, Tereza Trunečková, Kristýna Zelníčková, Michaela Lingová, Lenka Kalistová
00:00
Vítáme fanoušky děrovaného míčku v dnešním utkání se představí domácí TJ Sokol Královské Vinohrady proti hostům Únětická 12 Tatran Střešovice u příležitosti 9.kola Extraligy žen.