3:2
2:1
4:3
- : -
branky (asistence): 02:08 Ondřej Blažek (David Štechmüller), 05:36 Dušan Přívara (Tomáš Richtr), 07:01 Václav Linhart (Vojtěch Teslík), 25:36 Ondřej Blažek (Jan Louvar), 33:37 Ondřej Blažek (Jan Louvar), 40:39 Dušan Přívara (Radek Šťovíček), 41:23 Vojtěch Teslík (Alois Burian), 58:00 Radek Šťovíček, 59:47 Radek Šťovíček
branky (asistence): 15:23 Martin Nagy (Roman Houbal), 15:40 Matěj Hronek (Marek Fuchs), 31:13 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 44:39 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 50:39 Marek Fuchs (Patrik Fabián), 53:40 Marek Fuchs (Matěj Hronek)

Kanonýři Kladno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:6
3. Ondřej Blažek, 6. Dušan Přívara, 8. Václav Linhart, 26. Ondřej Blažek, 34. Ondřej Blažek, 41. Dušan Přívara, 42. Vojtěch Teslík, 59. Radek Šťovíček, 60. Radek Šťovíček - 16. Martin Nagy, 16. Matěj Hronek, 32. Marek Fuchs, 45. Marek Fuchs, 51. Marek Fuchs, 54. Marek Fuchs; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Michal Šárka 26 - Filip Kejík 6, Jan Chrást 4; po třetinách: 3:2, 2:1, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Cmírala:"Velice důležité a cenné body které nám dnes přijely z Brna. Utkání se rozhodlo v první třetině, kde jsme dali 3 rychlé branky, bloky a konečně kolektivní a zodpovědný výkon. Jediné, co nás může mrzet, že přišlo tak málo diváků. Brnu přejeme rychlou a šťastnou cestu domů."
60:00
I když by si dnešní utkání pravděpodobně především z hlediska střelby zasloužilo jiný výsledek, tak se Kladnu po dobrém týmovém výkonu povedlo vytěžit všechny 3 body, čímž se dostalo v tabulce před svého dnešního soupeře. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera!
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Marka Fialy:"Nezachytili jsme začátek utkání a ve zbylých dvou třetinách soupeř vytěžil z minima maximum. Zatím se pereme s úspěšností zakončení, to nás dnes stálo zápas. Soupeři díky za zápas."
60:00
Nejlepšími hráči se stali: za tým Kanonýři Kladno #22 Ondřej Blažek a za tým FBŠ Hummel Hattrick Brno #70 Matěj Hronek
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: Kladno 8-15 Brno; celkem: Kladno 17-32 Brno
60:00
59:48
Šťovíček z vlastní poloviny trefuje odkrytou klec
59:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radek Šťovíček bez asistence (9:6).
59:20
Bromova střela mimo
59:15
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
59:00
Hronek zablokoval pokus vlastního spoluhráče
58:01
Šťovíček vystihl úmysl hostů a s přehledem trefil prázdnou branku
58:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radek Šťovíček bez asistence (8:6).
53:41
Fuchs ze vzduchu dorazil Hronkův pokus. Pro oba se jedná už o čtvrtý kanadský bod v zápase
53:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (7:6).
52:30
Pokus Běhala zastavil Chrást
52:00
Linhart si proti Fabiánovi počínal velmi důrazně a může být rád, že nebyl odeslán na trestnou lavici
50:40
Fuchs střelou po zemi kompletuje hattrick
50:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Patrik Fabián (7:5).
50:10
Pokus exkladenského Řeháčka zastavila tyč
48:40
Burian hezkou přihrávkou vyzval T.Richtra, který ze středu nepochopitelně netrefil
48:00
Kladno zatím hraje přesilovku hodně pasivně
47:20
Burian hezkou přihrávkou vyzval T.Richtra, který nepochopitelně netrefil
47:01
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
46:30
Blažek dobrou kličkou posadil Fuchse. Kladno si v klidu nahrává a nikam nespěchá
41:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Alois Burian (7:3).
41:23
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Chrást družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
40:40
Šťovíček unikl po mantinelu přihrál vzduchem před branku Přívarovi, který jen doklepl
40:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Radek Šťovíček (6:3).
37:00
Velmi dobrý výkon podává v dnešním utkání také hostující Hronek, který se elegantně zbavil Blažka
33:38
Blažek další ranou z dálky kompletuje hattrick
33:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jan Louvar (5:3).
32:45
Hronek hraje velmi dobré utkání, což dokázal před malou chvilkou, když si drzým lobem přehodil jednoho z bránících domácích hráčů
31:14
Při druhém pokusu Fuchse, tentokrát ze středu, už byl Šárka bezmocný
31:13
31:00
Střelu Fuchse od mantinelu zastavil Šárka
30:02
Vyloučen hráč Václav Linhart družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
29:55
Linhart se rozzlobil na rozhodčí a vykašlal se na bránění, což se mu jen díky skvělému zákroku Šárky nevymstilo
25:00
Nyní přebírají otěže zápasu hosté a Kladno se už hodně dlouho nedostalo přes půlku
23:10
V obrovské šanci hosté! Andrle po přihrávce spoluhráče ale zakončil přečíslení 2 na Šárku pouze trefením domácího golmana
15:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Marek Fuchs (3:2).
15:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Roman Houbal (3:1).
07:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Václav Linhart, asistoval Vojtěch Teslík (3:0).
05:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Tomáš Richtr (2:0).
05:13
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
02:09
Blažek se dobře zorientoval v předbrankovém prostoru a posílá Kladno do vedení
02:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval David Štechmüller (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Jakub Andrle, Martin Nagy, Roman Houbal, Jaroslav Řeháček
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Ondřej Blažek, Jan Cvrček, Jan Louvar, Radek Šťovíček, Dušan Přívara
00:00
Dobré odpoledne, vítám Vás u online přenosu 5.kola 1.ligy mužů mezi týmy Kanonýři Kladno a Fbš Hummel Hattrick Brno. Domácí aktuálně drží 10.pozici a hosté přijíždí jakožto sedmý celek prvoligové tabulky. Oběma týmům se zatím nedaří podle představ, a tak bude zajímavé sledovat, komu se podaří získat důležité body. Přeji příjemnou zábavu!