0:3
2:3
2:2
- : -
branky (asistence): 30:23 Michal Chudina (Petr Stejskal), 37:49 Jan Zavadil (Matěj Štyler), 50:12 Petr Stejskal (Michal Chudina), 55:49 Tomáš Volf (Jan Běloch)
branky (asistence): 06:56 Jan Smolka (Miroslav Šnajdr), 17:01 Petr Novotný (Jakub Černý), 19:09 Ondřej Vavro (Marek Mandler), 24:30 Miroslav Horký (Marek Mandler), 26:12 Matěj Svatek (Ondřej Vavro), 27:18 Daniel Macek (Petr Novotný), 53:28 Ondřej Vavro (Tomáš Oliverius), 54:46 Michal Klápa (Jakub Černý)

Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary 4:8
31. Michal Chudina, 38. Jan Zavadil, 51. Petr Stejskal, 56. Tomáš Volf - 7. Jan Smolka, 18. Petr Novotný, 20. Ondřej Vavro, 25. Miroslav Horký, 27. Matěj Svatek, 28. Daniel Macek, 54. Ondřej Vavro, 55. Michal Klápa; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Václav Zavadil 12, Ondřej Lupoměch 7 - Daniel Váradi 28; po třetinách: 0:3, 2:3, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Start98 Praha - Kunratice - 11, FB Hurrican Karlovy Vary - 7
60:00
Po mizivém výkonu v první půli se utkání vyrovnalo a domácí začali tlačit na hostující branku, nicméně hostující gólman to tzv. zavřel a nebyla šance korigovat.
60:00
Komentář domácího trenéra Jakuba Menharta: Bohužel náš vlažný začátek, neplnění taktických pokynů a nedůraz v osobních soubojích nás stály první třetinu, která utkání rozhodla. Zbytek zápasu už jsme se jen marně snažili dotáhnout skóre. Jediné dnešní pozitivum byli diváci.
60:00
Komentář trenéra hostů, Petra Pánka: Do zápasu jsme vstoupili skvěle a měli ho pod kontrolou, ve druhé třetině jsme se místy dostávali pod tlak a zbytečnými ztrátami jsme s jasného zápasu udělali drama. Ve třetí třetině jsme již jen hlídali výsledek. Děkuji hráčům za předvedený výkon a soupeři za utkání.
60:00
59:08
Stejskal to zkoušel z půlící čáry, ale střela mu sjela, bude chtít vyměnit balónky pro příště.
58:15
Ze slibné standardky nebylo nic, tak se domácí snaží dál korigovat skóre.
58:12
Timeout Start98 Praha-Kunratice
57:43
Domácí se snaží bojovat, ale většina akcí končí na gólmanovi
55:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Jan Běloch (4:8).
55:49
Po krásné kombinaci alespoň snižuje střelou do "víka" Volfík, domácí se pokouší o hru v 6.
54:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jakub Černý (3:8).
53:30
Domácí zkouší hru v 6.
53:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Tomáš Oliverius (3:7).
53:28
Vavro se šťastně prosadil, kdy Lupoměch nic neviděl a balónek mu tam zapadl
52:50
Krásný zákrok domácího gólmana, kdy v tváři tvář Novotnému ho vychytal.
52:30
Jan Zavadil nyní Varům ukázal jak prochází nůž máslem a prošel mezi celou obranou, zastavilo ho klepnutí do hole, které bylo dle rozhodčích čistým úderem do hole.
51:13
Krásná střela od Chudiny, který si říká o nominaci do slovenské reprezentace, chybělo málo a mohlo to být o 2 góly.
50:12
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Michal Chudina (3:6).
50:12
Z bezprostřední blízkosti od Váradiho se prosazuje domácí kapitán, uvidíme ještě drama?
49:19
Již šli domácí 3 na 1, ale hvizdem to k nelibosti domácím fandům zastavil hvizd rozhodčího.
48:44
Stejskal sám před Váradim, ten mu šanci sebral doslova za minutu dvanáct
47:54
Z přesilové hry nic nebylo, ale domácí se snaží vybojovat si hned míček a zaútočit.
47:11
Hosté hrají v plném počtu, uvidíme krátkou přesilovku
46:43
Jan Zavadil se snažil projít mezi 3 hostujícími, málem se mu to povedlo, ale poté skončil v rohu, kde nekompromsně poslal Mandlera na zeď.
45:44
Vyloučen hráč Tomáš Volf družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
45:44
Přesilovka netrvala dlouho a domácí Volf nedovoleně blokoval hokejku hostujícímu hráči, uvidíme hru 4 na 4.
45:06
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
45:06
Hostující hráč se pokoušel nedovoleně zastavit pronikajícího Vašíčka a ještě se při tom srazil, uvidíme standardku domácí.
