4:3
2:2
2:0
- : -
branky (asistence): 05:31 Daniel Macek (Michal Zeman), 15:13 Miroslav Horký (Jan Smolka), 16:34 Daniel Macek (Michal Zeman), 17:14 Marek Mandler (Jakub Černý), 22:38 Michal Klápa (Ondřej Vavro), 28:20 Daniel Macek (Petr Novotný), 47:24 Michal Zeman (Miroslav Šnajdr), 58:12 Ondřej Vavro (Marek Mandler)
branky (asistence): 05:00 Marek Mandler (vlastní branka), 08:14 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 18:23 Václav Fučík (Martin Blažek), 21:04 Milan Hendrych (Jan Knězů), 27:13 Viktor Vlach (Martin Blažek)

FB Hurrican Karlovy Vary - Spartak Pelhřimov 8:5
6. Daniel Macek, 16. Miroslav Horký, 17. Daniel Macek, 18. Marek Mandler, 23. Michal Klápa, 29. Daniel Macek, 48. Michal Zeman, 59. Ondřej Vavro - 6. Marek Mandler, 9. Jaromír Lisa, 19. Václav Fučík, 22. Milan Hendrych, 28. Viktor Vlach; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Daniel Váradi 20 - Zbyněk Venkrbec 36; po třetinách: 4:3, 2:2, 2:0;
60:01
Komentář hostujícího trenéra Jana Knězů: "Dnes jsme dostali lekci z produktivity a z ochoty podstupovat osobní souboje. Domácí byli agresivnější a proto vyhráli. My jsem svoje příležitosti nevyužili a při zranění klíčového hráče jsme se nedokázali domácím vyrovnat. Děkuji divákům za atmosféru."
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka- Odehráli jsme spoustu zápasu kdy jsme soupeře přehráli a na body to nestačilo. Dnes to bylo naopak, vydřená výhra, ale i ta se počítá. Děkuji soupeři a skvělým divákům.
60:00
59:59
Střely na branku-11:7
58:13
Vavro přes celé hřiště trefuje odkrytou branku a vypadá to že je hotovo
58:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Marek Mandler (8:5).
47:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Zeman, asistoval Miroslav Šnajdr (7:5).
38:38
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
38:38
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
30:34
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
tvrdou střelou se prezentoval Nagy
28:21
Domácí utekli do přečíslení a Macek kompletuje hattrick
28:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Novotný (6:5).
27:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Martin Blažek (5:5).
27:13
Domácí již byli v plném počtu, nedokázali však pohlídat Vlacha , který pomalou střelou srovnává
25:11
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
23:35
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
22:39
Skvělý důraz Klápy posílá domácí opět do vedení
22:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Ondřej Vavro (5:4).
21:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Jan Knězů (4:4).
18:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (4:3).
17:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Mandler, asistoval Jakub Černý (4:2).
17:00
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
16:35
Krásnou střelu Zemana tečoval Macek a domácí vedou
16:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Michal Zeman (3:2).
15:14
Horký objel branku a nikým neatakován vyrovnává
15:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jan Smolka (2:2).