3:2
3:1
3:4
- : -
branky (asistence): 06:32 Jaroslav Řeháček, 07:56 Matěj Hronek (Marek Fuchs), 12:46 Roman Houbal (Matěj Hronek), 31:59 Martin Nagy (Roman Houbal), 32:32 Matěj Hronek (Marek Fuchs), 32:51 David Mati (Petr Ondráček), 42:27 Jan Vojtíšek (Jaroslav Řeháček), 49:59 Jaroslav Řeháček (Zdeněk Habr), 58:19 Jaroslav Řeháček (Roman Houbal)
branky (asistence): 05:59 Michal Chudina (Jan Běloch), 15:53 Petr Stejskal (Jan Běloch), 20:39 Petr Stejskal (Michal Chudina), 43:39 Tomáš Volf (Ondřej Vašíček), 49:10 Jan Zavadil (Ondřej Vašíček), 53:45 Ondřej Schuller (Petr Stejskal), 59:56 Tomáš Volf (Jan Běloch)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Start98 Praha-Kunratice 9:7
7. Jaroslav Řeháček, 8. Matěj Hronek, 13. Roman Houbal, 32. Martin Nagy, 33. Matěj Hronek, 33. David Mati, 43. Jan Vojtíšek, 50. Jaroslav Řeháček, 59. Jaroslav Řeháček - 6. Michal Chudina, 16. Petr Stejskal, 21. Petr Stejskal, 44. Tomáš Volf, 50. Jan Zavadil, 54. Ondřej Schuller, 60. Tomáš Volf; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3 + Patrik Fabián 5:3 + Jan Konečný 5; využití: 1:1; diváků: 155; zásahy brankářů: Jan Chrást 12 - Ondřej Lupoměch 20, Václav Zavadil 0; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Soutěž se zdá být na tolik vyrovnaná, že se bude počítat každý bod, a proto si získaných bodů vážíme. Příliš často se přizpůsobujeme způsobu hry soupeře a velkou část zápasu se nám dnes nedařilo plnit stanovené pokyny. V příštím zápase musíme být disciplinovanější. Děkujeme soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Menharta: Utkání s podivným tempem, které nabouralo hodně vyloučeních na obou stranách. Musím vyzdvihnout výkon brankáře soupeře, který v klíčových okamžicích svůj tým podržel.
60:00
59:56
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Jan Běloch (9:7).
59:23
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:53
Řeháček ukázal svoji výbornou střelu a brankář neměl šanci.
58:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav Řeháček, asistoval Roman Houbal (9:6).
56:35
Vyloučen hráč Jan Běloch družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:32
Timeout Start98 Praha-Kunratice
55:06
Hattrick nyní nevyužil standardní situaci na velkém brankovišti.
53:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Schuller, asistoval Petr Stejskal (8:6).
53:45
Obránci Hattricku si nepohlídali Schullera a ten mohl zakončit z velkého brankoviště.
53:35
Chrást se výborně přesunul a chytil téměř regulerní branku.
49:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav Řeháček, asistoval Zdeněk Habr (8:5).
49:59
Řeháček vystřelil dobře pod ruku brankáře Lupoměha.
49:24
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
49:10
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Ondřej Vašíček (7:5).
49:10
Rychlý protiútok Startu využil dobrou střelou Zavadil.
47:40
Hronek krásně proběhl mezi dvěma obránci Startu, brankář jeho střelu však chytil.
46:12
Třetí třetina je pro zatím velmi vyrovnaná.
43:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Ondřej Vašíček (7:4).
43:39
Rychlá nahrávka zpoza brány na Volfa, který situaci vyřešil na jedničku.
42:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Jaroslav Řeháček (7:3).
42:27
Branka po špatné rozehrávce Stratu.
41:15
Do druhé třetiny nastoupil aktivněji hostující tým.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině jsou 10:6 pro Hattrick.
40:00
39:48
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:16
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
37:55
Vinohrady dnes nemají štěstí na branky, mají hodně šancí, ale neproměňují je.
35:47
Medek hraje výborně tělem a soupeři nedává nic zadarmo.
32:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Petr Ondráček (6:3).
32:51
Střelu Ondráčka dorazil Mati a zvýšil na 6:3
32:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Marek Fuchs (5:3).
32:32
Hronek ukázal svoje technické schopnosti a udělal si jednoho hráče, poté vstřelil brankáři pod ruku.
31:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Roman Houbal (4:3).
31:51
Houbal krásně prošel hřiště a Nagy střílel do téměř prázdné brány.
29:40
Hattrick je lepším týmem v druhé třetině, ale výsledek tomu neodpovídá.
24:35
Zápas se začíná přiostřovat, v předbrankovém prostoru je mnoho faulů a potyček.
23:32
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:07
Medek odchází kulhavě z hřiště, ale vypadá to, že do zápasu ještě nastoupí.
22:04
Hattrick zatím marně obstřeluje branku Stratu.
20:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Michal Chudina (3:3).
20:39
Chrást neviděl míček a Stejskal vystřelil k bližší tyči.
20:00
20:00
Střely po první třetině jsou 7:6 pro Hattrick.
20:00
19:47
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za hrubost.
19:10
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:02
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
15:53
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Jan Běloch (3:2).
15:53
Dobrá nahrávka zpoza brány a Stejskal měl už jednoduchou práci.
15:10
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
14:10
Start zatím špatně využívá svoji pětiminutovou přesilovku.
12:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Roman Houbal, asistoval Matěj Hronek (3:1).
12:46
Hronek výborně utekl po mantinelu a nahrál Houbalovi před prázdnou bránu.
11:29
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za vysoká hokejka.
11:29
Fabián omylem došvihl při střele a trefil obránce Startu.
09:50
Hra se obrátila a Hattrick tlačí Start, který se z tlaku nemůže dostat.
07:56
07:56
Hronek ladně přeloboval Lupoměcha a Hattrick se dostává do vedení.
07:30
Chrást ukázal svoje brankářské schopnosti a zachránil svůj tým.
06:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav Řeháček z trestného střílení (1:1).
06:32
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Zavadil družstva Start98 Praha-Kunratice
06:32
Řeháček krásně využil trestné střílení a zápas je nyní nerozhodný.
05:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Jan Běloch (0:1).
05:59
Dobrá kombinace Startu vyústila v branku.
05:32
Start zatím silnějším týmem v dnešním zápasu.
03:32
Andrle výbornou hrou tělem získává míček.
00:55
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:55
Hattrick hned ze začátku bude čelit oslabení čtyři na pět.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Jan Horálek, Ondřej Schuller, Michal Chudina, Tomáš Volf, Petr Stejskal
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Martin Nagy, Roman Houbal, Zdeněk Malich, Jaroslav Řeháček