2:1
1:1
1:2
1:0
branky (asistence): 04:21 Jaromír Lisa (Martin Blažek), 17:18 Jaromír Lisa (Václav Fučík), 24:39 Jaromír Lisa (Václav Fučík), 50:12 Petr Poduška (Martin Blažek), 60:17 Václav Fučík (Martin Blažek)
branky (asistence): 13:01 Marek Šmída (Roman Oborák), 23:42 Roman Oborák (Marek Čížek), 48:37 Roman Oborák (Martin Hurajt), 59:18 Patrik Michalík (Roman Oborák)

Spartak Pelhřimov - Z.F.K. AQM Petrovice 5:4p
5. Jaromír Lisa, 18. Jaromír Lisa, 25. Jaromír Lisa, 51. Petr Poduška, 61. Václav Fučík - 14. Marek Šmída, 24. Roman Oborák, 49. Roman Oborák, 60. Patrik Michalík; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 16 - Roman Ciompa 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 1:0;
65:00
Vyjádření vedoucího domácích: Důležité vítězství s velmi kvalitním soupeřem, kdy jsme měli po včerejším zápase těžší nohy a čerstvý soupeř toho využil a nedovolil nám kontrolovat hru. Perfektní bojovností a plněním pokynů jsme dovedli utkání do vítězného konce. Děkujeme divákům a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
65:00
Vyjádření vedoucího hostů: Alfou a omegou celého zápasu pro nás bylo, že jsme nedokázali po vyrovnání udržel déle než dvě minuty výsledek, kdy nám domácí vždy odskočili. Jinak, když porovnám organizaci a pojetí hry, tak jsme byli lepší. Nicméně domácí nás předčili v osobních soubojích. Pro nás cenná zkušenost s novou soutěží. Děkujeme soupeři.
60:17
60:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (5:4).
60:17
Fučík se proběhl celým hřištěm a sám zkušeně zavěsil. Pěkně Vendo.
60:01
Jde se do prodloužení tři na tři. Za Pelhřimov nastoupil Blažek, Fučík a Poduška.
60:00
60:00
Střely v prodloužení 1:0. Celkově 23:19.
60:00
Střely na bránu 6:6
60:00
59:18
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Roman Oborák (4:4).
59:18
Hosté využili hru v šesti bez brankáře a dávají vyrovnávací gól pěknou střelou ze středu hřiště.
58:23
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
58:23
Hosté jdou do šesti.
57:35
Brothánek teď ukázal svojí tvrdost, čímž dobře zabránil.
55:57
Dnešní utkání sleduje 110 diváků - přijeli kompletní Charouzkovi - děkujeme.
55:40
Pěkná akce Blažek Fučík. Blažek přihrával na střed Fučíkovi, ten ovšem minul.
54:19
Charouzek zřejmě znervózněn tolika dětskými příznivci a kazí přihrávku dopředu.
53:36
Brothánek dobře odbránil protiútok.
51:47
Na druhé straně nebezpečná střela, kterou likviduje Venkrbec.
51:12
Domácí při chuti. Dvě nadějné akce, ale bez gólu.
50:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (4:3).
50:00
Blažek zkouší brankáře, ten je připraven. Následně ovšem Poduška vymetá šibenici.
49:30
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:37
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Martin Hurajt (3:3).
48:37
Krásná nahrávka středem hřiště na hostujícího Oboráka, který se nemýlil a dává pod víko.
47:50
Hosté mají stále míček více na hokejkách a lépe kombinují
44:13
Domácí jsou v útlumu a jen se brání.
43:55
Dosavadní hodnocení bývalé domácí hvězdy Lukáše Brychci. "To bych taky mohl hrát"
42:45
Domácí ani tuto přesilovku nevyužili.
40:20
Vyloučen hráč Marcel Lázók družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na bránu 8:9
40:00
39:27
Druhá domácí lajna ubránila svoje střídání a je ráda, že jde střídat.
38:41
Domácí také nevyužívají přesilovku.
37:05
Poduška nabízí Lisovi na pravé křídlo. Netrefuje bránu.
36:29
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:40
Charouzek se probojoval do sestavy - tak něco ukaž Ludva.
34:09
Ale Zetor (Brothánek) nyní napravuje. Pěkně blokuje střelu.
32:41
Brothánek dostal nabídku na střelu z obrany. Ale ani tady se nedaří. Naštěstí hostí protiútok nevyužívají.
31:35
Běhounek dobře odbránil odražený míček a tím zabránil dorážku do prázdné branky.
31:16
Domácí dobře odbránili, a tak přesilovka nic neznamenala.
30:33
Fučík šklebem naznačuje, že sražená střela bolí. Dobře Venco, nebolí
29:22
Hosté kombinují před Venkrbcem. Ten naštěstí první střelu likviduje.
28:59
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
27:42
Soupeř střílí mírnou střelou na Venkrbce, který nic neviděl. Naštěstí trefuje jen jeho nohu, která mu tam zůstala.
26:04
Švrkala si proběhl soupeřovou bránou. Je to tvrdý Slávista, takže bez problémů vstává. Jen aby i brána byla v pořádku.
24:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Václav Fučík (3:2).
24:39
A nyní to Lisa napravuje. Vystál si svojí parketu a završuje hattrick.
24:31
Poduška prokličkoval půl hřiště a nahrál před bránu Lisovi. Ten to měl přes ruku, takže nic.
23:42
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Čížek (2:2).
23:42
Domácí neuhlídali dorážku hostí. Do prázdné pohodlně zasunuje Oborák
23:00
Lisa se zastavil a soupeř o něj. Má holt hmotnostní výhodu.
22:18
Fučík sám před bránou. Neměl už dost prostoru na kličku a tak nedává.
21:33
Ani jeden z týmů neohrožuje zatím bránu.
20:15
Bruthánek není zatím rozehrávací typ. Opět odevzdal soupeři.
20:00
20:00
Střely na branku 9:4
20:00
19:59
Běhounek zkusil provětrat v poslední třetině brankáře. Ten si ovšem střelu zkušeně vyseděl.
17:18
17:18
Fučík vystihl špatnou rozehrávku hostí a Lisa se nemýlí.
16:10
Standardní situace hostí - naštěstí špatně rozehráno.
13:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marek Šmída, asistoval Roman Oborák (1:1).
13:01
Po pěkné rozehře vymetl šibenici Venkrbcovy brány Šmída.
12:57
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
12:57
Brothánek špatně rozehrál a ještě fauluje. Tohle není fotbal Jendo.
11:45
Hosté teď po chybě domácích v rozehře hasí šance hostí.
09:27
Obdobná akce na druhé straně. Blažek také nedává.
09:08
Hosté po rozehrávce v rohu z první střílejí. Venkrbec připraven.
07:21
Pelhřimov po pěkné kombinaci v rozehrávce zkusil střelu, kterou likviduje brankář hostí bez větších problémů.
06:10
Fučík z pravého křídla trefuje tyčku.
04:40
Mlaďas Vlach vyzkoušel pozornost brankáře - byl připraven.
04:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Martin Blažek (1:0).
04:21
Blažek z pravého křídla trefuje brankáře, Lisa ovšem na dobrém místě a doráží na gól.
02:35
Z pěkně sehrané standardní situace hostů naštěstí zastavuje obránce Švrkala.
02:10
Pelhřimov ze standardní situace z rohu také neohrozil bránu.
00:30
Petrovice v první šanci přestřelují bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Marcel Lázók, Roman Oborák, Marek Čížek, Marek Šmída, Petr Kašpar
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Petr Poduška, Václav Fučík, Jaromír Lisa, Jan Brothánek, Martin Blažek