44:15
Hostující gólman má opravdu velké štěstí a umění, Chudina střílel z rohu, vyzkoušel jeho pozornost, pak i dorážku.
43:18
Domácí tlačí, ale je to bez střeleckého pokusu, nyní mají další standardku z rohu, uvidíme sifgnál?
42:50
Výborně napadající Štyler vybojoval pro domácí standardku
42:11
Domácímu Vašíčkovi není přáno, po laksní rozehrávce domácího kapitána Černého se dostal ke střele, ale výborný Váradi.
41:03
Jako myška v kleci se snažil Volf proniknout, havaroval za mantinelem, s faulem.
40:31
Trestuhodně nechali domácí vystřelit Michala Klápu, výborný Lupoměch.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Start98 Praha - Kunratice - 12, FB Hurrican Karlovy Vary - 7
40:00
39:59
Velice rušno teď bylo před hostující brankou, bohužel gólem to neskončilo
39:22
Hostující gólman měl velké štěstí, když ho míček trefil z dorážky půl metru před ním
38:44
Pokud hosté tlačí, tak se jim daří získávat míčky, nicméně je to na riziko, které musí podstupovat
37:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Štyler (2:6).
37:39
Po vybojovaném míčku od Matěje Štylera se po krásné střele do pavučinu Váradiho branky trefil Jan Zavadil
37:23
Po krásném prohození od hostujícího Černého se málem prosadil Macek, trefil pouze tyč
35:20
Po beckhendové střele Jiráska se k dorážce málem dostal Vašíček, obě lajhny nyní tlačí na hostující tým, tak doufejme, že za svou aktivitu budou oceněni
31:18
Domácí přepli a začali se zápasem něco dělat, Vašíček a Stejskal začali napadat a vybojovali míček pro střílejícího Chudinu, tomu se nepodařilo vystřelit z nezjišných příčin
30:23
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (1:6).
30:23
Při akci 3 na 2 se s tím Michal Chudina nemazal a konečně smazal 0 na tabuli
30:00
Dnešní utkání sleduje 153 diváků. Děkujeme
29:05
Hosté jsou jasně lepší, domácí mají jedinou lajnu: Běloch, Zavadil, Štyler, Volf a Jirásek, zbytek se nezvládá koncentrovat
27:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Novotný (0:6).
27:18
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Lupoměch družstva Start98 Praha-Kunratice
27:18
A hosté vyhnali domácího gólmana z branky, po 3 dorážkách od hostujících to již nevydržel a šel se raději protahovat na střídačku
27:00
Evergreen dnešního zápasu, Matějovi Štylerovi opět sjela střela
26:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Ondřej Vavro (0:5).
26:12
Po výborné střele Petra Stejskala za Start se po přihrávce Ondry Vavra prosadil Matěj Svatek
25:30
Domácí se sice snaží s nepříznivým skóre něco udělat, ale většina střel jim sjíždí
24:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Marek Mandler (0:4).
24:30
Výborně zakončená akce 2 na 1 a máme tady navýšení skóre hostí, Mandler našel krásnou přihrávkou Černého a ten neměl problém položit si gólmana a zakončit
23:54
Krásná akce Štylera a Volfa, škoda, že střela nebyla po zemí k tyči
22:50
Přísná vysoká a ze standardní situace střílí Vavro, na druhé straně se Petr Stejskal pokusil bekhendem překvapit hostujícího gólmana
22:05
Za domácí nastupuje Filip Řehulka, sudí začínají být více ve střehu
21:20
Hra se přelévá ze strany na stranu
20:40
Krásná standardní situace domácích kdy po tandemu Volfa a Zavadila málem skóroval Běloch
20:15
Pěkná akce hostů po střele Klápy, následně se do rány opřel domácí Vašíček
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: FBC Start98 - 9, FB Hurrican Karlovy Vary - 12
20:00
V první třetině se domácím absolutně nic nedařilo, domácí měli více ze hry a můžou být rádi, že je skore jaké je
20:00
19:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Marek Mandler (0:3).
19:09
Hosté využili přesilovou hru jednoduchou akcí, kdy hostující Vavro střílel téměř s půlící čáry
18:57
Po snaze čistě blokovat hostujícího kapitána byl nekompromisně poslán na trestnou lavici Maxim Volek
18:56
Vyloučen hráč Maxim Volek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:41
Opět v akci Miroslav Šnajdr a výborný Zavadil
18:03
Po krásné kombinaci mezi Janem Zavadilem a Honzou Bělochem druhý jemnovaný opět nevystřelil jak chtěl
17:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Černý (0:2).
16:40
Při 2 na 1 sjela střela Maxima Volka a s následné proti akce střílí v přečíslení 3 na 2 po kombinaci do prázdné